Ja się staram wyłączać, myśleć o tym co lubię, albo rozmawiać ze sobą (oczywiście w myślach :D) . To zdecydowanie pomaga. A na treningu pełen luz, myśl tylko o piłce i dużo romiawiaj i żartuj z kolegami. :D
Ale czemu się dziwisz? Oni traktują hokej tak jak my siatkówkę, czyli jako 2. sport. I to jest naturalne. Amerykanie po prostu co innego preferują. A Phelpsa czy Jordana na pewno pamiętają, i często o młodych w NBA mówi się "nowy Jordan".
Jestem nie wierzący, ale bardzo mnie oburzyła sprawa zamazania opaski Neymara. A FIFA jeżeli tak bardzo się wstydzi to powinna nie pokazywać w ogóle tej sceny, mimo jej rangi. A tak to totalna kompromitacja.
1
Giroud! 2-2! Brawo!
0
Dawać z tym Liverpoolem!
0
Klepią, klepią i Alves. :D Uwielbiam go. :D
0
Rekacjo, proszę tych od linków banować.
1
sop://broker.sopcast.com:3912/258923
0
Co tam o tej Shakirze?
2
Jest, bo ten stadion jest niski bardzo w porównaniu do Camp Nou.
1
Mam nadzieję że Mathieu zagra na 7-8.
2
Playmaker wszech czasów to bez dwóch zdań Xavi.
0
Ja się staram wyłączać, myśleć o tym co lubię, albo rozmawiać ze sobą (oczywiście w myślach :D) . To zdecydowanie pomaga. A na treningu pełen luz, myśl tylko o piłce i dużo romiawiaj i żartuj z kolegami. :D
1
Lewandowski, który zajął 4 miejsce w głosach na ZP, jest dużo niżej w hierarchii Nike w reklamach. Dziwne.
1
Ale czemu się dziwisz? Oni traktują hokej tak jak my siatkówkę, czyli jako 2. sport. I to jest naturalne. Amerykanie po prostu co innego preferują. A Phelpsa czy Jordana na pewno pamiętają, i często o młodych w NBA mówi się "nowy Jordan".
7
Bardzo dobry pomysł, ale futbol nie ma w Stanach przebicia. Jakby zrobili to w BPL to od razu zdecydowanie większa debata nad tym by była.
11
Jestem nie wierzący, ale bardzo mnie oburzyła sprawa zamazania opaski Neymara. A FIFA jeżeli tak bardzo się wstydzi to powinna nie pokazywać w ogóle tej sceny, mimo jej rangi. A tak to totalna kompromitacja.
2
Macie zdjęcie tego zamazanego 100% Jesus?
0
Najlepszy w historii. :)
0
Śmiech na sali..
0
Wstyd mieszać ten ludzkiej chłam z piłką nożną.
1
Słusznie.
3
Oto i najlepszy piłkarz w historii. :)
0
Akcja XI kończy się na Ronaldo. Jak tu nie szukać spisku? :D
0
4 z Brazylii a grają takie gówno.
3
POGBA...
1
NEUER XDDDDDDD.
3
Nie nie mogę nadal z tym fartem życia Florenziego.
4
Może Lewy Prezydentem FIFA jeszcze?
5
Dokładnie. Szczyt baranizmu i zaślepienia gorszego niż u Hala Dzieci.
1
Na serio, włączcie sobie Eurosport, przynajmniej się pośmiejecie, bo to brak słów na te redaktorzyny.
0
Niesamowite. "Messi nie wygrał z reprezentacją, Neymar to nieee, Ronaldo nic z Portugalią, ale Robercik KRUL SCZELCÓW ELIMINACJI"
Żenada.
0
Ronaldo nie podpisywał koszulek innych niż Realu. :D