1

Nie ma Sergio, oddają strzały

2

Mascherano kapianem!

0

Jakim cudem tak szybko? :O :D

0

Powiem tak, dobrze, tylko bez gola, ale jest okej.

0

1

Ciężko mi to wytłumaczyć słowami.. Podbił piłkę za siebie jakby i pietka do kopnął przed siebie i ograł rywala, mniej więcej. ;)

0

Rojadirecta?

3

Widzieliście co Ney zrobił? :O :D

0

Roberto kontuzja? Nie..

0

3 standardowo, domowe - blaugrana, wyjazdowe - żółte i trzecie - niebieskie. ;)

0

Masche na DM, może być jazda.

14

Liga Mistrzów na Eleven? No nieźle.

13

Wygramy dzisiaj 3-1, nie martwcie się, mieszkam w Melbourne i tu już jest dawno po meczu.

47

Nadal jestem rozczarowany brakiem Busiego.

4

Matko, jak widzę wypociny wyborców PiS jak to PO kradło, to mi płuca pod gardło ze śmiechu podchodzą. Zerowe pojęcie o gospodarce. PiS chce kontrolować gospodarkę, przecież to będzie katastrofa. A najgorsze jest to że kościół będzie miał władze. Nie ma nic gorszego.

0

Wiem właśnie...

0

Posrało ich, o 18 jeszcze dużo ludzi być poza domem i przegapić.

0

Khedira jakie drewno.

0

Czemu? Jest ofensywny, ma jakość.

0

Również indywidualności nas zabijają. Pique czy Rakieta.

0

Co powiecie na Pastore? Nadałby się?

51

Leo na pewno był dumny ze swojego ucznia. :D

0

Bartra i Vermaelen nie widzę innej opcji.

0

Kto teraz kapitanem? Mam nadzieję że nie Gerard.

1

Czwarty raz w tym sezonie jest wynik 4-1. Drugi raz we właściwą stronę.

19

Na obecną chwilę Neymar zasłużył na ocenę im. Leo Messiego.

0

I jeszcze karne, faktycznie. :D

0

Kareta!

0

Pierwszy Hat-trick Neya w Barcelonie?

0

Lusito coś dziś szwankuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?