5 kwietnia 2016, 20:36
0
Taki jest sens stosowania różnych koszulek stary. :P
5 kwietnia 2016, 11:16
Jaka jest wg Was najlepsza para obrońców w historii? Młody jestem, może i mało wiem, ale według mnie to Puyol - Pique.
4 kwietnia 2016, 17:57
28
Leo jest po prostu za dobry i starają się mu rzucić kłodę pod nogi w każdy sposób. Ale on je omija magicznym dryblingiem.
3 kwietnia 2016, 21:16
Pechowe stroje na Atletico.
3 kwietnia 2016, 20:10
XDDDDD
3 kwietnia 2016, 14:47
1:08 Douglas cóż za zagranie!
3 kwietnia 2016, 02:19
Nie zapominaj o Javierze. :)
2 kwietnia 2016, 20:51
Kto przeważa?
2 kwietnia 2016, 19:17
Nie obejrzę, ale mam nadzieję że będę srogo żałować.
1 kwietnia 2016, 20:11
Pod którym newsem? :D a co do tej kłótni, Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich 25 lat, z całym szacunkiem, Modricia tam nie widzę.
1 kwietnia 2016, 17:19
2
Nowa grafika piękna, ale coś się w niej nie zgadza. Czcionka na koszulce Leo jest z poprzednich sezonów, a koszulka z obecnego. :D Chyba że grali w takiej w pre-sezonie, to luz. ;) Obecna: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/74839_MESSI.RE01.jpg Poprzednia: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/66335_MESSI.RE01.jpg
1 kwietnia 2016, 15:11
1
Tylko pytam was o zdanie. Nikt nie mówi że już dołącza do Barcelony.
1 kwietnia 2016, 15:03
Co myślicie o Rojo jako wzmocnieniu obrony? Młody, może grać na LO i ŚO. Na fangolu się takie info pojawiło.
30 marca 2016, 07:57
Jak będziecie mieli filmik z dyblingami Leo z dzisieju to podajcie. :D
29 marca 2016, 17:56
59
16,5 mln. XDD
29 marca 2016, 13:04
Też musiałem ze ściemniają, dopóki nie wyśniło mi się 2:0 w Klasyku, dziś w nocy. :D
28 marca 2016, 22:03
Nie, w senie nie do biegania, ani treningu itp.
O, są kolorki. :)
28 marca 2016, 21:49
Jakie buty polecacie takie normalne, podobne do Fluxów albo Air Maxów?
28 marca 2016, 19:47
Ale w Belgii mówią głównie po francusku.
28 marca 2016, 16:43
Nienawidzę francuskiego języka.. :D
28 marca 2016, 16:40
Szczerze mówiąc jeżeli faktycznie za MAtS'a przyjdzie Courtois to dla mnie może być. Kaprysić to sobie w Realu.
28 marca 2016, 13:18
FC Barcelona - Sporting de Gijon on 23/04 at 20:30.
28 marca 2016, 12:41
Ta przerwa reprezentacyjna jest ostatnią w tym sezonie?
27 marca 2016, 22:19
Ewa Farna miała kiedyś świetne, nie wiem jak teraz. :D J
27 marca 2016, 20:40
Ależ się nie mogę doczekać.
27 marca 2016, 10:14
Klasa bije od Sportu niesamowita. Dobrze że przynajmniej teraz.
26 marca 2016, 23:21
Poza Camp Nou faktycznie jest w czołówkę, jeszcze dodał bym tak subiektywnie Stadion Narodowy w Warszawie, też jest niczego sobie. :D
26 marca 2016, 09:35
Marc, nie fochaj.
25 marca 2016, 21:19
Może i Holandia słaba, ale Francuzi wyrastają na kandydata nr 1. do tytułu na Euro.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Taki jest sens stosowania różnych koszulek stary. :P
0
Jaka jest wg Was najlepsza para obrońców w historii?
Młody jestem, może i mało wiem, ale według mnie to Puyol - Pique.
28
Leo jest po prostu za dobry i starają się mu rzucić kłodę pod nogi w każdy sposób. Ale on je omija magicznym dryblingiem.
0
Pechowe stroje na Atletico.
0
XDDDDD
0
1:08
Douglas cóż za zagranie!
0
Nie zapominaj o Javierze. :)
0
Kto przeważa?
0
Nie obejrzę, ale mam nadzieję że będę srogo żałować.
0
Pod którym newsem? :D a co do tej kłótni, Iniesta to jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich 25 lat, z całym szacunkiem, Modricia tam nie widzę.
2
Nowa grafika piękna, ale coś się w niej nie zgadza. Czcionka na koszulce Leo jest z poprzednich sezonów, a koszulka z obecnego. :D Chyba że grali w takiej w pre-sezonie, to luz. ;)
Obecna: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/74839_MESSI.RE01.jpg
Poprzednia: http://www.soccer.com/Images/Catalog/ProductImages/hero600/66335_MESSI.RE01.jpg
1
Tylko pytam was o zdanie. Nikt nie mówi że już dołącza do Barcelony.
0
Co myślicie o Rojo jako wzmocnieniu obrony? Młody, może grać na LO i ŚO. Na fangolu się takie info pojawiło.
0
Jak będziecie mieli filmik z dyblingami Leo z dzisieju to podajcie. :D
59
16,5 mln. XDD
0
Też musiałem ze ściemniają, dopóki nie wyśniło mi się 2:0 w Klasyku, dziś w nocy. :D
0
Nie, w senie nie do biegania, ani treningu itp.
1
O, są kolorki. :)
0
Jakie buty polecacie takie normalne, podobne do Fluxów albo Air Maxów?
0
Ale w Belgii mówią głównie po francusku.
1
Nienawidzę francuskiego języka.. :D
0
Szczerze mówiąc jeżeli faktycznie za MAtS'a przyjdzie Courtois to dla mnie może być. Kaprysić to sobie w Realu.
0
FC Barcelona - Sporting de Gijon on 23/04 at 20:30.
1
Ta przerwa reprezentacyjna jest ostatnią w tym sezonie?
1
Ewa Farna miała kiedyś świetne, nie wiem jak teraz. :D J
1
Ależ się nie mogę doczekać.
0
Klasa bije od Sportu niesamowita. Dobrze że przynajmniej teraz.
0
Poza Camp Nou faktycznie jest w czołówkę, jeszcze dodał bym tak subiektywnie Stadion Narodowy w Warszawie, też jest niczego sobie. :D
0
Marc, nie fochaj.
0
Może i Holandia słaba, ale Francuzi wyrastają na kandydata nr 1. do tytułu na Euro.