19 stycznia 2016, 15:36
0
Fajnie to wygląda, ale raczej nie ma opcji na 3 obrońców. Nie na San Mames.
19 stycznia 2016, 09:16
23
Sporting de Gijon - FC Barcelona on 17/02 at 18:30.
18 stycznia 2016, 20:48
20
Niech się reklamuje, filmik dobrze zrobiony, miło się ogląda. Jakoś trzeba się wybić.
18 stycznia 2016, 20:47
Okej, tylko pytałem. Nie ma go na materiałach z treningu, więc chciałem się upewnić. Niczego nie sieję.
18 stycznia 2016, 18:05
7
Neymara nie widać na nagraniu z treningu. Niżej ktoś pisał o komentarzu odnośnie jego kontuzji. Panowie Twitterowi, wiecie coś? Przestraszyłem się mocno.
18 stycznia 2016, 18:03
Rzeczywiście, nie ma go na filmie z treningu, jest Suarez, Alves, obok powinien być Neymar. Nie podoba mi się to.
18 stycznia 2016, 16:16
1
Tak a propos urodzin Guardioli. :D
18 stycznia 2016, 16:14
Mnie najbardziej fascynuje pozycja Nikolicia, bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś z ekstraklasy był tak wysoko gdziekolwiek.
18 stycznia 2016, 15:33
Jaka to była strona , gdzie mogę sprawdzić potencjał piłkarzy w fifie?
18 stycznia 2016, 15:32
8
http://vk.com/doc180119502_261406741?hash=e893d866d9874d98b0&dl=35ed480ea2d4ae4153 :D
18 stycznia 2016, 15:13
2
Takie Diego Costa idealnie nadawałby się do Espanyolu.
17 stycznia 2016, 23:04
Ty śmieszku.
17 stycznia 2016, 22:44
6
"Maciek ja tylko żartowałem" :D
24
Wszyscy o Leo. A co z Albą?
17 stycznia 2016, 22:36
Gdyby ktoś mi powiedział w sierpniu że wygramy 6-0 z nimi to bym go publicznie wyśmiał. Ten sezon jest niesamowity.
17 stycznia 2016, 22:15
Jak ja kocham ten klub!
17 stycznia 2016, 22:13
Ktoś coś mówił o Realu?
17 stycznia 2016, 22:12
hat-trick! :D
17 stycznia 2016, 22:02
Już była taka xd
17 stycznia 2016, 22:01
Mam nadzieję że zapomną o tym meczu i z tak samo podejdą do pucharowego spotkania.
17 stycznia 2016, 21:58
Manita! :D
17 stycznia 2016, 21:56
9
Oby nic poważnego, nie chce Mathieu na LO.
17 stycznia 2016, 21:52
10
Ale mamy szczęście że Neymar gra u nas.
17 stycznia 2016, 21:51
Neymar co robi! :o
17 stycznia 2016, 21:50
Roberto! :D
17 stycznia 2016, 21:49
Jeszcze nie działa ban.
17 stycznia 2016, 21:48
Piszcie coś, może wygracie. :D
17 stycznia 2016, 21:43
Podobno lekka kontuzja.
17 stycznia 2016, 21:40
Ale jednak jest..
17 stycznia 2016, 21:39
Przed chwilą była statystyka. W 9 na 11 goli udział miał Messi (gol lub asysta). Zastanów się.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Fajnie to wygląda, ale raczej nie ma opcji na 3 obrońców. Nie na San Mames.
23
Sporting de Gijon - FC Barcelona on 17/02 at 18:30.
20
Niech się reklamuje, filmik dobrze zrobiony, miło się ogląda. Jakoś trzeba się wybić.
0
Okej, tylko pytałem. Nie ma go na materiałach z treningu, więc chciałem się upewnić. Niczego nie sieję.
7
Neymara nie widać na nagraniu z treningu. Niżej ktoś pisał o komentarzu odnośnie jego kontuzji. Panowie Twitterowi, wiecie coś? Przestraszyłem się mocno.
0
Rzeczywiście, nie ma go na filmie z treningu, jest Suarez, Alves, obok powinien być Neymar. Nie podoba mi się to.
1
Tak a propos urodzin Guardioli. :D
0
Mnie najbardziej fascynuje pozycja Nikolicia, bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś z ekstraklasy był tak wysoko gdziekolwiek.
0
Jaka to była strona , gdzie mogę sprawdzić potencjał piłkarzy w fifie?
8
http://vk.com/doc180119502_261406741?hash=e893d866d9874d98b0&dl=35ed480ea2d4ae4153
:D
2
Takie Diego Costa idealnie nadawałby się do Espanyolu.
0
Ty śmieszku.
6
"Maciek ja tylko żartowałem" :D
24
Wszyscy o Leo. A co z Albą?
1
Gdyby ktoś mi powiedział w sierpniu że wygramy 6-0 z nimi to bym go publicznie wyśmiał. Ten sezon jest niesamowity.
6
Jak ja kocham ten klub!
2
Ktoś coś mówił o Realu?
1
hat-trick! :D
2
Już była taka xd
0
Mam nadzieję że zapomną o tym meczu i z tak samo podejdą do pucharowego spotkania.
0
Manita! :D
9
Oby nic poważnego, nie chce Mathieu na LO.
10
Ale mamy szczęście że Neymar gra u nas.
0
Neymar co robi! :o
10
Roberto! :D
0
Jeszcze nie działa ban.
6
Piszcie coś, może wygracie. :D
0
Podobno lekka kontuzja.
2
Ale jednak jest..
2
Przed chwilą była statystyka. W 9 na 11 goli udział miał Messi (gol lub asysta). Zastanów się.