Dosyć macie tego tematu, ale muszę spytać.
Czy pokemony mają tą lokalizację dla każdego gracza? W sensie jak będzie jakiś u mnie na podwórku to znaczy że wszystkim się tam wyświetli? :D
To Już Jutro nie jest kanałem informacyjnym, ttylko przytoczyłem jego wypowiedź.
A Max Kolanko jakoś mi nie podchodzi, wydaje ni się zbyt konserwatywny i prawicowy. A takich dziennikarzy nie lubię. Żeby nie było, zbyt lewicowych też nie lubię.
0
Tak
2
Messi tymi siwymi włosami potwierdził transfer do Arsenalu.
0
Skąd Mareczka wzięła te 70 mln? XD A plotki o odejściu sam Rakitić rozwiał już wczoraj po południu, drogi Asiku.
13
Liczę że jak wstanę do dojenia rano to info na La Rambla już będzie :D
17
Panowie czuwacie tutaj cała noc czekając na Lacazetta? :D
0
Lacazette nie jest u nas (jeszcze mam nadzieję), a Suarez faktycznie, ale to taki bardziej powrót niż transfer. :D
0
Tak w ogóle narazie ściągamy samych finalistów Euro. :D
13
Lacazette to będzie chyba najlepszy zmiennik świata. Ale by było!
3
To u dołu "2-6 al Bernabeu." Prorocy xd
1
Na Igrzyskach Olimpijskich wszystko jest ciekawe, nawet takie pływanie synchroniczne. :D
0
Odpaloną miałem LR wcześniej, dział piłkarski, więc pytam.
0
Kto był Italii trenerem w 2006 jak wygrywali MŚ? Ancelotti?
0
Dobrze ze strony klubu. Luisowi jak mało komu się należy.
0
No ale taka prawda, co w tym dziwnego? :D
0
A, rzeczywiście, to racja. :D
0
Nie ważne..........
0
Nieźle zripostował zarzuty o "ucieczkę" z PSG.
1
Kupiłem z sezonu 14/15, rok temu, już pewnie nie ma. Znajdź sobie na fb grupę "aliexpress Polska" i tam zapytaj.
0
Kupowałes? Wiesz? Ja kupiłem i jakość jest 10/10.
0
Na aliexpress kupuj
0
Dosyć macie tego tematu, ale muszę spytać.
Czy pokemony mają tą lokalizację dla każdego gracza? W sensie jak będzie jakiś u mnie na podwórku to znaczy że wszystkim się tam wyświetli? :D
3
Właśnie tacy ludzie wierzą w te brednie xd
3
Akurat Bale to jeden z najlepszych piłkarzy Realu, gdy grał.
5
Znane godziny Supercopa.
Sevilla - Barcelona 14/08 22:00
Barcelona - Sevilla 17/08 23:00
0
A na świecie zamach stanu w Turcji nieudany i zamach w Nicei, zginęło prawie 90 osob. Można rzec, że norma.
0
Goetze już oficjalnie czy jeszcze?
0
Najlepszego Legendo!
0
Zdecydowanie mediapunta, albo CM bardzo lubię być odpowiedzialny za grę zespołu :D
0
To Już Jutro nie jest kanałem informacyjnym, ttylko przytoczyłem jego wypowiedź.
A Max Kolanko jakoś mi nie podchodzi, wydaje ni się zbyt konserwatywny i prawicowy. A takich dziennikarzy nie lubię. Żeby nie było, zbyt lewicowych też nie lubię.
1
#MSZ: apelujemy do Polaków w Ankarze i Stambule o zachowanie spokoju i wzmożonej ostrożności: https://t.co/hQYtuDLz8y.