14 lutego 2016, 23:14
1
Śmiejecie się z Douglasa, a on z czystym sumieniem może powiedzieć że był częścią najlepszego zespołu w historii. :)
14 lutego 2016, 22:27
4
Magia Neymara. https://vine.co/v/inYjdihvTVr
14 lutego 2016, 22:25
3
http://screenshooter.net/101962956/mwwppdq Tyle karnych. :D
14 lutego 2016, 22:16
7
Walentynkowy trójkącik w postaci MSN. Coś pięknego.
14 lutego 2016, 22:11
To jest po prostu Barca!
14 lutego 2016, 22:09
To jest rozwiązanie na problemy ze skutecznością z karnych. Kocham ich. :D
14 lutego 2016, 22:08
0
HAHAHA CO ZA GENIUSZE!
14 lutego 2016, 22:07
Messi nie chce być gorszy. :D
14 lutego 2016, 22:01
Neymar!
14 lutego 2016, 21:46
Vidal zaraz wejdzie.
14 lutego 2016, 21:36
Suarezowi coś nie idzie.
14 lutego 2016, 21:17
I co, Munira w jego miejsce? XDDDD
14 lutego 2016, 21:09
Coś jak Leicester.
14 lutego 2016, 21:06
Pique wszedł na Alvesa pozycję, to pokazuje jego formę. :D
14 lutego 2016, 21:02
2
Wolne Messiego są moją walnetynką! :D
14 lutego 2016, 21:01
Jeżeli stanie za murem to nie dość że nic nie widzi to cała druga strona jest pusta, a jak na środku to nie zdąży do żadnego rogu.
14 lutego 2016, 20:55
Bravo!
14 lutego 2016, 20:52
Na Busiego to brak słów, on jest prze-genialny.
14 lutego 2016, 20:05
Spójrzcie na ławkę, ładny widok. W końcu.
14 lutego 2016, 19:58
Neymar w takiej wycenie gdzieś 1 mld xd
14 lutego 2016, 18:40
Skoro dziś dzień karnych z dupy to obawiam się o nasz mecz..
14 lutego 2016, 16:47
Podczas gry w Liverpoolu nikt nie składał poważnych ofert za niego? Bo przecież przez cały okres w The Reds był w dobrej/świetnej formie i zastanawia mnie jak to było, że dopiero po 3 latach Barcelona pojawiła się z odpowiednią ofertą.
14 lutego 2016, 14:56
Za ofensywna piłkę. Poza tym dawno nie mieli tytułu mistrza, a przecież to Arsenal.
14 lutego 2016, 14:54
Arsenal po mistrza! Należy im się.
14 lutego 2016, 14:53
2-1!!! Pięknie!
14 lutego 2016, 14:48
Naprawdę?
14 lutego 2016, 14:29
Brawo!
14 lutego 2016, 14:28
Pazdan daje rade.
14 lutego 2016, 14:13
Tylko ja za Arsenalem?
14 lutego 2016, 14:05
I dlatego nie mają prawa protestować o sprawiedliwość?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Śmiejecie się z Douglasa, a on z czystym sumieniem może powiedzieć że był częścią najlepszego zespołu w historii. :)
4
Magia Neymara.
https://vine.co/v/inYjdihvTVr
3
http://screenshooter.net/101962956/mwwppdq
Tyle karnych. :D
7
Walentynkowy trójkącik w postaci MSN. Coś pięknego.
1
To jest po prostu Barca!
1
To jest rozwiązanie na problemy ze skutecznością z karnych. Kocham ich. :D
0
HAHAHA CO ZA GENIUSZE!
0
Messi nie chce być gorszy. :D
0
Neymar!
0
Vidal zaraz wejdzie.
0
Suarezowi coś nie idzie.
1
I co, Munira w jego miejsce? XDDDD
0
Coś jak Leicester.
0
Pique wszedł na Alvesa pozycję, to pokazuje jego formę. :D
2
Wolne Messiego są moją walnetynką! :D
0
Jeżeli stanie za murem to nie dość że nic nie widzi to cała druga strona jest pusta, a jak na środku to nie zdąży do żadnego rogu.
0
Bravo!
0
Na Busiego to brak słów, on jest prze-genialny.
0
Spójrzcie na ławkę, ładny widok. W końcu.
1
Neymar w takiej wycenie gdzieś 1 mld xd
0
Skoro dziś dzień karnych z dupy to obawiam się o nasz mecz..
0
Podczas gry w Liverpoolu nikt nie składał poważnych ofert za niego? Bo przecież przez cały okres w The Reds był w dobrej/świetnej formie i zastanawia mnie jak to było, że dopiero po 3 latach Barcelona pojawiła się z odpowiednią ofertą.
0
Za ofensywna piłkę. Poza tym dawno nie mieli tytułu mistrza, a przecież to Arsenal.
0
Arsenal po mistrza! Należy im się.
0
2-1!!! Pięknie!
0
Naprawdę?
0
Brawo!
1
Pazdan daje rade.
1
Tylko ja za Arsenalem?
2
I dlatego nie mają prawa protestować o sprawiedliwość?