0

Taki jest sens stosowania różnych koszulek stary. :P

0

Jaka jest wg Was najlepsza para obrońców w historii?
Młody jestem, może i mało wiem, ale według mnie to Puyol - Pique.

28

Leo jest po prostu za dobry i starają się mu rzucić kłodę pod nogi w każdy sposób. Ale on je omija magicznym dryblingiem.

0

Pechowe stroje na Atletico.

0

XDDDDD

0

1:08

Douglas cóż za zagranie!

0

Nie zapominaj o Javierze. :)

0

Kto przeważa?

0

Nie obejrzę, ale mam nadzieję że będę srogo żałować.

0

Pod którym newsem? :D a co do tej kłótni, Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich 25 lat, z całym szacunkiem, Modricia tam nie widzę.

2

Nowa grafika piękna, ale coś się w niej nie zgadza. Czcionka na koszulce Leo jest z poprzednich sezonów, a koszulka z obecnego. :D Chyba że grali w takiej w pre-sezonie, to luz. ;)
Obecna: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/74839_MESSI.RE01.jpg
Poprzednia: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/66335_MESSI.RE01.jpg

1

Tylko pytam was o zdanie. Nikt nie mówi że już dołącza do Barcelony.

0

Co myślicie o Rojo jako wzmocnieniu obrony? Młody, może grać na LO i ŚO. Na fangolu się takie info pojawiło.

0

Jak będziecie mieli filmik z dyblingami Leo z dzisieju to podajcie. :D

59

16,5 mln. XDD

0

Też musiałem ze ściemniają, dopóki nie wyśniło mi się 2:0 w Klasyku, dziś w nocy. :D

0

Nie, w senie nie do biegania, ani treningu itp.

1

O, są kolorki. :)

0

Jakie buty polecacie takie normalne, podobne do Fluxów albo Air Maxów?

0

Ale w Belgii mówią głównie po francusku.

1

Nienawidzę francuskiego języka.. :D

0

Szczerze mówiąc jeżeli faktycznie za MAtS'a przyjdzie Courtois to dla mnie może być. Kaprysić to sobie w Realu.

0

FC Barcelona - Sporting de Gijon on 23/04 at 20:30.

1

Ta przerwa reprezentacyjna jest ostatnią w tym sezonie?

1

Ewa Farna miała kiedyś świetne, nie wiem jak teraz. :D J

1

Ależ się nie mogę doczekać.

0

Klasa bije od Sportu niesamowita. Dobrze że przynajmniej teraz.

0

Poza Camp Nou faktycznie jest w czołówkę, jeszcze dodał bym tak subiektywnie Stadion Narodowy w Warszawie, też jest niczego sobie. :D

0

Marc, nie fochaj.

0

Może i Holandia słaba, ale Francuzi wyrastają na kandydata nr 1. do tytułu na Euro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?