1

Mówicie Ney niewidoczny. On się cały czas wysuwa, oglądajcie.

0

Kurcze szkoda...

1

Przydałby się nam jakiś Modrić czy coś.

0

Laboga? :O

0

Te koszulki były świetne. Szkoda że pechowe, ale piękne.

2

Nie no jasne, oczywiście że popełnia błędy, jak każdy. Nikt nie jest doskonały.

3

Owszem, często jest niedoceniany, albo obwiniany za nie swoje błędy. Szczególnie przez jednego z użytkowników...

0

Pamiętasz jak przegraliśmy Superpuchar Hiszpanii? Przez lekceważenie przeciwnika.

0

Nie wierzę że Iniesta ma tylko 74 asysty, coś mi tu śmierdzi.

3

Busi zasługuje na co najmniej 9, absolutnie genialny. To dzięki niemu tak dominowaliśmy. Geniusz nad geniuszami.

0

+ Jest młody. A nasz skład jest stary. Trzeba kupować piłkarzy dobrych, którzy już coś osiągnęli, jak np. Real Kovacicia. Najlepiej tak jak Neymara (nie mówię tu o sposobie czy kwocie), czyli piłkarza już robi robi furorę i jest młody. Który będzie fundamentem na przyszłość.

0

Mecz na Calderon zaliczony i to się liczy. Już to mamy za sobą. Brawo chłopaki!

0

Neymar w końcu do Suareza. I to jak!

0

Genius! Neymar!!

2

To był karny, bądźmy szczerzy.

4

Barcelona gra z bramkarzem. No kurwa dzięki, nie wiedziałem.

2

"Ter Sztejgen" :D

0

Komentuje ten Kosecki co grał w Atletico? Wcale się nie dziwię że im kibicuja.

0

Neymar się podobnie dzisiaj zachowuje do Leo na boisku.

0

Że niby ma być w tej samej piątce co Maradona, Cruyff, Pele i Messi? Wybacz, Zidane albo Di Stefano bardziej tam pasują.

2

O, mój rocznik. :D Życzę mu żeby trafił do Barçy i był genialnym bramkarzem.

62

Nikt jak On nie zasługuje żeby wygrać w 2018 roku Mundial. Nikt.

0

Luzik, każdemu się zdarza. :)

59

We know. Mediolan nie jest stolicą, więc nie będzie LM w tym roku...

0

Dobrze że go oszczędza, wie co to znaczy intensywność meczów. Szczególnie w Barçy.

12

To fakt, ale akurat w reprezentacji nie jest sobą. Ostatnio na Mundialu oraz na Copa America przygasł i dawał Argentynie tyle co Smart pod górkę.

5

Ale te madryckie dzienniki to lubią czasami wepchnąć jakieś pochwały dla Realu. Teraz że najbardziej wartościowy zespół. Jutro napiszą że mają decime i że Grzmot wygrał Pichichi.

0

"godnego następce Alvesa" A Vidal nie jest godnym następcą?

0

Jak ktoś tak genialny jak Leo mógł zagrać w reklamie takiego gówna...

6

Wenger jest bardzo dobrym managerem. Rozważnie prowadzi Arsenal, nie rozumiem tej krytyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?