Swego czasu gdy Hiszpania zdobywała MŚ albo wygrywała ME w 2012 miała 4 fenomenalnych bramkarzy: Valdesa, Casillasa, De Gea i Reine. Obecnie właśnie Niemcy mają ta pozycję najlepiej obsadzoną. Rywalizacja Leno z Ter Stegen zapowiada się nieźle, ale narazie nasz kocur ją wygrywa.
Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.
On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.
0
Ciekawe kiedy spuchną.
2
Inter 2010.
0
Dobór strojów znowu na poziomie..
0
Obok Suareza? No nie wiem. :)
1
Są jakies polskie SopCasty?
0
I tak nie będą lepsi od Coca Coli, nigdy. :D
0
Wg madryckich ekspertów zawsze będą niesłuszne. :D
43
Rzeczywiście Pique ostatnio lider drużyny, pokazuje to kolejny raz. A jego tweety nie mają absolutnie nic do tego jakim jest człowiekiem i piłkarzem.
0
Swego czasu gdy Hiszpania zdobywała MŚ albo wygrywała ME w 2012 miała 4 fenomenalnych bramkarzy: Valdesa, Casillasa, De Gea i Reine. Obecnie właśnie Niemcy mają ta pozycję najlepiej obsadzoną. Rywalizacja Leno z Ter Stegen zapowiada się nieźle, ale narazie nasz kocur ją wygrywa.
0
Ten mecz beznadziejny, jutro Bayern bez formy vs nudne jak jazda Peugeotem Atletico...
0
Did somebody say Neuer?
2
Wstyd dla Ligi Mistrzów.
2
Ty masz "pałze" w edukacji chyba.
1
Jeden dobry mecz Ligi Europy do tej pory widziałem szczerze mówiąc.
0
Nie no, panie sędzio. Żółta.
0
U was też jakiś kibic siedzi przy mikrofonie na stadionie i klaszcze co 10 sekund?
0
Racja. Przed ćwierćfinałami z Atletico miałem stresa cały dzień. Dzisiaj przypominało mi się od czasu do czasu o dzisiejszym meczu.
0
Najciekawsza faza sezonu - półfinały LM. :)
1
http://www.fcbarca.com/56690-messi-neymar-luis-suarez-atak-nie-do-zatrzymania,sortuj-najlepsze.html
Oni już wiedzieli. :D
2
Ten gość chce podważyć to co wprowadził Cruyff? Chyba gościa pogrzało.
0
Rafinha nie jest DM. ;)
0
Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.
0
Hehehe. Hehe. He. Nie.
0
#Neymarwróć
0
On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.
2
Brawo Juventus!
1
Remis Roma - Napoli oznacza mistrzostwo Juve?
2
O Busiego trza dbać jak o własne siano.
4
A ja mam dosyć tego zimna i w ogóle Polskiego klimatu. W całym roku nie powinno spadać poniżej 15℃. Tak by było najlepiej. :D
81
Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.