0

Albo jakiś jajcarz, albo arab.

0

Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.

2

Też oglądałem, co za beznadzieja.

0

Widzę że La Rambla powoli zaczyna wracać do normy po tych mądrościach.

0

Wenger mógłby z niego coś zrobić, tak jak z Fabregasa swego czasu. Może warto spróbować, mimo że BPL jest cienka.

1

Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.

3

Mam nadzieję że James się wkurzy na Real i odejdzie jak najszybciej. Według mnie to najlepszy gracz Realu.

0

Nie zdążysz nigdzie pójść, atomówka i po zabawie. Poza tym żadnej wojny nie będzie, opanuj się ciut.

1

8

Tylko ja tak mam że jak widzę numer kompletnie niepasujący do pozycji to mnie skręca?

0

Haha, dokładnie. ;)

1

Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v

2

Hiszpańskia prasa to na prawdę dno i 70 metrów mułu. Ile można o tym Halloween?

1

Ale masz avatar xd

0

Panu już dziękujemy.

0

Pytanie do specjalistów: jak czytać Ciutat Esportiva?

55

Perez

12

Messi > BBC, a co dopiero całe MSN.

1

Serio, wcześniej nie zdawałem sobie aż tak z tego sprawy. :D

0

Dopiero teraz sobie uświadomiłem że przecież mamy w ataku piłkarzy najlepszych na swoich pozycjach na całym świecie, Neymar po lewo, Suarez jako "9" no i oczywiście D10S. To jest niesamowite.

0

Widzę że nie tylko ja lubię grzebać w archiwum. :)

0

Gdzieś na stronie ligi, albo jakimś whoscored czy coś, poszukaj trochę, na pewno cosik będzie.

2

Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.

2

Mówią że Rossi nie potrafi przegrywać, to Lorenzo nie potrafi walczyć czysto.

19

Fioletowa padła jak Grzmot po dmuchnięciu. :D

0

Komuś gołębnik się otworzył chyba...

0

Ramos. :O

0

Meczyki.pl i tam wszystko jest, swoją drogą że prawie nic nie działa, ale są.

0

Chciałbym żeby bramki dla Realu zdobywał teraz Bale, Ceerek by tego chyba nie zniósł. Ale to dopiero po Gran Derbi. :D

0

Busquets dzisiaj chyba MVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?