0

W meczu Francja - Irlandia za faul na Griezmannie ktoś wyleciał.

2

Tacy piłkarze na tej pozycji to skarb. 26 milionów to będzie o wiele za mało. 46 to już bez rewelacji.

0

A może lubi ich oglądać, bo faktycznie grają fajnie? Jacy wy jesteście zacofani, jeju. Też nie lubię jak Niemcy wygrywają, ale już dajcie spokój z tym wmawianiem komuś komu kibicować.

1

Francja :D.

0

Ja tam za Francją.

18

Zdjąć MVP finału CL i wpuścić absolutne drewno z drewnianego klubu w grającego drewnianej lidze. Wilmots wtf?

1

Podsiadło wszedł :D

0

Francja to odpadnie pewnie w finale, i to z pucharem. :D

1

Zmiana ma służyć powrocie do tradycji, wiele klubów tak teraz robi, szczególnie na koszulkach.

0

Ale miał rację..

0

Ankietowo to liczą

0

Portugalia też żadnego nie przegrała :D Ale byliśmy lepsi i w całym Euro i w tym meczu.

0

Już za 2 lata, Polska będzie mistrzem świata!

0

Dziex.

9

A szkoda kur*a gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę.

25

Krycha jest absolutnym geniuszem.

0

Guardiola mode im się włączył :D

6

Tyle czekałem na początek meczu a teraz chcę żeby już się skończył xd

0

Super wiadomość :D

0

Ja jestem z Żelechowa, ale obecnie Kłoczew obok Ryk. Kropilo parę razy raptem :))

1

Lubelskie pozdrawia z czyścitkim niebiem i suszą od paru tygodni :D

0

Niesamowity jest.

0

Jeju, luz w dupie z tym kibicowaniem, bo emocje tu już większe niż po odsłonięciu Jezusa w Świebodzinie.

0

Dzięki wielkie chłopaki. :D W sumie to pasuje, Rey - Real.

3

Co w Hiszpanii oznacza przydomek "Real"? Bo ma go i R. Sociedad i R. Madryt i R. Deportivo..

1

Grafik płakał jak projektował. xd

3

Nie byłem, ale będzie mega, mówię Ci. Tylko się bardzo zakurzysz.

0

Nasi już nic nie muszą, to jest piękne.. Vamos Polska!

1

Nie ma tragedii.

2

To głupie że strony City. Bravo przecież też robił błędy na CA. A Hart w nie jednym meczu ratował im dupsko. Dzięki niemu byli w 1/2 LM. Nie mówię że masz Claudio jest gorszy od Harta, bo są na podobnym poziomie, ale Hart jest wiele wiele młodszy i takie posunięcie ze strony City byłoby głupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?