0

Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?

2

A, rzeczywiście, za szybko czytałem.

5

Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.

1

Aż się Deportivo przypomina :D

1

Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.

7

Asysta roku :D

0

Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd

0

Ładny mecz na razie B)

0

USA

36

Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.

0

Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.

2

Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.

0

Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..

0

A co z Fabianen Drzyzga?

18

Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.

2

Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.

2

Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.

4

Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)

0

Kwiatkowi rower się zepsuł...

3

Hejtowanie strojów dla zasady?

0

Oglądam pierwszy mecz Barcy w tym sezonie i nie mogę się za nic przyzwyczaić do Messiego białego xd

0

Brawo Turan.

0

Włączam mecz i pierwsze co w nim widzę to oddanie piłki za darmo przez Turana. Aha.

0

Przecież nie da się złożyć oferty anonimowo xd

0

Liga Mistrzów..

41

W ogóle przypadek Kapustki jakiś wyjątkowy jest, ja jeszcze nie widziałem żeby piłkarz debiutował tego samego dnia co ogłoszony transfer :D

35

Sam sobie odpowiedziałeś.

0

To fakt, ale niech chociaż 3/4 gra tego co Luis :D

28

Oby Arek grał pierwsze skrzypce w Napoli. Uwielbiam chłopaka, niech się rozwinie i za 4 lata na zastępstwo Suareza.

0

Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?