2

Szkoda że niemiecka liga nie jest taka wyrównana jak angielska, bo ogląda się świetnie, nie jest taka prymitywna jak angielska, tylko bardzo fajna i nowoczesna. Tylko że kandydatów do mistrzostwa jest max 3.

0

Ja wiem że jest świetny. Mało tego, znakomity. Ale Gundogan nie kosztuje 100 mln.

1

Gungodan gra dziś świetnie. Zdecydowanie wolę go od Pogby.

4

A ja mam nadzieję że Arsenal ich rokwasi i zniszczy. :)

5

Ja najbardziej lubię ziomków od PL w C+ (Twaro i Nahorny) ale w La Liga, ajlepsi są nowi z Eleven.

0

Przeczytaj dokładnie artykuł raz jeszcze.

0

Już oficjalnie było, 4 tygodnie przerwy.

7


Oglądaliście? Ja jako fan Arsenalu, pomimo że lubię Wengera, zgadzam się ze słowami tego kibica.

0

Szkoda że nie będzie meczów w Warszawie.

1

A mnie się to podoba, nie owijają w bawełnę.

0

Cech nie zagra z Barceloną. Dobrze że Leo go pokonał w Londynie, bo nadal by się ciągnęła "klątwa". :D

0

A potem zdychać z takim Atletico. Nie dzięki.

0

Nie wierzę.

0

Karny xd i czerwona

0

Uwaga, wolny. :)

1

Jak słucham Cwiakaly jak on mówi o tych wszystkich piłkarzach to wydaje się że on nic innego nie robi jak czytanie o tych grajkach. :D

1

Felipe Luis v2.0

2

Bez Rakiticia może być cienko w LM.

0

Boję się o Rakietę.

3

Suarez mógłby zaczerpnąć Żonę od Pique. #lazabawa

0

Serio?

4

O, już sie nie podoba wam Neymar? Pewnie robiliście pod siebie gdy ciągnął Barcę.

0

W przerwie może zmiana całego tridente skoro takie tempo=

0

Ale idą!

4

Laty na boisku jak na polskich drogach. :D

0

Ale porobił.

3

Szacun za najlepszego kierowce świata na avatarze. :D Forza Ferrari!

0

Najlepszy - El Clasico
Najbardziej emocjonujący - El Clasico (radość mną tak szarpała że ledwo stałem)
Najtrudniejszy - Chyba mecz z Celtą.

13

Nadal ma to coś. Uwielbiałem go. :)

0

Chcielibyście Isco w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?