5 marca 2016, 19:14
2
Szkoda że niemiecka liga nie jest taka wyrównana jak angielska, bo ogląda się świetnie, nie jest taka prymitywna jak angielska, tylko bardzo fajna i nowoczesna. Tylko że kandydatów do mistrzostwa jest max 3.
5 marca 2016, 18:59
0
Ja wiem że jest świetny. Mało tego, znakomity. Ale Gundogan nie kosztuje 100 mln.
5 marca 2016, 18:54
1
Gungodan gra dziś świetnie. Zdecydowanie wolę go od Pogby.
5 marca 2016, 14:33
4
A ja mam nadzieję że Arsenal ich rokwasi i zniszczy. :)
5 marca 2016, 11:40
5
Ja najbardziej lubię ziomków od PL w C+ (Twaro i Nahorny) ale w La Liga, ajlepsi są nowi z Eleven.
5 marca 2016, 11:02
Przeczytaj dokładnie artykuł raz jeszcze.
4 marca 2016, 19:55
Już oficjalnie było, 4 tygodnie przerwy.
4 marca 2016, 19:36
7
4 marca 2016, 16:58
Szkoda że nie będzie meczów w Warszawie.
4 marca 2016, 16:32
A mnie się to podoba, nie owijają w bawełnę.
4 marca 2016, 13:37
Cech nie zagra z Barceloną. Dobrze że Leo go pokonał w Londynie, bo nadal by się ciągnęła "klątwa". :D
3 marca 2016, 22:34
A potem zdychać z takim Atletico. Nie dzięki.
3 marca 2016, 22:25
Nie wierzę.
3 marca 2016, 22:23
Karny xd i czerwona
3 marca 2016, 22:22
Uwaga, wolny. :)
3 marca 2016, 22:08
Jak słucham Cwiakaly jak on mówi o tych wszystkich piłkarzach to wydaje się że on nic innego nie robi jak czytanie o tych grajkach. :D
3 marca 2016, 21:44
Felipe Luis v2.0
3 marca 2016, 21:43
Bez Rakiticia może być cienko w LM.
3 marca 2016, 21:42
Boję się o Rakietę.
3 marca 2016, 21:39
3
Suarez mógłby zaczerpnąć Żonę od Pique. #lazabawa
3 marca 2016, 21:35
Serio?
3 marca 2016, 21:34
O, już sie nie podoba wam Neymar? Pewnie robiliście pod siebie gdy ciągnął Barcę.
3 marca 2016, 21:24
W przerwie może zmiana całego tridente skoro takie tempo=
3 marca 2016, 21:23
Ale idą!
3 marca 2016, 21:13
Laty na boisku jak na polskich drogach. :D
3 marca 2016, 21:08
Ale porobił.
3 marca 2016, 19:27
Szacun za najlepszego kierowce świata na avatarze. :D Forza Ferrari!
3 marca 2016, 19:26
Najlepszy - El Clasico Najbardziej emocjonujący - El Clasico (radość mną tak szarpała że ledwo stałem) Najtrudniejszy - Chyba mecz z Celtą.
3 marca 2016, 18:38
13
Nadal ma to coś. Uwielbiałem go. :)
3 marca 2016, 15:24
Chcielibyście Isco w Barcelonie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Szkoda że niemiecka liga nie jest taka wyrównana jak angielska, bo ogląda się świetnie, nie jest taka prymitywna jak angielska, tylko bardzo fajna i nowoczesna. Tylko że kandydatów do mistrzostwa jest max 3.
0
Ja wiem że jest świetny. Mało tego, znakomity. Ale Gundogan nie kosztuje 100 mln.
1
Gungodan gra dziś świetnie. Zdecydowanie wolę go od Pogby.
4
A ja mam nadzieję że Arsenal ich rokwasi i zniszczy. :)
5
Ja najbardziej lubię ziomków od PL w C+ (Twaro i Nahorny) ale w La Liga, ajlepsi są nowi z Eleven.
0
Przeczytaj dokładnie artykuł raz jeszcze.
0
Już oficjalnie było, 4 tygodnie przerwy.
7
Oglądaliście? Ja jako fan Arsenalu, pomimo że lubię Wengera, zgadzam się ze słowami tego kibica.
0
Szkoda że nie będzie meczów w Warszawie.
1
A mnie się to podoba, nie owijają w bawełnę.
0
Cech nie zagra z Barceloną. Dobrze że Leo go pokonał w Londynie, bo nadal by się ciągnęła "klątwa". :D
0
A potem zdychać z takim Atletico. Nie dzięki.
0
Nie wierzę.
0
Karny xd i czerwona
0
Uwaga, wolny. :)
1
Jak słucham Cwiakaly jak on mówi o tych wszystkich piłkarzach to wydaje się że on nic innego nie robi jak czytanie o tych grajkach. :D
1
Felipe Luis v2.0
2
Bez Rakiticia może być cienko w LM.
0
Boję się o Rakietę.
3
Suarez mógłby zaczerpnąć Żonę od Pique. #lazabawa
0
Serio?
4
O, już sie nie podoba wam Neymar? Pewnie robiliście pod siebie gdy ciągnął Barcę.
0
W przerwie może zmiana całego tridente skoro takie tempo=
0
Ale idą!
4
Laty na boisku jak na polskich drogach. :D
0
Ale porobił.
3
Szacun za najlepszego kierowce świata na avatarze. :D Forza Ferrari!
0
Najlepszy - El Clasico
Najbardziej emocjonujący - El Clasico (radość mną tak szarpała że ledwo stałem)
Najtrudniejszy - Chyba mecz z Celtą.
13
Nadal ma to coś. Uwielbiałem go. :)
0
Chcielibyście Isco w Barcelonie?