Witam po banie.
Nawiązując do przykrej sytuacji z dzisiejszej nocy aż nie mogłem uwierzyć. Nie mogłem, bo to przecież piłkarz najlepszy w historii. Tym bardziej pogłębił to fakt, że ja w tym samym czasie przeżywałem najlepsze chwile w życiu. Ależ mi szkoda Leo, nie wyobrażam sobie Mundialu bez niego.
Tak mnie naszło...
Osiągneliśny największy sukces w piłkę nożnej od prawie 30 lat i nie te chłopaki, ta nasz duma narodowa nie musza już nic robić, grają już teraz bez spiny. Fajnie by było być w ćwierćfinale, ale oni tam być nie muszą.
Nie porównuje skali talentu bo jednak nie oglądam na okrągło meczów Juve i PSG, ale myślę że Real lepiej by wyszedł na Pogbie niż my na Verattim, dlatego że Włoch jest niesamowitą szklanką. Prawie większą niż Aguero czy Reus.
Europejski futbol stał się strasznie wyrafinowany. Wszyscy widzą jak dobrze radzi sobie Atletico grając defensywnie i biorą z nich przykład. W Copa America gra się trochę bardziej jak Barcelona. Efektowniej, ładniej.
0
W sumie Simone też już przerżnął dwa finały.
2
Witam po banie, czuję się prześladowany xd
1
3
Witam po banie.
Nawiązując do przykrej sytuacji z dzisiejszej nocy aż nie mogłem uwierzyć. Nie mogłem, bo to przecież piłkarz najlepszy w historii. Tym bardziej pogłębił to fakt, że ja w tym samym czasie przeżywałem najlepsze chwile w życiu. Ależ mi szkoda Leo, nie wyobrażam sobie Mundialu bez niego.
7
0
Vamos Polska!
0
Ja to sobie wyłączyłem i nie mam nic :D
2
Nie no jednak Belgia naprawdę może namieszać, a Węgrzy są nieco przeceniani.
1
Jeżeli jest gotowy - Szczęsny. Ale Fabian też świetnie się spisuje.
17
Oj jak ja lubię wkurzonego Messiego.
2
Słownik na pewno nie poprawi na błąd.
1
Tak mnie naszło...
Osiągneliśny największy sukces w piłkę nożnej od prawie 30 lat i nie te chłopaki, ta nasz duma narodowa nie musza już nic robić, grają już teraz bez spiny. Fajnie by było być w ćwierćfinale, ale oni tam być nie muszą.
2
Ale by było :O
1
Pique powinien mieć xd
1
W tym momencie nie :D
0
Węgry! 1-0!
0
Gratulacje! :D.
0
Tam jednak gdzie się nie spojrzy to jest piłka nożna, tam się nią żyje. U nas jest to na trochę mniejsza skalę.
4
Już się nie podniecaj tak. Każdy ma prawo do pomyłki.
4
Zakrztusiłem się jak oglądałem gola z wolnego Messiego. WOW. Najlepszy piłkarz w historii.
0
Bo gra prawie najlepiej?
5
Czyżby miłość na FCBarca.com? :D
0
Ej panowie, easy. Przynajmniej nie ściemnia że cieszy się dobrem drużyny i inne bzdety, tylko mówi prawdę.
1
Nie porównuje skali talentu bo jednak nie oglądam na okrągło meczów Juve i PSG, ale myślę że Real lepiej by wyszedł na Pogbie niż my na Verattim, dlatego że Włoch jest niesamowitą szklanką. Prawie większą niż Aguero czy Reus.
2
Życzę mu powodzenia!
4
Europejski futbol stał się strasznie wyrafinowany. Wszyscy widzą jak dobrze radzi sobie Atletico grając defensywnie i biorą z nich przykład. W Copa America gra się trochę bardziej jak Barcelona. Efektowniej, ładniej.
0
Ten drugi komentator kojarzy mi się z cudowną bramką Villi z Realem.
1
Messi bóg.
0
Nie miał prawa, bo te kanały są w umowie.
14
Pewnie już było, ale taki jest efekt tego że jest 4 piłkarzy z Barcelony i jeden z Realu. :D