2

Super że Aguero szybko wrócił do formy po kontuzji. Oby utrzymał ją do CA i pomógł Leo w zdobyciu tego trofeum.

27

"piję jedną szklankę i mówią, że jestem pijany. To mnie denerwuje."
Roonie ma twardą głowę widać. :D

5

To byłby rok w plecy.

2

Co się dzieje gdy taka Barcelony wygra z Tobą 7-0, ale niestety Twoim prezydentem jest Fiorentino Perez i wystawisz nieuprawnionego zawodnika do gry i dostaniesz walkower, czy wtedy wynik jest 3-0 czy działa na korzyść lepszego i nadal jest 7-0?

0

Całkiem nieźle. ;) Ja zdobyłem tryplet Arsenalem na legendarnym na klawiaturze, tylko że w 15. Ale gram regularnie od 11, także trochę praktyka jest. ;)

4

Jeden z moich ulubionych aktorów został prowadzącym BYŁEGO ulubionego programu, niby fajnie, ale to nie będzie to samo bez CHM. Top Gear nie uratuje już nawet serialowy Joey, choćby i z Chandlerem.

0

Munir! :D

3

A ja bym powiedział że w tym sezonie Neymar.

2

Bramek w jednym sezonie w klubie.

3

Tego kwiatu jest pół światu, Barça jest tylko jedna. ;)

41

Brak słów na tą trójkę. Absolutnie najlepsze trio w historii.

2

Gary Neville:
"90 min i Mestalla, ja wierzę" ;)

4

Przesadzisz jeżeli tego nie zrobisz.

4

Po meczu zapraszam na fioletową. :D

3

Zgłaszam gwałt.

1

Już Neymar do końca sezonu 18/19 zawieszony i warunkowo przeniesiony do Realu.

0

Absolutna legenda. Busquets, jesteś niewiarygodny.

1

Ale graja! :D

0

Pięknie, pięknie.

9

Typowa polska zazdrość. Może rzeczywiście go stać?

2

Przeglądanie klasycznej strony na ekranie 5 cali jest dosyć niewygodne. :D

0

Czyli MŚ dla Hiszpanii to tez przekręt? Pamiętny polfinał z Chelsea to też przekręt? LM dla Man Utd w 99' też przekręt? Ziomek, nie ma co snuć teorii, udało im się po prostu.

5

Na mobilnej stronie często gdy chcę polecić komentarz, albo go edytować, to wyrzuca mnie do góry strony. Jest to mega irytujące. Ma ktoś podobnie? Może się ktoś temu przyjrzy?

1

Nike zrobiło identyczną koszulkę na poprzedni sezon przecież, tylko bez dresiarskich 3 pasków.

3

Mówcie co chcecie, ale ta koszulka wygląda staro. Ja wiem ze super nawiązanie, że historia i tradycja, ale warto by było jednak robić koszulki odpowiednie do naszych czasów.

1

Federer lepszy. :P

0

Mam na profilu. :D

0

Już się zaczyna..

4

Dziękuję redakcji za odbanowanie. :))

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?