5

Każda porażka Realu jest zadowalająca. :D

0

FIFA 11, ścieżka dźwiękowa w tej grze była niesamowita i ta arena... Na drugim miejscu FIFA 13, a potem moja pierwsza - 07 :D

0

W Marce na pewno chodzi o kulki? Może o jaja? :D

2

Taki zje**y ryj z bliska to ja. ;D

22

Wcale.

0

Talentu odmówić mu nie można, ale jest jednym z najbardziej szklanych zawodników w Europie. Przez to raczej w top 5 bym go nie umieścił.

0

A więc jednak Lechia i Ruch są w grupie mistrzowskiej.

0

Odpowiem żeby potem znaleźć. Dzięki.

12

Warto dodać że sędziował on najważniejsze że wszystkich spotkań - finał Mistrzostw Świata.

0

Ulala..

0

Tak w ogóle skoro już mamy sprzedawać tego Turana do Chin, to na jaką kwotę wpłynęła oferta? Wie ktoś?

0

Przyczyną słabszej formy, o ile takowa jest, mogą być KMŚ. Real rok temu też dławił się w tym okresie, Bayern 2 lata temu też. Odbijają się dodatkowe spotkania i kilometry.

7

Prawda, ale w grudniu nie odpadniemy z LM i nie przegramy mistrzostwa. A w kwietniu niestety przegrać można wszystko.

2

Po raz kolejny sprawdziło się Barcelońskie porzekadło:
Jak gra Busi, tak cała drużyna.

0

Chciałbym żeby Arda nas wszystkich przekonał do siebie tym meczem.

53

Rekacjo, banujcie te ameby intelektualne. Leo wali 6 czy 7 goli z wolnych w sezonie, a oni "niech odda wolne". Wstyd za was.

3

Komentarz usunięty

1

HAHAHAHAHAHAH XDDD
Sam się zmień. Jak możesz tak mówić o najlepszym piłkarzu w historii? Zaraz sieknie gola i będziesz sikał.

0

Marchewka..

0

Obrazki z meczu powinny trafić na kartofliska.pl...

0

Ser del barca es el millor que hi ha!

0

Ale zawsze jest lepiej wygrać i grac potem z mniejszym ciśnieniem, nie?

0

Real jest mocny na ESB, ciężko będzie Wolfsburgowi cokolwiek ugrać. Liczę na gola z kontry.

0

Ale mimo wszystko każdy z czterech obecnych na nią zasługuje, poza tym Pique był w jednym meczu kapitanem tym sezonie. :D

24

Przyszły kapitan, mam nadzieję. Przynajmniej 2. lub 3. :)

0

Super. ッ

0

Dzięki.

0

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym 2, 1 albo X? Bo to temat równie dobrze mi znany jak LM polskim klubom.

0

Jasne, z tego to możemy opłacić Douglasa albo Sandro, a nie cały skład z najlepszymi piłkarzami na świecie.

8

Oglądałem przed chwilą highlights z ostatniego meczu i zauważyłem jak kapitalnie Neymar potrafi wziąć na swoje barki grę z przodu. Wiedział że Leo musi zostać rozgrywać i dwoił się żeby strzelić gola w II połowie. Kapitalny zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?