2

Glik przekozak.

0

A ja mam nadzieję że Suarez go tylko zbije z piedestału, niech dalej tak strzela, szczególnie w reprezentacji.

1

Wątpię, Ney czy Luis bardziej chyba zasługują. ;)

9

W tym momencie lepszy od Suareza, Aguero, Zalatana, bez dyskusji.

4

Ja się wcale nie dziwię że to jest taka reakcja. Widzisz najlepszego piłkarza w historii, kogoś, kto będzie bohaterem historyjek opowiadanych wnukom, kogoś kto w wieku 28 lat pobił większość rekordów, zdobył wszystko z klubem, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Takie klaskanie to naturalna reakcja. ;)

0

Zaraz lecę na GP Rosji. ;)

0

Mam nadzieję że w podstawie będzie wychodził Bartra i Roberto, nie można marnować tego że są w formie.

0

Fajnie ze Gerard będzie miał to czego nie ma u nas, zobaczymy jak teraz zachowają się kibice.

0

Serio? :O Kurde, dużo mnie ominęło... W każdym razie dzięki.

0

Co z Abnennour'em?

2

Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła obecność Marca w podstwowej 11 Hiszpanii, oby tak dalej także w Barcelonie.

0

Ma ktoś jakiś link z wypowiedzą Xaviego odnośnie murawy? Tej dzięki której jest postrzegany jako ogrodnik.

4

A ja powrót Pogby :D

10

Mało mają roboty z Vermaelenem lekarze?

1

Król im pokaże.

0

Cholerny Real.

0

Przecież przegraliśmy chyba, nie? 2:1 było.

0

Nie mamy się czego bać. Zająłem się tym.
http://beta.wrzucaj.net/image/IhWe
Nie dziękujcie.

1

Jedynie figo z małej, reszta wielką. ;)

0

Ej, co ja gadam, to ten szkop, który dał Mistrzostwo Świata Niemcom... Wyjazd z nim.

0

Ulala. W sumie nie wiem czemu nie poruszany temat, ja bym go widział, nie wiem jaki jest jego profl i inne pierdoły dla speców, ale ciekawy zawodnik.

0

Jak myślicie za ile do wyrwania jest Veratti?

4

1. Leo Messi.
Reszty nie oceniam.

0

Dupa jasio. Reus jest świetny, ale jest niesamowicie szklany. Mało pożytku nam z takiego piłkarza, a BVB go tanio nie puści.

0

Ale Nike musi dbać o swój wizerunek urozmaicając ofertę i odnawiać stroje bo tak jest w kontrakcie.
A btw. to wszystkie koszulki z sezonu 13/14 były genialne, szkoda że pechowe.

2

Na początku przeczytałem penisa.. Co sie ze mną dzieje...

2

Nie wiem jak wy, ale bardzo chciałbym zobaczyć w tym sezonie PSG w półfinale LM. Możecie mówić że szejki itp. ale grają ładnie i przyjemnie dla oka, życzę im wszystkiego najlepszego.

3

Spokojnie, odrobi z Getafe czy innym mocarzem La Liga. ;)

2

Na skrzydle to on grał ostatnio 3 lata temu.

1

Ale jak miło mieć parę minut luzu, co nie? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?