5

Widać brak Busiego, ten chłopak jest nieoceniony. A za Alvesa Vidal w 2. połowie.

0

Dziwne, bo na Bein też pokazało że Misses next match. Dziwne.

2

Mielibyśmy jedno Mistrzostwo więcej.

2

Ronaldo

0

Suarez co za walka, pięknie.

1

Wow! Messi!
Jednak nie..

0

Ziomki od kosiarki dały czadu. :D

0

Już spam.. Kto zatrudnia tych ludzi?

0

Fajny materiał teraz o Ney'u na Eleven leci.

0

Tutaj komentować, czy pod głównym? :D

3

Najśmieszniejsza opinia w internecie obecnie buszująca to że Guardiola miał samograj w Barcelonie, samograj w Bayernie i idzie do samograja City. To jest śmieszniejsze niż stawianie Lewego ponad Suareza, czy uważanie że Premier League jest najlepsza na świecie.

0

Bo gra 2. i 3. drużyna Bundesligi?

0

Trochę farcik.

0

Lewy drugi, Aguero 3.

0

Jestem jedyny który kibicuje City w tym meczu?

0

Jeżeli chodzi o ten moment, zgoda. Ale w tym sezonie Neymar jest najlepszy na świecie. Ale Messi goni.

0

Arsenal to od zawsze ma pecha do kontuzji.

0

Mi Katar pasuje, nie oszpeca, a siano jest. W sumie i to Pepsiki bym przebolał, żeby tylko siano się zgadzało.

0

A ja byłbym wściekły jako wierny fan Coca Coli. Poza tym logo Pepsi wygląda idiotycznie i nie chciałbym go na naszych koszulkach.

0

Wrzuć film na ten działający i po problemie, a ten niedziałający sformatuj raz jeszcze.

0

Pendrive ma zły format, spróbuj inny.

0

http://www.futhead.com/16/squads/8970553/
Tak to w fifie by wyglądało. :D

0

Nie bardzo miałem kogo, bo powtarzały by się narodowości. ;)

2

Fajny pomysł z tą XI różnych narodowości, oto mój typ:
Buffon, Alaba, Godin, Terry, Lahm, Busquets, KDB, James, Neymar, Lewandowski, Messi.

17

Lusito na Facebook'u"

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Neymar Jr.! Jesteśmy już starzy hahaha. Ciesz się i nie jedz za dużo"

https://www.facebook.com/suarez16luis/photos/a.174000552625021.39607.167866666571743/1191822247509508/?type=3

26

Jak dorosnę chcę być Alvesem.

2

Super że Aguero szybko wrócił do formy po kontuzji. Oby utrzymał ją do CA i pomógł Leo w zdobyciu tego trofeum.

27

"piję jedną szklankę i mówią, że jestem pijany. To mnie denerwuje."
Roonie ma twardą głowę widać. :D

5

To byłby rok w plecy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?