Ja się wcale nie dziwię że to jest taka reakcja. Widzisz najlepszego piłkarza w historii, kogoś, kto będzie bohaterem historyjek opowiadanych wnukom, kogoś kto w wieku 28 lat pobił większość rekordów, zdobył wszystko z klubem, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Takie klaskanie to naturalna reakcja. ;)
Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.
Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.
2
Glik przekozak.
0
A ja mam nadzieję że Suarez go tylko zbije z piedestału, niech dalej tak strzela, szczególnie w reprezentacji.
1
Wątpię, Ney czy Luis bardziej chyba zasługują. ;)
9
W tym momencie lepszy od Suareza, Aguero, Zalatana, bez dyskusji.
4
Ja się wcale nie dziwię że to jest taka reakcja. Widzisz najlepszego piłkarza w historii, kogoś, kto będzie bohaterem historyjek opowiadanych wnukom, kogoś kto w wieku 28 lat pobił większość rekordów, zdobył wszystko z klubem, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Takie klaskanie to naturalna reakcja. ;)
0
Zaraz lecę na GP Rosji. ;)
0
Mam nadzieję że w podstawie będzie wychodził Bartra i Roberto, nie można marnować tego że są w formie.
0
Fajnie ze Gerard będzie miał to czego nie ma u nas, zobaczymy jak teraz zachowają się kibice.
0
Serio? :O Kurde, dużo mnie ominęło... W każdym razie dzięki.
0
Co z Abnennour'em?
2
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła obecność Marca w podstwowej 11 Hiszpanii, oby tak dalej także w Barcelonie.
0
Ma ktoś jakiś link z wypowiedzą Xaviego odnośnie murawy? Tej dzięki której jest postrzegany jako ogrodnik.
4
A ja powrót Pogby :D
10
Mało mają roboty z Vermaelenem lekarze?
1
Król im pokaże.
0
Cholerny Real.
0
Przecież przegraliśmy chyba, nie? 2:1 było.
0
Nie mamy się czego bać. Zająłem się tym.
http://beta.wrzucaj.net/image/IhWe
Nie dziękujcie.
1
Jedynie figo z małej, reszta wielką. ;)
0
Ej, co ja gadam, to ten szkop, który dał Mistrzostwo Świata Niemcom... Wyjazd z nim.
0
Ulala. W sumie nie wiem czemu nie poruszany temat, ja bym go widział, nie wiem jaki jest jego profl i inne pierdoły dla speców, ale ciekawy zawodnik.
0
Jak myślicie za ile do wyrwania jest Veratti?
4
1. Leo Messi.
Reszty nie oceniam.
0
Dupa jasio. Reus jest świetny, ale jest niesamowicie szklany. Mało pożytku nam z takiego piłkarza, a BVB go tanio nie puści.
0
Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.
2
Na początku przeczytałem penisa.. Co sie ze mną dzieje...
2
Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.
3
Spokojnie, odrobi z Getafe czy innym mocarzem La Liga. ;)
2
Na skrzydle to on grał ostatnio 3 lata temu.
1
Ale jak miło mieć parę minut luzu, co nie? :D