Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.
1
Nie ma Sergio, oddają strzały
2
Mascherano kapianem!
0
Jakim cudem tak szybko? :O :D
0
Powiem tak, dobrze, tylko bez gola, ale jest okej.
0
http://aliez.tv/live/cansportsc/ polecam. ;)
1
Ciężko mi to wytłumaczyć słowami.. Podbił piłkę za siebie jakby i pietka do kopnął przed siebie i ograł rywala, mniej więcej. ;)
0
Rojadirecta?
3
Widzieliście co Ney zrobił? :O :D
0
Roberto kontuzja? Nie..
0
3 standardowo, domowe - blaugrana, wyjazdowe - żółte i trzecie - niebieskie. ;)
0
Masche na DM, może być jazda.
14
Liga Mistrzów na Eleven? No nieźle.
13
Wygramy dzisiaj 3-1, nie martwcie się, mieszkam w Melbourne i tu już jest dawno po meczu.
47
Nadal jestem rozczarowany brakiem Busiego.
4
Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.
0
Wiem właśnie...
0
Posrało ich, o 18 jeszcze dużo ludzi być poza domem i przegapić.
0
Khedira jakie drewno.
0
Czemu? Jest ofensywny, ma jakość.
0
Również indywidualności nas zabijają. Pique czy Rakieta.
0
Co powiecie na Pastore? Nadałby się?
51
Leo na pewno był dumny ze swojego ucznia. :D
0
Bartra i Vermaelen nie widzę innej opcji.
0
Kto teraz kapitanem? Mam nadzieję że nie Gerard.
1
Czwarty raz w tym sezonie jest wynik 4-1. Drugi raz we właściwą stronę.
19
Na obecną chwilę Neymar zasłużył na ocenę im. Leo Messiego.
0
I jeszcze karne, faktycznie. :D
0
Kareta!
0
Pierwszy Hat-trick Neya w Barcelonie?
0
Lusito coś dziś szwankuje.