25 maja 2016, 20:11
1
A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D
25 maja 2016, 15:25
0
Bullshit wielki. Mam nadzieję..
24 maja 2016, 23:40
2
Witam po banie :D
22 maja 2016, 23:15
22 maja 2016, 23:11
3
Krycha to już od dawna z żółtą powinien grać.
22 maja 2016, 23:06
4
Messi Guardioli by tak zrobił. :)
22 maja 2016, 22:42
No po prostu kurwa no nie.
22 maja 2016, 22:35
Sevilla od lat ma świetnego PO. Kiedyś Alves, potem Vidal, teraz ten Mariano.
22 maja 2016, 22:15
Brawo Ney tym razem.
22 maja 2016, 22:06
CZERWONA KARTKA!
22 maja 2016, 21:48
26
Już hejtują. Co za ułomy.
22 maja 2016, 21:38
Iniesta co za podanie :O
22 maja 2016, 21:25
Laboga...
22 maja 2016, 20:40
Jaka jest wg was once de gala naszych Orłów?
22 maja 2016, 20:39
Nie, o tym co było rok temu w finale PK. :D
22 maja 2016, 20:37
W takim składzie wygraliśmy rok temu! Vamos!
22 maja 2016, 14:19
Prymus Cruyffa. Nie rozumiem kibiców Bayernu, którzy go tak hejtują. Z Heynckesem by tyle nie wygrali.
22 maja 2016, 11:18
Kurde xd Chodziło mi o Meirelesa :D
22 maja 2016, 11:05
W czasach gry grał Deco byłem mały i patrzyłem w tylko na Roonieg. Ale Pepe, Ronaldo, Mourinho, Morientes, Carvalho wszyscy mnie odrzucają.
22 maja 2016, 10:41
Mam niechęć do Portugalczyków, poza tym on jest stary, już chyba grubo po 30.
19 maja 2016, 18:55
Czyli w przypadku sprzedania ich i kupienia obrońcy zostaniemy z czterema obrońcami. Czyli znowu to samo..
19 maja 2016, 07:09
Mówię o Gameiro.
18 maja 2016, 23:27
W sumie sam nie wiem, ani nie wytrzymam tyle, ani nie wstanę o tej godzinie. Ciężka sprawa. :D
18 maja 2016, 23:25
A Euro przejdzie mu koło nosa.
18 maja 2016, 23:23
Argentyna wszystkie grupowe gra o 4 nad ranem..
18 maja 2016, 20:57
Bazylea.
18 maja 2016, 16:33
Ale że ten Benzema? Ten reżyser? :O
18 maja 2016, 16:25
Dzieki stary :D
18 maja 2016, 16:22
Ma ktoś statystyki ile Messi zdobył bramek przy stanie 0-0 albo 1-0 dla przeciwnika? Bo musze jednemu białemu prześciaradłu coś przetłumaczyć..
18 maja 2016, 08:18
Mi strasznie nie podeszła 14. Lepiej FIFE 13, grałem chyba 11 sezonów na niej. :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D
0
Bullshit wielki. Mam nadzieję..
2
Witam po banie :D
0
3
Krycha to już od dawna z żółtą powinien grać.
4
Messi Guardioli by tak zrobił. :)
0
No po prostu kurwa no nie.
0
Sevilla od lat ma świetnego PO. Kiedyś Alves, potem Vidal, teraz ten Mariano.
0
Brawo Ney tym razem.
0
CZERWONA KARTKA!
26
Już hejtują. Co za ułomy.
0
Iniesta co za podanie :O
0
Laboga...
0
Jaka jest wg was once de gala naszych Orłów?
0
Nie, o tym co było rok temu w finale PK. :D
0
W takim składzie wygraliśmy rok temu! Vamos!
3
Prymus Cruyffa. Nie rozumiem kibiców Bayernu, którzy go tak hejtują. Z Heynckesem by tyle nie wygrali.
0
Kurde xd Chodziło mi o Meirelesa :D
0
W czasach gry grał Deco byłem mały i patrzyłem w tylko na Roonieg. Ale Pepe, Ronaldo, Mourinho, Morientes, Carvalho wszyscy mnie odrzucają.
0
Mam niechęć do Portugalczyków, poza tym on jest stary, już chyba grubo po 30.
0
Czyli w przypadku sprzedania ich i kupienia obrońcy zostaniemy z czterema obrońcami. Czyli znowu to samo..
0
Mówię o Gameiro.
2
W sumie sam nie wiem, ani nie wytrzymam tyle, ani nie wstanę o tej godzinie. Ciężka sprawa. :D
0
A Euro przejdzie mu koło nosa.
0
Argentyna wszystkie grupowe gra o 4 nad ranem..
0
Bazylea.
0
Ale że ten Benzema? Ten reżyser? :O
0
Dzieki stary :D
0
Ma ktoś statystyki ile Messi zdobył bramek przy stanie 0-0 albo 1-0 dla przeciwnika? Bo musze jednemu białemu prześciaradłu coś przetłumaczyć..
4
Mi strasznie nie podeszła 14. Lepiej FIFE 13, grałem chyba 11 sezonów na niej. :D