1

A potem strzela z dupy i się zamykamy, zawsze tak jest. :D

0

Pique to jest gość.

0

Tak, w 13/14.

1

Brawo Ney, brawo Leo!

0

W końcu! :D

18

Japa ryj tam konie i oglądać.

0

Bayern strzela...

0

Neymar WOW.

0

Ja słucham po angielsku na FS1 (bo nienawidzę hiszpańskiego) i jest całkiem okej, nie słyszę jednostronności.

7

Lucho wyglądał jakby chciał kogoś opieprzyć ale nie wie kogo :D

0

Czytałem dzisiaj na stronie PS że Anglicy się boją Cakira, w sumie widzę czemu. ;)

26

Ale mnie duma rozpiera jak słyszę te pochwały na Barcelone zewsząd. To jest piękne.

4

Błagam Juve, rozjedźcie Bayern.

0

Ale mi endorfina skoczyła! :D

0

Pamiętacie jeszcze Cuence? Co u niego? Gdzie gra?

0

Oby się już skończyła ta idiotyczna saga z jego rzekomym transferem.

20

W końcu, czekałem na to od miesiąca.

0

Juve/Arsenal.

0

Nie.

0

Redakcja dziś przechodzi samą siebie w liczbie artykułów. Brawo. :)

0

To na Suareza, przecież Alexis odszedł w 2014, gdy Luis do nas dołączył.

2

Dlaczego spotkanie Alexisa z Neymarem będzie wyjątkowe? Przyznam się że kompletnie nie wiem czemu.

2

Mam nadzieję na srogi rewanż za finał już w fazie grupowej.

0

Żyła czy to Ty?

0

No właśnie są jeszcze ciemniaki, dla których Pele jest najlepszy..,

38

Tylko Lord tak potrafi.

30

Kamień z serca.

0

Alba jest świetny. :)

0

Raczej tu chodzi o taki skład, coś jak w futsalu.

0

Jaka jest wasza 5 marzeń? Często widuje się że jakiś piłkarz wybrał swoją piątkę, a jakie są wasze?

Moja to:

Buffon, Puyol, Xavi, Iniesta, Messi.

Podawajcie swoje. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?