4

Jak będziesz miał video z tym to dawaj. ;)

1

Iniesta ostatnio zachwyca.

0

Jak ja nienawidzę hiszpańskiego komentarza...

2

"Mam nadzieję ŻE jak Sandro.." Czytaj uważnie.

0

Od razu po kontuzji do pierwszej 11?

1

No to albo ziomki w Katalonii szukają wyświetleń, albo się nie znają. ;)

10

Największy pasażerski samolot świata to Airbus A380.

0

Słowo "Cristiano" w tytule gwarantuje conajmniej 100 komentarzy.

2

Z okazji mojego 1000. komentarza na tej stronie chciałbym napisać dwie rzeczy:
1. Dzięki!
2. Leo Messi to najlepszy piłkarz w historii.
Dziękuję.

3

Co tam się dzieje..

1

Mats udowadnia panu po przeciwnej stronie kto jest pierwszy w kolejce za Neuerem.

0

Stegen prawie u siebie to broni wszystek. :D

7

Może to Munir jest tym kumplem z Maroka Ronaldo i bierze od niego nauki? :D

0

Flaga Polski za Ter Stegenem?

0

Ziomek, nie spinaj tak, gramy o pietruszkę.

0

Wy się spinacie o wynik a Lucho na luzie daje pograć młodym.

10

Messiemu się chyba oficjalnie kończy okres "dopiero wrócił po kontuzji" dzisiaj biega itp. jeden z niewielu pozytywów.

2

Komentarz usunięty

1

Ktoś chciał wymienić Ter Stegena na Leno?

1

Nie ma 1/16 w CL.

0

Nie gra na miarę swoich możliwości zawsze, ale potrafi błysnąć. Po sezonie w wielu analizach była mowa o jego wielkim wkładzie w defensywę, to też trzeba wziąć pod uwagę.

0

Przypomnijcie sobie jak grał w finale albo półfinale LM śmieszki. ;)

0

Nie widzicie nazwy? ;)

3

Czy tylko mi się wydaje że i Samper i Rakitić grają dzisiaj dobrze?

0

Jeszcze w tym miesiącu nie był kontuzjowany, także spokojnie.

0

Rakitić piła marzenie na wolne pole, Leo dopadł, ograł bramkarza i strzelił. Wszystko na fangolu.

0

Nie ma szans na LM na YouTube, UEFA wszystko usuwa od razu.

8

http://www.youtube.com/
Nie ma sprawy

0

Za ile ten Calhanoglu?

1

Redakcja śpi? Gdzie ban dla tego cholernego spamera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?