Przyczyną słabszej formy, o ile takowa jest, mogą być KMŚ. Real rok temu też dławił się w tym okresie, Bayern 2 lata temu też. Odbijają się dodatkowe spotkania i kilometry.
Oglądałem przed chwilą highlights z ostatniego meczu i zauważyłem jak kapitalnie Neymar potrafi wziąć na swoje barki grę z przodu. Wiedział że Leo musi zostać rozgrywać i dwoił się żeby strzelić gola w II połowie. Kapitalny zawodnik.
5
Każda porażka Realu jest zadowalająca. :D
0
FIFA 11, ścieżka dźwiękowa w tej grze była niesamowita i ta arena... Na drugim miejscu FIFA 13, a potem moja pierwsza - 07 :D
0
W Marce na pewno chodzi o kulki? Może o jaja? :D
2
Taki zje**y ryj z bliska to ja. ;D
22
Wcale.
0
Talentu odmówić mu nie można, ale jest jednym z najbardziej szklanych zawodników w Europie. Przez to raczej w top 5 bym go nie umieścił.
0
A więc jednak Lechia i Ruch są w grupie mistrzowskiej.
0
Odpowiem żeby potem znaleźć. Dzięki.
12
Warto dodać że sędziował on najważniejsze że wszystkich spotkań - finał Mistrzostw Świata.
0
Ulala..
0
Tak w ogóle skoro już mamy sprzedawać tego Turana do Chin, to na jaką kwotę wpłynęła oferta? Wie ktoś?
0
Przyczyną słabszej formy, o ile takowa jest, mogą być KMŚ. Real rok temu też dławił się w tym okresie, Bayern 2 lata temu też. Odbijają się dodatkowe spotkania i kilometry.
7
Prawda, ale w grudniu nie odpadniemy z LM i nie przegramy mistrzostwa. A w kwietniu niestety przegrać można wszystko.
2
Po raz kolejny sprawdziło się Barcelońskie porzekadło:
Jak gra Busi, tak cała drużyna.
0
Chciałbym żeby Arda nas wszystkich przekonał do siebie tym meczem.
53
Rekacjo, banujcie te ameby intelektualne. Leo wali 6 czy 7 goli z wolnych w sezonie, a oni "niech odda wolne". Wstyd za was.
3
Komentarz usunięty
1
HAHAHAHAHAHAH XDDD
Sam się zmień. Jak możesz tak mówić o najlepszym piłkarzu w historii? Zaraz sieknie gola i będziesz sikał.
0
Marchewka..
0
Obrazki z meczu powinny trafić na kartofliska.pl...
0
Ser del barca es el millor que hi ha!
0
Ale zawsze jest lepiej wygrać i grac potem z mniejszym ciśnieniem, nie?
0
Real jest mocny na ESB, ciężko będzie Wolfsburgowi cokolwiek ugrać. Liczę na gola z kontry.
0
Ale mimo wszystko każdy z czterech obecnych na nią zasługuje, poza tym Pique był w jednym meczu kapitanem tym sezonie. :D
24
Przyszły kapitan, mam nadzieję. Przynajmniej 2. lub 3. :)
0
Super. ッ
0
Dzięki.
0
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym 2, 1 albo X? Bo to temat równie dobrze mi znany jak LM polskim klubom.
0
Jasne, z tego to możemy opłacić Douglasa albo Sandro, a nie cały skład z najlepszymi piłkarzami na świecie.
8
Oglądałem przed chwilą highlights z ostatniego meczu i zauważyłem jak kapitalnie Neymar potrafi wziąć na swoje barki grę z przodu. Wiedział że Leo musi zostać rozgrywać i dwoił się żeby strzelić gola w II połowie. Kapitalny zawodnik.