0

Kurde, rewanż na Calderon, nie dobrze.

0

Najlepszy mecz Valdesa w Barcelonie? :)

1

Na wiosnę 2011 były 4 i w każdym z nich niesamowite emocje i kontrowersje. Dla kibica przeżycie piękne. :)

72

To jest nie wiarygodne że przy tak ogromnym sukcesie ten nadczłowiek jest taki skromny. Nie chcę przywoływać znowu pana z Portugalii, ale różnica między nimi jest ogromna, nie tylko w umiejętnościach.

0

Albo w 113... (Goetze)

0

Co za fart.

0

Owszem, mógłby czasem wybierać lepiej.

6

Podaje - źle
Nie podaje - źle...

1

Bayern 2-1 ...

0

Jeszcze nie całe 25 minut to wielkiej ale i pięknej sensacji. :))

0

On jest niewiarygodny.

0

Spokojnie, Leo miał swój dołek, Ney miał swój dołek, teraz czas na Luisa, niedługo wszystko wróci do normy. :)

0

C+ Sport.

1

SopCasty się zaczynają walić.. Większość jest offline a na reszcie leci tenis..

0

C+ ma tylko Premier League z tych lepszych lig i dlatego tak chwalą Arsenal.

2

Juve jak Roberto. :D

0

Powie ktoś, opłaca się włączać Bayern - Juve?

0

Na razie pięknie się oba mecze zaczęły, oby tak dalej.

1

Ney zaczyna posyłać piły jak Leo. :D

1

Pięknie Juve!

2

Obrażanie Mulera. :D

0

Witam bo banie. :)

0

0

Chciałbym móc to stwierdzić samodzielnie...

10

God-mode. Genialne określenie, przejdzie do historii. :D

0

Ma ktoś działający stream na SopCasie Real - Roma?

0

Serio? :O

0

Canal+ nie jest otwarta. We wcześniejszych latach było w TVP, a teraz dupa.

0

Streamy tnie w 1/8 i to w meczu praktycznie rozstrzygniętym, pomyślcie co będzie podczas finału LM, tym bardziej że nie będzie w otwartej telewizji..

1

Pokolenie Busquetsów się rozwija, po Carlesie i Sergio będzie nowy geniusz i kapitan. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?