0

Fajnie to wygląda, ale raczej nie ma opcji na 3 obrońców. Nie na San Mames.

23

Sporting de Gijon - FC Barcelona on 17/02 at 18:30.

20

Niech się reklamuje, filmik dobrze zrobiony, miło się ogląda. Jakoś trzeba się wybić.

0

Okej, tylko pytałem. Nie ma go na materiałach z treningu, więc chciałem się upewnić. Niczego nie sieję.

7

Neymara nie widać na nagraniu z treningu. Niżej ktoś pisał o komentarzu odnośnie jego kontuzji. Panowie Twitterowi, wiecie coś? Przestraszyłem się mocno.

0

Rzeczywiście, nie ma go na filmie z treningu, jest Suarez, Alves, obok powinien być Neymar. Nie podoba mi się to.

1

Tak a propos urodzin Guardioli. :D

0

Mnie najbardziej fascynuje pozycja Nikolicia, bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś z ekstraklasy był tak wysoko gdziekolwiek.

0

Jaka to była strona , gdzie mogę sprawdzić potencjał piłkarzy w fifie?

2

Takie Diego Costa idealnie nadawałby się do Espanyolu.

0

Ty śmieszku.

6

"Maciek ja tylko żartowałem" :D

24

Wszyscy o Leo. A co z Albą?

1

Gdyby ktoś mi powiedział w sierpniu że wygramy 6-0 z nimi to bym go publicznie wyśmiał. Ten sezon jest niesamowity.

6

Jak ja kocham ten klub!

2

Ktoś coś mówił o Realu?

1

hat-trick! :D

2

Już była taka xd

0

Mam nadzieję że zapomną o tym meczu i z tak samo podejdą do pucharowego spotkania.

0

Manita! :D

9

Oby nic poważnego, nie chce Mathieu na LO.

10

Ale mamy szczęście że Neymar gra u nas.

0

Neymar co robi! :o

10

Roberto! :D

0

Jeszcze nie działa ban.

6

Piszcie coś, może wygracie. :D

0

Podobno lekka kontuzja.

2

Ale jednak jest..

2

Przed chwilą była statystyka. W 9 na 11 goli udział miał Messi (gol lub asysta). Zastanów się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?