31 grudnia 2015, 16:09
0
A ja nienawidzę Prevca i szczerze kibicuje Freundowi.
30 grudnia 2015, 22:23
6
Kocham go, Neymar jest FENOMENALNY. Naturalny następca Messiego.
30 grudnia 2015, 22:14
2
Asysta sezonu.
30 grudnia 2015, 21:52
Rakitić magia.
30 grudnia 2015, 21:41
Suareził :D
30 grudnia 2015, 21:03
A Ray Hudson mówi że Leo musiał widzieć różowe słonie po tym uderzeniu :D
30 grudnia 2015, 21:00
Bramkarze za dużo mogą.
30 grudnia 2015, 20:55
Well done Alves.
30 grudnia 2015, 20:52
1
Komentarz usunięty
30 grudnia 2015, 20:49
Neymar: "Dobra, skończ już, zaraz zrobię z Ciebie młynek 20 razy".
30 grudnia 2015, 20:40
W ogóle w tym roku nie było podsumowania (najlepszy obrońca, pomocnik, napastnk) szkoda..
30 grudnia 2015, 20:29
Ten lepszy Real się pięknie zachował.
30 grudnia 2015, 19:41
13.Bravo 4.Rakitic 5.Sergio 6.Alves 9.Suárez 10.Messi 11.Neymar Jr 14.Mascherano 20. S.Roberto 23.Vermaelen 24.Mathieu
30 grudnia 2015, 17:40
Są reklamy, linia końcowa, i linia pola karnego. Żadnych wątpliwości.
30 grudnia 2015, 12:40
Fajnie by było z hukiem zakończyć ten fenomenalny rok. :)
30 grudnia 2015, 12:36
Schweinsteiger za Fellainiego. No i Sancheza gdzieś wepchnij.
29 grudnia 2015, 18:36
A faktycznie, dzięki :D
29 grudnia 2015, 18:26
To który ma Douglas?
29 grudnia 2015, 15:08
Szkoda ze się nie udało u nas. Życzę samych sukcesów na miarę chociaż Bellerina.
28 grudnia 2015, 19:55
Ozil to jest magik, świetnie się go ogląda.
28 grudnia 2015, 19:49
Żiru co asysta :O
28 grudnia 2015, 15:36
Zimowce już mam, nie mam takich na lato. :)
28 grudnia 2015, 15:30
Skoro można o wszystkim..Jakie buty polecacie sobie kupić, tak do 200-240 zł, które pasują do wszystkiego i dobrze się prezentują? Zwykłe, nie zimowe.
28 grudnia 2015, 12:15
3
W Hiszpanii dzisiaj Prima Aprilis i żadnych jaj w gazetach. Dziwne. ;)
27 grudnia 2015, 19:12
Co do końcówki. Jeden z najgenialniejszych ludzi w historii, Sir Isaac Newton także przewidział koniec świata na rok 2060.
27 grudnia 2015, 18:38
Jeszcze Ronaldo wygra dla najlepszego piłkarza i kabaret gwarantowany.
27 grudnia 2015, 18:36
MARK WILMOTS TRENEREM ROKU, NO NIE MOGĘ. XDDDDDD
27 grudnia 2015, 18:34
Będę czekał.
27 grudnia 2015, 18:30
Cały dzień czekam na końcówkę wielkiego rankingu na Weszło. Nie wie ktoś o ktorej to wypuszczą?
27 grudnia 2015, 18:24
Jak zawsze :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A ja nienawidzę Prevca i szczerze kibicuje Freundowi.
6
Kocham go, Neymar jest FENOMENALNY. Naturalny następca Messiego.
2
Asysta sezonu.
0
Rakitić magia.
0
Suareził :D
2
A Ray Hudson mówi że Leo musiał widzieć różowe słonie po tym uderzeniu :D
0
Bramkarze za dużo mogą.
0
Well done Alves.
1
Komentarz usunięty
2
Neymar: "Dobra, skończ już, zaraz zrobię z Ciebie młynek 20 razy".
2
W ogóle w tym roku nie było podsumowania (najlepszy obrońca, pomocnik, napastnk) szkoda..
0
Ten lepszy Real się pięknie zachował.
0
13.Bravo
4.Rakitic
5.Sergio
6.Alves
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar Jr
14.Mascherano
20. S.Roberto
23.Vermaelen
24.Mathieu
0
Są reklamy, linia końcowa, i linia pola karnego. Żadnych wątpliwości.
0
Fajnie by było z hukiem zakończyć ten fenomenalny rok. :)
0
Schweinsteiger za Fellainiego. No i Sancheza gdzieś wepchnij.
0
A faktycznie, dzięki :D
0
To który ma Douglas?
0
Szkoda ze się nie udało u nas. Życzę samych sukcesów na miarę chociaż Bellerina.
1
Ozil to jest magik, świetnie się go ogląda.
0
Żiru co asysta :O
0
Zimowce już mam, nie mam takich na lato. :)
0
Skoro można o wszystkim..
Jakie buty polecacie sobie kupić, tak do 200-240 zł, które pasują do wszystkiego i dobrze się prezentują? Zwykłe, nie zimowe.
3
W Hiszpanii dzisiaj Prima Aprilis i żadnych jaj w gazetach. Dziwne. ;)
3
Co do końcówki. Jeden z najgenialniejszych ludzi w historii, Sir Isaac Newton także przewidział koniec świata na rok 2060.
1
Jeszcze Ronaldo wygra dla najlepszego piłkarza i kabaret gwarantowany.
0
MARK WILMOTS TRENEREM ROKU, NO NIE MOGĘ. XDDDDDD
0
Będę czekał.
3
Cały dzień czekam na końcówkę wielkiego rankingu na Weszło. Nie wie ktoś o ktorej to wypuszczą?
0
Jak zawsze :D