0

Ciekawe kiedy spuchną.

2

Inter 2010.

0

Dobór strojów znowu na poziomie..

0

Obok Suareza? No nie wiem. :)

1

Są jakies polskie SopCasty?

0

I tak nie będą lepsi od Coca Coli, nigdy. :D

0

Wg madryckich ekspertów zawsze będą niesłuszne. :D

43

Rzeczywiście Pique ostatnio lider drużyny, pokazuje to kolejny raz. A jego tweety nie mają absolutnie nic do tego jakim jest człowiekiem i piłkarzem.

0

Swego czasu gdy Hiszpania zdobywała MŚ albo wygrywała ME w 2012 miała 4 fenomenalnych bramkarzy: Valdesa, Casillasa, De Gea i Reine. Obecnie właśnie Niemcy mają ta pozycję najlepiej obsadzoną. Rywalizacja Leno z Ter Stegen zapowiada się nieźle, ale narazie nasz kocur ją wygrywa.

0

Ten mecz beznadziejny, jutro Bayern bez formy vs nudne jak jazda Peugeotem Atletico...

0

Did somebody say Neuer?

2

Wstyd dla Ligi Mistrzów.

2

Ty masz "pałze" w edukacji chyba.

1

Jeden dobry mecz Ligi Europy do tej pory widziałem szczerze mówiąc.

0

Nie no, panie sędzio. Żółta.

0

U was też jakiś kibic siedzi przy mikrofonie na stadionie i klaszcze co 10 sekund?

0

Racja. Przed ćwierćfinałami z Atletico miałem stresa cały dzień. Dzisiaj przypominało mi się od czasu do czasu o dzisiejszym meczu.

0

Najciekawsza faza sezonu - półfinały LM. :)

2

Ten gość chce podważyć to co wprowadził Cruyff? Chyba gościa pogrzało.

0

Rafinha nie jest DM. ;)

0

Ale czemu tu się dziwić. Inflacja jest naturalnym zjawiskiem w każdej gospodarce. Starają się ją zwalczać, ale inflacja na jakimś poziomie musi być. Dla gospodarki inflacja jest lepsza niż deflacja.
A informacje o dodrukowywaniu pieniędzy są pewnie w tej samej kategorii co "Planeta X" albo płaska Ziemia.

0

Hehehe. Hehe. He. Nie.

0

#Neymarwróć

0

On jest mega szklany, dlatego te wyniki nie są najlepsze, ale nie powiedziałbym że przereklamowany. Nikt go nie stawia wyżej od Suareza, Ibry czy Lewego.

2

Brawo Juventus!

1

Remis Roma - Napoli oznacza mistrzostwo Juve?

2

O Busiego trza dbać jak o własne siano.

4

A ja mam dosyć tego zimna i w ogóle Polskiego klimatu. W całym roku nie powinno spadać poniżej 15℃. Tak by było najlepiej. :D

81

Będziemy ich wspominać za paręnaście lat, oj będziemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?