0

A ja nienawidzę Prevca i szczerze kibicuje Freundowi.

6

Kocham go, Neymar jest FENOMENALNY. Naturalny następca Messiego.

2

Asysta sezonu.

0

Rakitić magia.

0

Suareził :D

2

A Ray Hudson mówi że Leo musiał widzieć różowe słonie po tym uderzeniu :D

0

Bramkarze za dużo mogą.

0

Well done Alves.

1

Komentarz usunięty

2

Neymar: "Dobra, skończ już, zaraz zrobię z Ciebie młynek 20 razy".

2

W ogóle w tym roku nie było podsumowania (najlepszy obrońca, pomocnik, napastnk) szkoda..

0

Ten lepszy Real się pięknie zachował.

0

13.Bravo
4.Rakitic
5.Sergio
6.Alves
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar Jr
14.Mascherano
20. S.Roberto
23.Vermaelen
24.Mathieu

0

Są reklamy, linia końcowa, i linia pola karnego. Żadnych wątpliwości.

0

Fajnie by było z hukiem zakończyć ten fenomenalny rok. :)

0

Schweinsteiger za Fellainiego. No i Sancheza gdzieś wepchnij.

0

A faktycznie, dzięki :D

0

To który ma Douglas?

0

Szkoda ze się nie udało u nas. Życzę samych sukcesów na miarę chociaż Bellerina.

1

Ozil to jest magik, świetnie się go ogląda.

0

Żiru co asysta :O

0

Zimowce już mam, nie mam takich na lato. :)

0

Skoro można o wszystkim..

Jakie buty polecacie sobie kupić, tak do 200-240 zł, które pasują do wszystkiego i dobrze się prezentują? Zwykłe, nie zimowe.

3

W Hiszpanii dzisiaj Prima Aprilis i żadnych jaj w gazetach. Dziwne. ;)

3

Co do końcówki. Jeden z najgenialniejszych ludzi w historii, Sir Isaac Newton także przewidział koniec świata na rok 2060.

1

Jeszcze Ronaldo wygra dla najlepszego piłkarza i kabaret gwarantowany.

0

MARK WILMOTS TRENEREM ROKU, NO NIE MOGĘ. XDDDDDD

0

Będę czekał.

3

Cały dzień czekam na końcówkę wielkiego rankingu na Weszło. Nie wie ktoś o ktorej to wypuszczą?

0

Jak zawsze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?