Sędzia porozdawał kartki to się ogarną w II połowie, bo za dużo się wydaje piłkarzom Villarealu. A karny dla mnie bez dyskusji. otwarta droga do bramki by była, a Asensio faulował.
To jest wina odpuszczania, które są notoryczne u nas. Było tak teraz z Arsenalem, na wiosnę z Bayernem, z PSG. Gdyby wynik nie był roztrzygnięty do końcówki dwumeczu to byśmy cisnęli ile się da. A tak się oszczędzamy i nie zdychamy na koniec sezonu jak inne zespoły. Tak jak uważam. Edit: dodatkowo do tego dochodzi brak Xaviego, który wchodził za Andresa i uspokajał grę.
0
Chciał się poczuć jak ktoś z MSN :D
1
A Wy go chcieliście do nas na wykonywanie karnych :D
0
2 lutego był dawno temu, więc nie ma problemu. :)
0
Mecz do zapomnienia.
15
Mamy Leo i Andresa.
0
Znowu się sprawdza: Jak gra Busquets, tak cały zespół.
0
Na FB też są i 8 latków widzę codziennie.
0
Ajjjj
0
To słońce rzeczywiście może być powodem słabej gry w defensywie w drugiej połowie.
1
Oj nie płaczcie, jeszcze 20 minut.
0
MSN zaraz o sobie przypomni. :)
0
Szkoda mi Mathieu.
0
Ale się zrobił mecz.
0
Ciekawe co mówiłeś jak walnąl Realowi.
6
Skądś to znam.
Wygrywamy 2-0, wchodzi Mathieu, i zaraz się robi nieciekawie.
0
2-1.
0
Tym razem dobra decyzja.
3
Sędzia porozdawał kartki to się ogarną w II połowie, bo za dużo się wydaje piłkarzom Villarealu. A karny dla mnie bez dyskusji. otwarta droga do bramki by była, a Asensio faulował.
0
To prawda że mamy już 70 goli w tym roku?
0
Co? Już 70 goli w 2016? W MARCU?
0
Gdyby rzucił się w druga stronę to by spokojnie obronił, ale gol to gol, brawo Ney.
0
Ale podanie Leo. :o
0
Czemu nie komentuje już od jakiegoś czasu Mirosławski?
0
Jak gramy?
0
Lucho jest geniuszem. :)
2
To jest wina odpuszczania, które są notoryczne u nas. Było tak teraz z Arsenalem, na wiosnę z Bayernem, z PSG. Gdyby wynik nie był roztrzygnięty do końcówki dwumeczu to byśmy cisnęli ile się da. A tak się oszczędzamy i nie zdychamy na koniec sezonu jak inne zespoły. Tak jak uważam.
Edit: dodatkowo do tego dochodzi brak Xaviego, który wchodził za Andresa i uspokajał grę.
0
http://static.fangol.pl/content/c/7/c/c7c627989b0987dd3746278234a2f03b-554.jpg
Siwy odleciał całkiem..
3
Pierwsze co zobaczy obca cywilizacja na Ziemi to będzie kompleks Madrytu wobec Barcelony.
4
Coco Jumbo Warszawa. :D
0
Nie skomentuje, nie ma opcji.