Trener na pewno wie co robić. Ciekawi mnie opcja z 3-5-2. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce, nie jestem strategiem, ale może to być skuteczne.
Ważne żeby Lucho wystawił zawodników w formie (Bartra, Roberto) zamiast tych bez formy (Alves, Pique).
A dla mnie to mógłby nawet w Gran Derbi nie grać, aby się wyleczył do końca. Żeby nie było tak że zagra nie do końca wyleczony, a potem się będzie ciągnąć to za nim cały sezon.
0
United to dno...
1
2-0! Hahahaha xd
1
Alexis! Brawo!
0
Ile z Was wierzy w boga?
0
Chodzi o to że pierwszy raz zaczął jako kapitan tak? Bo grał z opaska już z Las Palmas i z Bayerem.
1
Thiago odszedł jak piesek za Guardiolą, Barça nie chciała go sprzedawać.
3
Brak jednego z 2 najbardziej kluczowych zawodników ekipy z Trypletem to kpina.
0
Trener na pewno wie co robić. Ciekawi mnie opcja z 3-5-2. Nie wiem jak to będzie wyglądać w praktyce, nie jestem strategiem, ale może to być skuteczne.
Ważne żeby Lucho wystawił zawodników w formie (Bartra, Roberto) zamiast tych bez formy (Alves, Pique).
0
Busi będzie dowodził drużyną pod nieobecność Andresa i Leo. :)
0
Wie ktoś coś o cracku do Fifa 16?
0
Miałem tak samo, jeszcze podrażniony kontuzją Iniesty. Masakra. ;)
11
Neymar też dzisiaj ważne ogniwo, już nie gadajcie. Próbował wziąć ciężar gry na siebie, z różnym skutkiem, ale próbował.
2
Nie wierzę. Wyłączyłem zły na cały świat mecz a tu 2-1 po paru minutach. :D
9
Komentarz usunięty
0
Jeszcze Neymar? :O
2
O nie, jeszcze Iniesta...
No po prostu kurwa no nie.
2
Andresito pokazuje dziś Rakiticiowi jak się gra - gra do przodu.
8
Redakcjo! A możemy chociaż tutaj trochę przeklinać?
0
A kiedy będą usuwane komentarze?
I teraz tutaj prowadzimy relację z meczu? :D
0
Ej, ale bajer! :D
0
Marca pisze bzdury, ale grafików i pomysł na okładkę mają genialne.
0
Tam jest Masche? Bo nie mogę się dopatrzeć, twarz ucięta. :D
0
Niestety.. :D
8
Podobno Igła i Napoli zdementowali już tą wypowiedź.
40
A dla mnie to mógłby nawet w Gran Derbi nie grać, aby się wyleczył do końca. Żeby nie było tak że zagra nie do końca wyleczony, a potem się będzie ciągnąć to za nim cały sezon.
9
Już 3. raz przeczytałem Bayern zamiast Bayer i przestraszony myślę co mnie ominęło... :D
1
Przynajmniej widać kto jest jego idolem.
0
Ledwo...
1
To się nazwya forma.
0
Nie pytaj...