0

Widzę że nie tylko ja lubię grzebać w archiwum. :)

0

Gdzieś na stronie ligi, albo jakimś whoscored czy coś, poszukaj trochę, na pewno cosik będzie.

2

Masz rację, ale Messi to najlepszy piłkarz w historii, robi niesamowita różnicę. To nie będzie łatwe go zastąpić. Na pewno 10000x trudniej niż Eto'o czy R10.

2

Mówią że Rossi nie potrafi przegrywać, to Lorenzo nie potrafi walczyć czysto.

19

Fioletowa padła jak Grzmot po dmuchnięciu. :D

0

Komuś gołębnik się otworzył chyba...

0

Ramos. :O

0

Meczyki.pl i tam wszystko jest, swoją drogą że prawie nic nie działa, ale są.

0

Chciałbym żeby bramki dla Realu zdobywał teraz Bale, Ceerek by tego chyba nie zniósł. Ale to dopiero po Gran Derbi. :D

0

Busquets dzisiaj chyba MVP.

0

Fajnie że Ney mu go oddał. ;)

0

Suarez!!

0

Wygląda jak Bar Rafaeli. Fanka Barcelony swoją drogą. ;)

1

Busi. :O.

0

Po prawej stronie 70 ha przestrzeni dla Villarealu. W GD takie coś się źle skończy.

0

Pique zachował się jak kapitan. Brawo.

0

Jeżeli nie kreowano by ich od początku na największych rywali, to myślę że stworzyli by duet. I to jaki. Ale w obecnej sytuacji wątpliwe, bo wiadomo, "wojna" Messi - Ronaldo trwa od dawna, mimo że jest bardzo jednostronna, i ten duet nie umiałby razem grać, bo Ronaldo chciałby być za wszelką cenę lepszy od Leo.

0

James też...

0

Zawahałem się tylko gdy zobaczyłem nominację dla Carli Lloyd, jej gol był równie niesamowity i w finale MŚ, ale głos poszedł na Leo, to było po prostu niewiarygodne.

0

Tak jak wyliczył kolega niżej, 8 niekontuzjowanych, w tym Masip, który nie wacha boiska i Bartra, który też wiele nie gra. No i Pique, który miał 4 mecze kary.

1

Wróci silniejszy.

0

Wybacz, zwracam honor. ;)

0

Andresito dzisiaj kosmos, cudownie się na niego patrzy. Po Neyu najlepszy nasz gracz dzisiaj.

1

Ale Ty wiesz ze Rakieta zszedł po 20 minutach, nie?

1

Mnie to niepokoi że Ney staje się Ronaldinho. To się może źle skończyć. ;)

1

I Adriano jako jednym ze środkowych? Wątpię, choć byłoby ciekawie.

0

Iniesta jako mediapunta? Pamięć ma obszerna, lecz zawodna jednak, grał kiedyś na "10"? Bo nie mogę sobie przypomnieć.

0

Wolisz Gumbau?

2

Jakoś ciężko mi wyobrazić jak dwóch tak świetnych piłkarzy ot tak sobie rozmawia na Whatsappie :D

0

Były oceny za mecz z Getafe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?