18 marca 2016, 15:08
0
Kurde, rewanż na Calderon, nie dobrze.
17 marca 2016, 20:49
Najlepszy mecz Valdesa w Barcelonie? :)
17 marca 2016, 20:46
1
Na wiosnę 2011 były 4 i w każdym z nich niesamowite emocje i kontrowersje. Dla kibica przeżycie piękne. :)
17 marca 2016, 18:45
72
To jest nie wiarygodne że przy tak ogromnym sukcesie ten nadczłowiek jest taki skromny. Nie chcę przywoływać znowu pana z Portugalii, ale różnica między nimi jest ogromna, nie tylko w umiejętnościach.
16 marca 2016, 22:36
Albo w 113... (Goetze)
16 marca 2016, 22:34
Co za fart.
16 marca 2016, 22:21
Owszem, mógłby czasem wybierać lepiej.
16 marca 2016, 22:18
6
Podaje - źle Nie podaje - źle...
16 marca 2016, 22:17
Bayern 2-1 ...
16 marca 2016, 22:10
Jeszcze nie całe 25 minut to wielkiej ale i pięknej sensacji. :))
16 marca 2016, 22:08
On jest niewiarygodny.
16 marca 2016, 21:53
Spokojnie, Leo miał swój dołek, Ney miał swój dołek, teraz czas na Luisa, niedługo wszystko wróci do normy. :)
16 marca 2016, 21:48
C+ Sport.
16 marca 2016, 21:38
SopCasty się zaczynają walić.. Większość jest offline a na reszcie leci tenis..
16 marca 2016, 21:30
C+ ma tylko Premier League z tych lepszych lig i dlatego tak chwalą Arsenal.
16 marca 2016, 21:18
2
Juve jak Roberto. :D
16 marca 2016, 21:11
Powie ktoś, opłaca się włączać Bayern - Juve?
16 marca 2016, 21:05
Na razie pięknie się oba mecze zaczęły, oby tak dalej.
16 marca 2016, 21:03
Ney zaczyna posyłać piły jak Leo. :D
16 marca 2016, 20:54
Pięknie Juve!
16 marca 2016, 17:58
Obrażanie Mulera. :D
16 marca 2016, 17:54
Witam bo banie. :)
9 marca 2016, 17:03
9 marca 2016, 13:32
Chciałbym móc to stwierdzić samodzielnie...
8 marca 2016, 23:44
10
God-mode. Genialne określenie, przejdzie do historii. :D
8 marca 2016, 22:01
Ma ktoś działający stream na SopCasie Real - Roma?
8 marca 2016, 21:49
Serio? :O
8 marca 2016, 21:48
Canal+ nie jest otwarta. We wcześniejszych latach było w TVP, a teraz dupa.
8 marca 2016, 21:46
Streamy tnie w 1/8 i to w meczu praktycznie rozstrzygniętym, pomyślcie co będzie podczas finału LM, tym bardziej że nie będzie w otwartej telewizji..
8 marca 2016, 21:37
Pokolenie Busquetsów się rozwija, po Carlesie i Sergio będzie nowy geniusz i kapitan. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurde, rewanż na Calderon, nie dobrze.
0
Najlepszy mecz Valdesa w Barcelonie? :)
1
Na wiosnę 2011 były 4 i w każdym z nich niesamowite emocje i kontrowersje. Dla kibica przeżycie piękne. :)
72
To jest nie wiarygodne że przy tak ogromnym sukcesie ten nadczłowiek jest taki skromny. Nie chcę przywoływać znowu pana z Portugalii, ale różnica między nimi jest ogromna, nie tylko w umiejętnościach.
0
Albo w 113... (Goetze)
0
Co za fart.
0
Owszem, mógłby czasem wybierać lepiej.
6
Podaje - źle
Nie podaje - źle...
1
Bayern 2-1 ...
0
Jeszcze nie całe 25 minut to wielkiej ale i pięknej sensacji. :))
0
On jest niewiarygodny.
0
Spokojnie, Leo miał swój dołek, Ney miał swój dołek, teraz czas na Luisa, niedługo wszystko wróci do normy. :)
0
C+ Sport.
1
SopCasty się zaczynają walić.. Większość jest offline a na reszcie leci tenis..
0
C+ ma tylko Premier League z tych lepszych lig i dlatego tak chwalą Arsenal.
2
Juve jak Roberto. :D
0
Powie ktoś, opłaca się włączać Bayern - Juve?
0
Na razie pięknie się oba mecze zaczęły, oby tak dalej.
1
Ney zaczyna posyłać piły jak Leo. :D
1
Pięknie Juve!
2
Obrażanie Mulera. :D
0
Witam bo banie. :)
0
0
Chciałbym móc to stwierdzić samodzielnie...
10
God-mode. Genialne określenie, przejdzie do historii. :D
0
Ma ktoś działający stream na SopCasie Real - Roma?
0
Serio? :O
0
Canal+ nie jest otwarta. We wcześniejszych latach było w TVP, a teraz dupa.
0
Streamy tnie w 1/8 i to w meczu praktycznie rozstrzygniętym, pomyślcie co będzie podczas finału LM, tym bardziej że nie będzie w otwartej telewizji..
1
Pokolenie Busquetsów się rozwija, po Carlesie i Sergio będzie nowy geniusz i kapitan. :)