0

Chciał się poczuć jak ktoś z MSN :D

1

A Wy go chcieliście do nas na wykonywanie karnych :D

0

2 lutego był dawno temu, więc nie ma problemu. :)

0

Mecz do zapomnienia.

15

Mamy Leo i Andresa.

0

Znowu się sprawdza: Jak gra Busquets, tak cały zespół.

0

Na FB też są i 8 latków widzę codziennie.

0

Ajjjj

0

To słońce rzeczywiście może być powodem słabej gry w defensywie w drugiej połowie.

1

Oj nie płaczcie, jeszcze 20 minut.

0

MSN zaraz o sobie przypomni. :)

0

Szkoda mi Mathieu.

0

Ale się zrobił mecz.

0

Ciekawe co mówiłeś jak walnąl Realowi.

6

Skądś to znam.
Wygrywamy 2-0, wchodzi Mathieu, i zaraz się robi nieciekawie.

0

2-1.

0

Tym razem dobra decyzja.

3

Sędzia porozdawał kartki to się ogarną w II połowie, bo za dużo się wydaje piłkarzom Villarealu. A karny dla mnie bez dyskusji. otwarta droga do bramki by była, a Asensio faulował.

0

To prawda że mamy już 70 goli w tym roku?

0

Co? Już 70 goli w 2016? W MARCU?

0

Gdyby rzucił się w druga stronę to by spokojnie obronił, ale gol to gol, brawo Ney.

0

Ale podanie Leo. :o

0

Czemu nie komentuje już od jakiegoś czasu Mirosławski?

0

Jak gramy?

0

Lucho jest geniuszem. :)

2

To jest wina odpuszczania, które są notoryczne u nas. Było tak teraz z Arsenalem, na wiosnę z Bayernem, z PSG. Gdyby wynik nie był roztrzygnięty do końcówki dwumeczu to byśmy cisnęli ile się da. A tak się oszczędzamy i nie zdychamy na koniec sezonu jak inne zespoły. Tak jak uważam.
Edit: dodatkowo do tego dochodzi brak Xaviego, który wchodził za Andresa i uspokajał grę.

3

Pierwsze co zobaczy obca cywilizacja na Ziemi to będzie kompleks Madrytu wobec Barcelony.

4

Coco Jumbo Warszawa. :D

0

Nie skomentuje, nie ma opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?