1

A u mnie pięknie i ciepło. Wschód Polski pozdrawia :D

0

Bullshit wielki. Mam nadzieję..

2

Witam po banie :D

0

3

Krycha to już od dawna z żółtą powinien grać.

4

Messi Guardioli by tak zrobił. :)

0

No po prostu kurwa no nie.

0

Sevilla od lat ma świetnego PO. Kiedyś Alves, potem Vidal, teraz ten Mariano.

0

Brawo Ney tym razem.

0

CZERWONA KARTKA!

26

Już hejtują. Co za ułomy.

0

Iniesta co za podanie :O

0

Laboga...

0

Jaka jest wg was once de gala naszych Orłów?

0

Nie, o tym co było rok temu w finale PK. :D

0

W takim składzie wygraliśmy rok temu! Vamos!

3

Prymus Cruyffa. Nie rozumiem kibiców Bayernu, którzy go tak hejtują. Z Heynckesem by tyle nie wygrali.

0

Kurde xd Chodziło mi o Meirelesa :D

0

W czasach gry grał Deco byłem mały i patrzyłem w tylko na Roonieg. Ale Pepe, Ronaldo, Mourinho, Morientes, Carvalho wszyscy mnie odrzucają.

0

Mam niechęć do Portugalczyków, poza tym on jest stary, już chyba grubo po 30.

0

Czyli w przypadku sprzedania ich i kupienia obrońcy zostaniemy z czterema obrońcami. Czyli znowu to samo..

0

Mówię o Gameiro.

2

W sumie sam nie wiem, ani nie wytrzymam tyle, ani nie wstanę o tej godzinie. Ciężka sprawa. :D

0

A Euro przejdzie mu koło nosa.

0

Argentyna wszystkie grupowe gra o 4 nad ranem..

0

Bazylea.

0

Ale że ten Benzema? Ten reżyser? :O

0

Dzieki stary :D

0

Ma ktoś statystyki ile Messi zdobył bramek przy stanie 0-0 albo 1-0 dla przeciwnika? Bo musze jednemu białemu prześciaradłu coś przetłumaczyć..

4

Mi strasznie nie podeszła 14. Lepiej FIFE 13, grałem chyba 11 sezonów na niej. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?