12 grudnia 2015, 16:06
4
Jak będziesz miał video z tym to dawaj. ;)
12 grudnia 2015, 16:03
1
Iniesta ostatnio zachwyca.
12 grudnia 2015, 15:59
0
Jak ja nienawidzę hiszpańskiego komentarza...
12 grudnia 2015, 15:54
2
"Mam nadzieję ŻE jak Sandro.." Czytaj uważnie.
12 grudnia 2015, 15:53
Od razu po kontuzji do pierwszej 11?
12 grudnia 2015, 12:59
No to albo ziomki w Katalonii szukają wyświetleń, albo się nie znają. ;)
12 grudnia 2015, 12:56
10
Największy pasażerski samolot świata to Airbus A380.
11 grudnia 2015, 22:42
Słowo "Cristiano" w tytule gwarantuje conajmniej 100 komentarzy.
9 grudnia 2015, 22:37
Z okazji mojego 1000. komentarza na tej stronie chciałbym napisać dwie rzeczy: 1. Dzięki! 2. Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii. Dziękuję.
9 grudnia 2015, 22:35
3
Co tam się dzieje..
9 grudnia 2015, 22:34
Mats udowadnia panu po przeciwnej stronie kto jest pierwszy w kolejce za Neuerem.
9 grudnia 2015, 22:32
Stegen prawie u siebie to broni wszystek. :D
9 grudnia 2015, 22:30
7
Może to Munir jest tym kumplem z Maroka Ronaldo i bierze od niego nauki? :D
9 grudnia 2015, 22:25
Flaga Polski za Ter Stegenem?
9 grudnia 2015, 22:24
Ziomek, nie spinaj tak, gramy o pietruszkę.
9 grudnia 2015, 22:17
Wy się spinacie o wynik a Lucho na luzie daje pograć młodym.
9 grudnia 2015, 22:12
Messiemu się chyba oficjalnie kończy okres "dopiero wrócił po kontuzji" dzisiaj biega itp. jeden z niewielu pozytywów.
9 grudnia 2015, 22:04
Komentarz usunięty
9 grudnia 2015, 22:03
Ktoś chciał wymienić Ter Stegena na Leno?
9 grudnia 2015, 22:00
Nie ma 1/16 w CL.
9 grudnia 2015, 21:51
Nie gra na miarę swoich możliwości zawsze, ale potrafi błysnąć. Po sezonie w wielu analizach była mowa o jego wielkim wkładzie w defensywę, to też trzeba wziąć pod uwagę.
9 grudnia 2015, 21:49
Przypomnijcie sobie jak grał w finale albo półfinale LM śmieszki. ;)
9 grudnia 2015, 21:43
Nie widzicie nazwy? ;)
9 grudnia 2015, 21:42
Czy tylko mi się wydaje że i Samper i Rakitić grają dzisiaj dobrze?
9 grudnia 2015, 21:29
Jeszcze w tym miesiącu nie był kontuzjowany, także spokojnie.
9 grudnia 2015, 21:26
Rakitić piła marzenie na wolne pole, Leo dopadł, ograł bramkarza i strzelił. Wszystko na fangolu.
9 grudnia 2015, 21:22
Nie ma szans na LM na YouTube, UEFA wszystko usuwa od razu.
9 grudnia 2015, 21:20
8
http://www.youtube.com/ Nie ma sprawy
9 grudnia 2015, 21:17
Za ile ten Calhanoglu?
9 grudnia 2015, 21:08
Redakcja śpi? Gdzie ban dla tego cholernego spamera?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Jak będziesz miał video z tym to dawaj. ;)
1
Iniesta ostatnio zachwyca.
0
Jak ja nienawidzę hiszpańskiego komentarza...
2
"Mam nadzieję ŻE jak Sandro.." Czytaj uważnie.
0
Od razu po kontuzji do pierwszej 11?
1
No to albo ziomki w Katalonii szukają wyświetleń, albo się nie znają. ;)
10
Największy pasażerski samolot świata to Airbus A380.
0
Słowo "Cristiano" w tytule gwarantuje conajmniej 100 komentarzy.
2
Z okazji mojego 1000. komentarza na tej stronie chciałbym napisać dwie rzeczy:
1. Dzięki!
2. Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii.
Dziękuję.
3
Co tam się dzieje..
1
Mats udowadnia panu po przeciwnej stronie kto jest pierwszy w kolejce za Neuerem.
0
Stegen prawie u siebie to broni wszystek. :D
7
Może to Munir jest tym kumplem z Maroka Ronaldo i bierze od niego nauki? :D
0
Flaga Polski za Ter Stegenem?
0
Ziomek, nie spinaj tak, gramy o pietruszkę.
0
Wy się spinacie o wynik a Lucho na luzie daje pograć młodym.
10
Messiemu się chyba oficjalnie kończy okres "dopiero wrócił po kontuzji" dzisiaj biega itp. jeden z niewielu pozytywów.
2
Komentarz usunięty
1
Ktoś chciał wymienić Ter Stegena na Leno?
1
Nie ma 1/16 w CL.
0
Nie gra na miarę swoich możliwości zawsze, ale potrafi błysnąć. Po sezonie w wielu analizach była mowa o jego wielkim wkładzie w defensywę, to też trzeba wziąć pod uwagę.
0
Przypomnijcie sobie jak grał w finale albo półfinale LM śmieszki. ;)
0
Nie widzicie nazwy? ;)
3
Czy tylko mi się wydaje że i Samper i Rakitić grają dzisiaj dobrze?
0
Jeszcze w tym miesiącu nie był kontuzjowany, także spokojnie.
0
Rakitić piła marzenie na wolne pole, Leo dopadł, ograł bramkarza i strzelił. Wszystko na fangolu.
0
Nie ma szans na LM na YouTube, UEFA wszystko usuwa od razu.
8
http://www.youtube.com/
Nie ma sprawy
0
Za ile ten Calhanoglu?
1
Redakcja śpi? Gdzie ban dla tego cholernego spamera?