0

Tak

2

Messi tymi siwymi włosami potwierdził transfer do Arsenalu.

0

Skąd Mareczka wzięła te 70 mln? XD A plotki o odejściu sam Rakitić rozwiał już wczoraj po południu, drogi Asiku.

13

Liczę że jak wstanę do dojenia rano to info na La Rambla już będzie :D

17

Panowie czuwacie tutaj cała noc czekając na Lacazetta? :D

0

Lacazette nie jest u nas (jeszcze mam nadzieję), a Suarez faktycznie, ale to taki bardziej powrót niż transfer. :D

0

Tak w ogóle narazie ściągamy samych finalistów Euro. :D

13

Lacazette to będzie chyba najlepszy zmiennik świata. Ale by było!

3

To u dołu "2-6 al Bernabeu." Prorocy xd

1

Na Igrzyskach Olimpijskich wszystko jest ciekawe, nawet takie pływanie synchroniczne. :D

0

Odpaloną miałem LR wcześniej, dział piłkarski, więc pytam.

0

Kto był Italii trenerem w 2006 jak wygrywali MŚ? Ancelotti?

0

Dobrze ze strony klubu. Luisowi jak mało komu się należy.

0

No ale taka prawda, co w tym dziwnego? :D

0

A, rzeczywiście, to racja. :D

0

Nie ważne..........

0

Nieźle zripostował zarzuty o "ucieczkę" z PSG.

1

Kupiłem z sezonu 14/15, rok temu, już pewnie nie ma. Znajdź sobie na fb grupę "aliexpress Polska" i tam zapytaj.

0

Kupowałes? Wiesz? Ja kupiłem i jakość jest 10/10.

0

Na aliexpress kupuj

0

Dosyć macie tego tematu, ale muszę spytać.
Czy pokemony mają tą lokalizację dla każdego gracza? W sensie jak będzie jakiś u mnie na podwórku to znaczy że wszystkim się tam wyświetli? :D

3

Właśnie tacy ludzie wierzą w te brednie xd

3

Akurat Bale to jeden z najlepszych piłkarzy Realu, gdy grał.

5

Znane godziny Supercopa.
Sevilla - Barcelona 14/08 22:00
Barcelona - Sevilla 17/08 23:00

0

A na świecie zamach stanu w Turcji nieudany i zamach w Nicei, zginęło prawie 90 osob. Można rzec, że norma.

0

Goetze już oficjalnie czy jeszcze?

0

Najlepszego Legendo!

0

Zdecydowanie mediapunta, albo CM bardzo lubię być odpowiedzialny za grę zespołu :D

0

To Już Jutro nie jest kanałem informacyjnym, ttylko przytoczyłem jego wypowiedź.
A Max Kolanko jakoś mi nie podchodzi, wydaje ni się zbyt konserwatywny i prawicowy. A takich dziennikarzy nie lubię. Żeby nie było, zbyt lewicowych też nie lubię.

1

#MSZ: apelujemy do Polaków w Ankarze i Stambule o zachowanie spokoju i wzmożonej ostrożności: https://t.co/hQYtuDLz8y.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?