Dzisiaj przeczytałem na Facebooku pod postem Przeglądu Sportowego komentarz, że Krychowiak jest lepszy od Sergio Busquetsa... Ja nie wiem jak można mieć tak zerowe pojęcie i się udzielać.
Do Gran Derbi potrzebny nam jeszcze Luisito w formie. Strzela gole, takie jest jego zadanie, ale to nie jest jeszcze Suarez w formie z ostatniej wiosny.
9
Dla niego dobry dystans to 11 metrów. ;)
32
Dzisiaj przeczytałem na Facebooku pod postem Przeglądu Sportowego komentarz, że Krychowiak jest lepszy od Sergio Busquetsa... Ja nie wiem jak można mieć tak zerowe pojęcie i się udzielać.
0
Szkoda ze Thiago Silva jest taki stary. :(
0
W dokumencie o Barçy na Canal+ jakiś kibic z Polski był. :D
1
Akcja dla zabawy a jest o niej głośno jak o przecenie na karpie w święta. Szkoda że nikt nit mówi o kopnięciu przez CR11 piłkarza Las Palmas.
75
Za dużo kościoła, za mało rozumu.
3
To prawda, Xavi był cieniu samego Pepa Guardioli i bardzo ciężki początek. Mam nadzieję że Roberto pójdzie ścieżka naszej Legendy.
0
Aj aj aj Sergi
2
Do Gran Derbi potrzebny nam jeszcze Luisito w formie. Strzela gole, takie jest jego zadanie, ale to nie jest jeszcze Suarez w formie z ostatniej wiosny.
0
WOW WOW WOW!!!!
2
Nie kłamstwa, tylko inny punkt widzenia.
1
Niby Rakitić.
0
Zawsze miałem z tym problem. :D
8
Jechaliśmy po nim raptem 2 miesiące temu.
0
To był Alves? :D
1
Standardowe pytanie: jak gramy?
Widziałem zagranie Roberto, klasa światowa.
2
Tylko mnie irytuje jak obrońca gra z numerem 8?
0
Co się dzieje z Jackiem Wilsherem?
15
#Legenda.
33
Ja Ci powiem dlaczego nie. Bo chyba was pogrzało że będziemy płacić 100 mln za kogoś kto zagrał dobrze pół sezonu.
0
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=62150
Sukcesów brak to trzeba wspomnieć o jakimś rankingu z dupy robionym. Oni są żałośni.
1
Co powiecie na Iturbe?
0
Aha :D Przyznam bardzo wyszukany. ;)
0
Nie wiem xd Miałem na koszulce napisane Regatta kiedyś i kolega to podlapał i takie mam przezwisko
:D
0
To nie Rossi tam zawinił, Marquez szukał kontaktu.
0
Pies go drapał, zagrał dobrze pół sezonu i robią z niego Xaviego.
1
Lewis Hamilton mistrzem świata...
1
Tak jak sędziowanie.
0
To jest jedyne pole gdzie PL jest lepsza od LL. Sędziowanie.
0
Alves dzisiaj dobry. :D