1

Giroud! 2-2! Brawo!

0

Dawać z tym Liverpoolem!

0

Klepią, klepią i Alves. :D Uwielbiam go. :D

0

Rekacjo, proszę tych od linków banować.

1

sop://broker.sopcast.com:3912/258923

0

Co tam o tej Shakirze?

2

Jest, bo ten stadion jest niski bardzo w porównaniu do Camp Nou.

1

Mam nadzieję że Mathieu zagra na 7-8.

2

Playmaker wszech czasów to bez dwóch zdań Xavi.

0

Ja się staram wyłączać, myśleć o tym co lubię, albo rozmawiać ze sobą (oczywiście w myślach :D) . To zdecydowanie pomaga. A na treningu pełen luz, myśl tylko o piłce i dużo romiawiaj i żartuj z kolegami. :D

1

Lewandowski, który zajął 4 miejsce w głosach na ZP, jest dużo niżej w hierarchii Nike w reklamach. Dziwne.

1

Ale czemu się dziwisz? Oni traktują hokej tak jak my siatkówkę, czyli jako 2. sport. I to jest naturalne. Amerykanie po prostu co innego preferują. A Phelpsa czy Jordana na pewno pamiętają, i często o młodych w NBA mówi się "nowy Jordan".

7

Bardzo dobry pomysł, ale futbol nie ma w Stanach przebicia. Jakby zrobili to w BPL to od razu zdecydowanie większa debata nad tym by była.

11

Jestem nie wierzący, ale bardzo mnie oburzyła sprawa zamazania opaski Neymara. A FIFA jeżeli tak bardzo się wstydzi to powinna nie pokazywać w ogóle tej sceny, mimo jej rangi. A tak to totalna kompromitacja.

2

Macie zdjęcie tego zamazanego 100% Jesus?

0

Najlepszy w historii. :)

0

Śmiech na sali..

0

Wstyd mieszać ten ludzkiej chłam z piłką nożną.

1

Słusznie.

3

Oto i najlepszy piłkarz w historii. :)

0

Akcja XI kończy się na Ronaldo. Jak tu nie szukać spisku? :D

0

4 z Brazylii a grają takie gówno.

3

POGBA...

1

NEUER XDDDDDDD.

3

Nie nie mogę nadal z tym fartem życia Florenziego.

4

Może Lewy Prezydentem FIFA jeszcze?

5

Dokładnie. Szczyt baranizmu i zaślepienia gorszego niż u Hala Dzieci.

1

Na serio, włączcie sobie Eurosport, przynajmniej się pośmiejecie, bo to brak słów na te redaktorzyny.

0

Niesamowite. "Messi nie wygrał z reprezentacją, Neymar to nieee, Ronaldo nic z Portugalią, ale Robercik KRUL SCZELCÓW ELIMINACJI"
Żenada.

0

Ronaldo nie podpisywał koszulek innych niż Realu. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?