1

Śmiejecie się z Douglasa, a on z czystym sumieniem może powiedzieć że był częścią najlepszego zespołu w historii. :)

4

3

7

Walentynkowy trójkącik w postaci MSN. Coś pięknego.

1

To jest po prostu Barca!

1

To jest rozwiązanie na problemy ze skutecznością z karnych. Kocham ich. :D

0

HAHAHA CO ZA GENIUSZE!

0

Messi nie chce być gorszy. :D

0

Neymar!

0

Vidal zaraz wejdzie.

0

Suarezowi coś nie idzie.

1

I co, Munira w jego miejsce? XDDDD

0

Coś jak Leicester.

0

Pique wszedł na Alvesa pozycję, to pokazuje jego formę. :D

2

Wolne Messiego są moją walnetynką! :D

0

Jeżeli stanie za murem to nie dość że nic nie widzi to cała druga strona jest pusta, a jak na środku to nie zdąży do żadnego rogu.

0

Bravo!

0

Na Busiego to brak słów, on jest prze-genialny.

0

Spójrzcie na ławkę, ładny widok. W końcu.

1

Neymar w takiej wycenie gdzieś 1 mld xd

0

Skoro dziś dzień karnych z dupy to obawiam się o nasz mecz..

0

Podczas gry w Liverpoolu nikt nie składał poważnych ofert za niego? Bo przecież przez cały okres w The Reds był w dobrej/świetnej formie i zastanawia mnie jak to było, że dopiero po 3 latach Barcelona pojawiła się z odpowiednią ofertą.

0

Za ofensywna piłkę. Poza tym dawno nie mieli tytułu mistrza, a przecież to Arsenal.

0

Arsenal po mistrza! Należy im się.

0

2-1!!! Pięknie!

0

Naprawdę?

0

Brawo!

1

Pazdan daje rade.

1

Tylko ja za Arsenalem?

2

I dlatego nie mają prawa protestować o sprawiedliwość?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?