Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.
Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.
Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v
Dopiero teraz sobie uświadomiłem że przecież mamy w ataku piłkarzy najlepszych na swoich pozycjach na całym świecie, Neymar po lewo, Suarez jako "9" no i oczywiście D10S. To jest niesamowite.
Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.
0
Albo jakiś jajcarz, albo arab.
0
Film jest bardzo monotematyczny, co chwila coś w stylu "tylko dziś się liczy" i bardzo duża arogancja. Najbardziej mnie zirytował fragment "gdyby Portugalia miała dwóch czy trzech Cristiano Ronaldo byłbym bardziej szczęśliwy"... To po prostu szczyt zadufania w sobie. Reszta nudna. Zresztą poczytajcie recenzję np. Stanowskiego, tam jest opisane dokładnie tak jak jest. BTW. Bardzo mi się podobała scena z Leo przed galą ZP.
2
Też oglądałem, co za beznadzieja.
0
Widzę że La Rambla powoli zaczyna wracać do normy po tych mądrościach.
0
Wenger mógłby z niego coś zrobić, tak jak z Fabregasa swego czasu. Może warto spróbować, mimo że BPL jest cienka.
1
Każdy teraz pisze "i co gdzie są ci co chcieli ich przyjąć?!?!?" i zbierają dużo polubień, a tak na dobrą sprawę nikt z wypowiadających się w internecie ich nie chciał. Obrońcy narodu, kur*a.
3
Mam nadzieję że James się wkurzy na Real i odejdzie jak najszybciej. Według mnie to najlepszy gracz Realu.
0
Nie zdążysz nigdzie pójść, atomówka i po zabawie. Poza tym żadnej wojny nie będzie, opanuj się ciut.
1
https://www.facebook.com/FCBarcacom/posts/10153096643306237
Coś niesamowitego.
8
Tylko ja tak mam że jak widzę numer kompletnie niepasujący do pozycji to mnie skręca?
0
Haha, dokładnie. ;)
1
Zależy. Na miejscu np. Casillasa cieszyłbym się ogromnie i śmiał w twarz wszystkim, ale jeżeli rozstanie w dobrej atmosferze jak Xavi czy Lewy raczej nie powinno się cieszyć. Ale to zależy od człowieka. :v
2
Hiszpańskia prasa to na prawdę dno i 70 metrów mułu. Ile można o tym Halloween?
1
Ale masz avatar xd
0
Panu już dziękujemy.
0
Pytanie do specjalistów: jak czytać Ciutat Esportiva?
55
Perez
12
Messi > BBC, a co dopiero całe MSN.
1
Serio, wcześniej nie zdawałem sobie aż tak z tego sprawy. :D
0
Dopiero teraz sobie uświadomiłem że przecież mamy w ataku piłkarzy najlepszych na swoich pozycjach na całym świecie, Neymar po lewo, Suarez jako "9" no i oczywiście D10S. To jest niesamowite.
0
Widzę że nie tylko ja lubię grzebać w archiwum. :)
0
Gdzieś na stronie ligi, albo jakimś whoscored czy coś, poszukaj trochę, na pewno cosik będzie.
2
Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.
2
Mówią że Rossi nie potrafi przegrywać, to Lorenzo nie potrafi walczyć czysto.
19
Fioletowa padła jak Grzmot po dmuchnięciu. :D
0
Komuś gołębnik się otworzył chyba...
0
Ramos. :O
0
Meczyki.pl i tam wszystko jest, swoją drogą że prawie nic nie działa, ale są.
0
Chciałbym żeby bramki dla Realu zdobywał teraz Bale, Ceerek by tego chyba nie zniósł. Ale to dopiero po Gran Derbi. :D
0
Busquets dzisiaj chyba MVP.