Nie potraficie zrozumieć że to Luis Enrique jest trenerem i to on wie lepiej który z nich jest lepszy. Na pewno opinia expertów z fcbarca.com jest ważniejsza niż opinia trenera... Weźcie wy się ogarnijcie.
To prawda że legenda hiszpańskiej i europejskiej piłki, prawdziwy tytan prawej obrony, człowiek przed którym drżały całe narody, który był tak dobry że musiał siedzieć na trybunach ostatnie lata kończy karierę?
Nie ma co się dziwić. Średniowieczny angielski futbol. Czyli piłka do przodu na pałe i tyle. Mają kogoś takiego jak De Bruyne czy Aguero oni powinni rozgrywać piłkę a nie walić na pałe. Takie coś nigdy nie wygra z wyrafinowaną hiszpańską drużyną.
0
Tak. Miał na to główny wpływ. Wiele jest czynników, ale trener jest najważniejszy.
13
W takim składzie wygraliśmy LM rok temu! Vamos!
8
Nie potraficie zrozumieć że to Luis Enrique jest trenerem i to on wie lepiej który z nich jest lepszy. Na pewno opinia expertów z fcbarca.com jest ważniejsza niż opinia trenera... Weźcie wy się ogarnijcie.
0
Idealnie. :3.
0
Jak przyjdzie talent na miarę Marquinhos to nie będzie można go blokował jak Bartre.
0
Veratti jest mega utalentowany, ale ludzie, on pół sezonu spędza w szpitalach.
1
Aha i wszystko jasne.. Real to jednak umie szanować legendy. Brawo!
1
O Arbeloi :D
3
To prawda że legenda hiszpańskiej i europejskiej piłki, prawdziwy tytan prawej obrony, człowiek przed którym drżały całe narody, który był tak dobry że musiał siedzieć na trybunach ostatnie lata kończy karierę?
0
I tyle w temacie.
0
Cóż za innowacyjność.
1
http://www.fcbarca.com/user/Miki_Messi2001/
0
Ale ten nasz Denis walczy.
2
Tragiczna jest ta kamera na Anfield.
0
Mam, akurat LE jest mniej popularna, więc spokojnie, dzięki. :)
0
Na Telewizjadzie przerwa do 4 maja a nadal nie działa.
0
Neymar, Rakitić, Bravo, MAtS, Alba. Wiele mamy świetnych transferów. Wszystkie te postawiłbym na równi. :)
0
Najlepsi na świecie!
1
"Królewski klub" który pokonuje cienkie jak dupą węża City 1-0. Hahaha.
1
Dawać tego Iheanacho.
0
Bramka zapisana na konto Fernando a nie Bale'a.
0
Barcelona w formie by z tego City zrobiła jajecznicę jak z Realu w listopadzie.
3
Nie ma co się dziwić. Średniowieczny angielski futbol. Czyli piłka do przodu na pałe i tyle. Mają kogoś takiego jak De Bruyne czy Aguero oni powinni rozgrywać piłkę a nie walić na pałe. Takie coś nigdy nie wygra z wyrafinowaną hiszpańską drużyną.
0
Uf.
1
"Najlepszy klub na świecie" "11 La Decima". Żal mi ich.
10
A mi na przegranej Realu. :D
1
Simeone to trzeba wrzucić chyba do tego samego worka co Mourinho.
0
Ja Tobie też. :)
0
Teraz tylko nie Real, tylko nie Real.
0
A więc Atletico!