0

Myślicie że Neymar przejmie kiedyś "10" po Messim, czy zrobi to ktoś inny?

0

Ziomek ma nawet konto chyba na fcbarca.com coś mówił właśnie ze na jego kanale skrót jakiegoś meczu, nie pamiętam jaki nick.

0

Na Villanovense skład taki jak poprzednio, tylko z Leo, chciałbym to zobaczyć. ;)

13

Nurek trafił w murek. xd

0

Dzisiaj 1 kwietnia? :O

3

Tam są rzadko aktualizowane statystyki.

34

Najlepszy piłkarz w historii. Po prostu Geniusz.

0

0

Jeszcze wcześniej Mayweather - Pacquiao, też "walka stulecia"

90

Ależ On dojrzał. Śmiać mi się chce jak widzę opinie "piłkarz z YouTube". Jeden z 3 najlepszych na świecie, pozostała 2 gra obok niego na boisku.

0

Jest Leo!

1

Leo gra trochę jak w 13/14.

0

Co ten Adriano :D

0

Bartra!

0

Alba zaraz na boisko.

2

Leo coś niemrawo dzisiaj.

0

Ajj Leoś. :D

0

Dobrze by było dać odpocząć Neyowi i Luisowi. I Busquetsowi.

0

Ależ klasa.

0

Alves w końcu poziom do jakiego nas przyzwyczaił, brawo!

0

Po prostu WOW.

0

Jedyny Hiszpan ze Złotą Pilka? :O

0

Za HD trza płacic.

0

Ale Luis ma szczęście :D

1

Ziomek, ale UEFA nie ma nic do Złotej Piłki.

8

Som Un Equip!!!!

19

Przeczytałem "Z ZSRR o utrzymanie..." chyba jeszcze nie wstałem do końca...

0

A gdzie skaczą?

0

Prawdopodobnie na Camp Nou, bo stroje domowe, ale mogło być też własnie na Madriga. Poszukałem trochę obrazków z meczów z villarealem i ubiór Lucho mi się zgadzał. ;)

1

Ja jeszcze Jamesa lubię, marzenie żeby kiedyś zagrał u nas. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?