Co się dzieje gdy taka Barcelony wygra z Tobą 7-0, ale niestety Twoim prezydentem jest Fiorentino Perez i wystawisz nieuprawnionego zawodnika do gry i dostaniesz walkower, czy wtedy wynik jest 3-0 czy działa na korzyść lepszego i nadal jest 7-0?
Całkiem nieźle. ;) Ja zdobyłem tryplet Arsenalem na legendarnym na klawiaturze, tylko że w 15. Ale gram regularnie od 11, także trochę praktyka jest. ;)
Jeden z moich ulubionych aktorów został prowadzącym BYŁEGO ulubionego programu, niby fajnie, ale to nie będzie to samo bez CHM. Top Gear nie uratuje już nawet serialowy Joey, choćby i z Chandlerem.
Czyli MŚ dla Hiszpanii to tez przekręt? Pamiętny polfinał z Chelsea to też przekręt? LM dla Man Utd w 99' też przekręt? Ziomek, nie ma co snuć teorii, udało im się po prostu.
Na mobilnej stronie często gdy chcę polecić komentarz, albo go edytować, to wyrzuca mnie do góry strony. Jest to mega irytujące. Ma ktoś podobnie? Może się ktoś temu przyjrzy?
Mówcie co chcecie, ale ta koszulka wygląda staro. Ja wiem ze super nawiązanie, że historia i tradycja, ale warto by było jednak robić koszulki odpowiednie do naszych czasów.
2
Super że Aguero szybko wrócił do formy po kontuzji. Oby utrzymał ją do CA i pomógł Leo w zdobyciu tego trofeum.
27
"piję jedną szklankę i mówią, że jestem pijany. To mnie denerwuje."
Roonie ma twardą głowę widać. :D
5
To byłby rok w plecy.
2
Co się dzieje gdy taka Barcelony wygra z Tobą 7-0, ale niestety Twoim prezydentem jest Fiorentino Perez i wystawisz nieuprawnionego zawodnika do gry i dostaniesz walkower, czy wtedy wynik jest 3-0 czy działa na korzyść lepszego i nadal jest 7-0?
0
Całkiem nieźle. ;) Ja zdobyłem tryplet Arsenalem na legendarnym na klawiaturze, tylko że w 15. Ale gram regularnie od 11, także trochę praktyka jest. ;)
4
Jeden z moich ulubionych aktorów został prowadzącym BYŁEGO ulubionego programu, niby fajnie, ale to nie będzie to samo bez CHM. Top Gear nie uratuje już nawet serialowy Joey, choćby i z Chandlerem.
0
Munir! :D
3
A ja bym powiedział że w tym sezonie Neymar.
2
Bramek w jednym sezonie w klubie.
3
Tego kwiatu jest pół światu, Barça jest tylko jedna. ;)
41
Brak słów na tą trójkę. Absolutnie najlepsze trio w historii.
2
Gary Neville:
"90 min i Mestalla, ja wierzę" ;)
4
Przesadzisz jeżeli tego nie zrobisz.
4
Po meczu zapraszam na fioletową. :D
3
Zgłaszam gwałt.
1
Już Neymar do końca sezonu 18/19 zawieszony i warunkowo przeniesiony do Realu.
0
Absolutna legenda. Busquets, jesteś niewiarygodny.
1
Ale graja! :D
0
Pięknie, pięknie.
9
Typowa polska zazdrość. Może rzeczywiście go stać?
2
Przeglądanie klasycznej strony na ekranie 5 cali jest dosyć niewygodne. :D
0
Czyli MŚ dla Hiszpanii to tez przekręt? Pamiętny polfinał z Chelsea to też przekręt? LM dla Man Utd w 99' też przekręt? Ziomek, nie ma co snuć teorii, udało im się po prostu.
5
Na mobilnej stronie często gdy chcę polecić komentarz, albo go edytować, to wyrzuca mnie do góry strony. Jest to mega irytujące. Ma ktoś podobnie? Może się ktoś temu przyjrzy?
1
Nike zrobiło identyczną koszulkę na poprzedni sezon przecież, tylko bez dresiarskich 3 pasków.
3
Mówcie co chcecie, ale ta koszulka wygląda staro. Ja wiem ze super nawiązanie, że historia i tradycja, ale warto by było jednak robić koszulki odpowiednie do naszych czasów.
1
Federer lepszy. :P
0
Mam na profilu. :D
0
Już się zaczyna..
4
Dziękuję redakcji za odbanowanie. :))
0