13 sierpnia 2016, 14:47
0
Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?
13 sierpnia 2016, 08:57
2
A, rzeczywiście, za szybko czytałem.
13 sierpnia 2016, 08:51
5
Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.
11 sierpnia 2016, 21:15
1
Aż się Deportivo przypomina :D
11 sierpnia 2016, 21:07
Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.
10 sierpnia 2016, 20:48
7
Asysta roku :D
10 sierpnia 2016, 20:37
Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd
9 sierpnia 2016, 20:59
Ładny mecz na razie B)
9 sierpnia 2016, 19:55
USA
8 sierpnia 2016, 20:11
36
Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.
8 sierpnia 2016, 14:59
Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.
8 sierpnia 2016, 10:40
Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.
7 sierpnia 2016, 20:40
Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..
7 sierpnia 2016, 20:37
A co z Fabianen Drzyzga?
7 sierpnia 2016, 09:11
18
Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.
7 sierpnia 2016, 05:58
Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.
6 sierpnia 2016, 21:44
Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.
6 sierpnia 2016, 20:01
4
Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)
6 sierpnia 2016, 19:53
Kwiatkowi rower się zepsuł...
6 sierpnia 2016, 18:58
3
Hejtowanie strojów dla zasady?
6 sierpnia 2016, 18:50
Oglądam pierwszy mecz Barcy w tym sezonie i nie mogę się za nic przyzwyczaić do Messiego białego xd
6 sierpnia 2016, 18:30
Brawo Turan.
6 sierpnia 2016, 18:28
Włączam mecz i pierwsze co w nim widzę to oddanie piłki za darmo przez Turana. Aha.
6 sierpnia 2016, 11:59
Przecież nie da się złożyć oferty anonimowo xd
5 sierpnia 2016, 11:04
Liga Mistrzów..
4 sierpnia 2016, 10:48
41
W ogóle przypadek Kapustki jakiś wyjątkowy jest, ja jeszcze nie widziałem żeby piłkarz debiutował tego samego dnia co ogłoszony transfer :D
2 sierpnia 2016, 12:32
35
Sam sobie odpowiedziałeś.
2 sierpnia 2016, 12:02
To fakt, ale niech chociaż 3/4 gra tego co Luis :D
2 sierpnia 2016, 10:48
28
Oby Arek grał pierwsze skrzypce w Napoli. Uwielbiam chłopaka, niech się rozwinie i za 4 lata na zastępstwo Suareza.
1 sierpnia 2016, 23:19
Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jest sens spodziewać się spadku cen telefonów po wyjściu iPhone 7? Czy nie ma co na to liczyć?
2
A, rzeczywiście, za szybko czytałem.
5
Że niby jakich kibiców niezadowolenie? Rodziny Munira chyba.
1
Aż się Deportivo przypomina :D
1
Znowu ciężko w 3 secie przy 2:0.
7
Asysta roku :D
0
Messi jednak blondyn xd a Antonella wstawiła zdjęcie że wrócił to starej fryzury xd
0
Ładny mecz na razie B)
0
USA
36
Oby Denis pokazał że jest warty tej 6. Liczę na niego.
0
Phelps, Bolt, Jordan, Messi, Senna, Schumacher.
2
Dokładnie, jeszcze mają gówno w głowie jak 95% Brazylijczyków.
0
Szkoda, uwielbiałem patrzeć jak gra. Ale skoro bez formy..
0
A co z Fabianen Drzyzga?
18
Już jedna porażka i rewolucja w składzie.Dajcie spokój.
2
Czekamy na Mistrzów Świata do 20, oby nie było Radwanska 2.0.
2
Rafał Majka to jest jednak gość. W Tinkoff powinien być już liderem zamiast starzejacego się Conatadora.
4
Dziękujemy redakcji za zmiany na stronie mobilnej, oby było mniej błędów. :)
0
Kwiatkowi rower się zepsuł...
3
Hejtowanie strojów dla zasady?
0
Oglądam pierwszy mecz Barcy w tym sezonie i nie mogę się za nic przyzwyczaić do Messiego białego xd
0
Brawo Turan.
0
Włączam mecz i pierwsze co w nim widzę to oddanie piłki za darmo przez Turana. Aha.
0
Przecież nie da się złożyć oferty anonimowo xd
0
Liga Mistrzów..
41
W ogóle przypadek Kapustki jakiś wyjątkowy jest, ja jeszcze nie widziałem żeby piłkarz debiutował tego samego dnia co ogłoszony transfer :D
35
Sam sobie odpowiedziałeś.
0
To fakt, ale niech chociaż 3/4 gra tego co Luis :D
28
Oby Arek grał pierwsze skrzypce w Napoli. Uwielbiam chłopaka, niech się rozwinie i za 4 lata na zastępstwo Suareza.
0
Transferem napastnika to oni nikogo nie zaskoczą, bo został on zapowiedziany i czekamy na niego wszyscy.