0

W sumie Simone też już przerżnął dwa finały.

2

Witam po banie, czuję się prześladowany xd

1

3

Witam po banie.
Nawiązując do przykrej sytuacji z dzisiejszej nocy aż nie mogłem uwierzyć. Nie mogłem, bo to przecież piłkarz najlepszy w historii. Tym bardziej pogłębił to fakt, że ja w tym samym czasie przeżywałem najlepsze chwile w życiu. Ależ mi szkoda Leo, nie wyobrażam sobie Mundialu bez niego.

7

0

Vamos Polska!

0

Ja to sobie wyłączyłem i nie mam nic :D

2

Nie no jednak Belgia naprawdę może namieszać, a Węgrzy są nieco przeceniani.

1

Jeżeli jest gotowy - Szczęsny. Ale Fabian też świetnie się spisuje.

17

Oj jak ja lubię wkurzonego Messiego.

2

Słownik na pewno nie poprawi na błąd.

1

Tak mnie naszło...
Osiągneliśny największy sukces w piłkę nożnej od prawie 30 lat i nie te chłopaki, ta nasz duma narodowa nie musza już nic robić, grają już teraz bez spiny. Fajnie by było być w ćwierćfinale, ale oni tam być nie muszą.

2

Ale by było :O

1

Pique powinien mieć xd

1

W tym momencie nie :D

0

Węgry! 1-0!

0

Gratulacje! :D.

0

Tam jednak gdzie się nie spojrzy to jest piłka nożna, tam się nią żyje. U nas jest to na trochę mniejsza skalę.

4

Już się nie podniecaj tak. Każdy ma prawo do pomyłki.

4

Zakrztusiłem się jak oglądałem gola z wolnego Messiego. WOW. Najlepszy piłkarz w historii.

0

Bo gra prawie najlepiej?

5

Czyżby miłość na FCBarca.com? :D

0

Ej panowie, easy. Przynajmniej nie ściemnia że cieszy się dobrem drużyny i inne bzdety, tylko mówi prawdę.

1

Nie porównuje skali talentu bo jednak nie oglądam na okrągło meczów Juve i PSG, ale myślę że Real lepiej by wyszedł na Pogbie niż my na Verattim, dlatego że Włoch jest niesamowitą szklanką. Prawie większą niż Aguero czy Reus.

2

Życzę mu powodzenia!

4

Europejski futbol stał się strasznie wyrafinowany. Wszyscy widzą jak dobrze radzi sobie Atletico grając defensywnie i biorą z nich przykład. W Copa America gra się trochę bardziej jak Barcelona. Efektowniej, ładniej.

0

Ten drugi komentator kojarzy mi się z cudowną bramką Villi z Realem.

1

Messi bóg.

0

Nie miał prawa, bo te kanały są w umowie.

14

Pewnie już było, ale taki jest efekt tego że jest 4 piłkarzy z Barcelony i jeden z Realu. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?