23 lutego 2016, 22:24
1
A potem strzela z dupy i się zamykamy, zawsze tak jest. :D
23 lutego 2016, 22:16
0
Pique to jest gość.
23 lutego 2016, 22:15
Tak, w 13/14.
23 lutego 2016, 22:14
Brawo Ney, brawo Leo!
23 lutego 2016, 22:13
W końcu! :D
23 lutego 2016, 21:51
18
Japa ryj tam konie i oglądać.
23 lutego 2016, 21:30
Bayern strzela...
23 lutego 2016, 21:27
Neymar WOW.
23 lutego 2016, 21:03
Ja słucham po angielsku na FS1 (bo nienawidzę hiszpańskiego) i jest całkiem okej, nie słyszę jednostronności.
23 lutego 2016, 20:55
7
Lucho wyglądał jakby chciał kogoś opieprzyć ale nie wie kogo :D
23 lutego 2016, 20:52
Czytałem dzisiaj na stronie PS że Anglicy się boją Cakira, w sumie widzę czemu. ;)
23 lutego 2016, 20:31
26
Ale mnie duma rozpiera jak słyszę te pochwały na Barcelone zewsząd. To jest piękne.
23 lutego 2016, 20:12
4
Błagam Juve, rozjedźcie Bayern.
23 lutego 2016, 19:37
Ale mi endorfina skoczyła! :D
23 lutego 2016, 15:56
Pamiętacie jeszcze Cuence? Co u niego? Gdzie gra?
23 lutego 2016, 11:03
Oby się już skończyła ta idiotyczna saga z jego rzekomym transferem.
22 lutego 2016, 20:20
20
W końcu, czekałem na to od miesiąca.
22 lutego 2016, 18:49
Juve/Arsenal.
Nie.
22 lutego 2016, 18:47
Redakcja dziś przechodzi samą siebie w liczbie artykułów. Brawo. :)
22 lutego 2016, 18:39
To na Suareza, przecież Alexis odszedł w 2014, gdy Luis do nas dołączył.
22 lutego 2016, 16:24
2
Dlaczego spotkanie Alexisa z Neymarem będzie wyjątkowe? Przyznam się że kompletnie nie wiem czemu.
22 lutego 2016, 16:16
Mam nadzieję na srogi rewanż za finał już w fazie grupowej.
21 lutego 2016, 16:56
Żyła czy to Ty?
21 lutego 2016, 13:37
No właśnie są jeszcze ciemniaki, dla których Pele jest najlepszy..,
21 lutego 2016, 13:34
38
Tylko Lord tak potrafi.
20 lutego 2016, 18:24
30
Kamień z serca.
20 lutego 2016, 16:12
Alba jest świetny. :)
19 lutego 2016, 14:36
Raczej tu chodzi o taki skład, coś jak w futsalu.
19 lutego 2016, 14:33
Jaka jest wasza 5 marzeń? Często widuje się że jakiś piłkarz wybrał swoją piątkę, a jakie są wasze?Moja to:Buffon, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi. Podawajcie swoje. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
A potem strzela z dupy i się zamykamy, zawsze tak jest. :D
0
Pique to jest gość.
0
Tak, w 13/14.
1
Brawo Ney, brawo Leo!
0
W końcu! :D
18
Japa ryj tam konie i oglądać.
0
Bayern strzela...
0
Neymar WOW.
0
Ja słucham po angielsku na FS1 (bo nienawidzę hiszpańskiego) i jest całkiem okej, nie słyszę jednostronności.
7
Lucho wyglądał jakby chciał kogoś opieprzyć ale nie wie kogo :D
0
Czytałem dzisiaj na stronie PS że Anglicy się boją Cakira, w sumie widzę czemu. ;)
26
Ale mnie duma rozpiera jak słyszę te pochwały na Barcelone zewsząd. To jest piękne.
4
Błagam Juve, rozjedźcie Bayern.
0
Ale mi endorfina skoczyła! :D
0
Pamiętacie jeszcze Cuence? Co u niego? Gdzie gra?
0
Oby się już skończyła ta idiotyczna saga z jego rzekomym transferem.
20
W końcu, czekałem na to od miesiąca.
0
Juve/Arsenal.
0
Nie.
0
Redakcja dziś przechodzi samą siebie w liczbie artykułów. Brawo. :)
0
To na Suareza, przecież Alexis odszedł w 2014, gdy Luis do nas dołączył.
2
Dlaczego spotkanie Alexisa z Neymarem będzie wyjątkowe? Przyznam się że kompletnie nie wiem czemu.
2
Mam nadzieję na srogi rewanż za finał już w fazie grupowej.
0
Żyła czy to Ty?
0
No właśnie są jeszcze ciemniaki, dla których Pele jest najlepszy..,
38
Tylko Lord tak potrafi.
30
Kamień z serca.
0
Alba jest świetny. :)
0
Raczej tu chodzi o taki skład, coś jak w futsalu.
0
Jaka jest wasza 5 marzeń? Często widuje się że jakiś piłkarz wybrał swoją piątkę, a jakie są wasze?
Moja to:
Buffon, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi.
Podawajcie swoje. :)