A może lubi ich oglądać, bo faktycznie grają fajnie? Jacy wy jesteście zacofani, jeju. Też nie lubię jak Niemcy wygrywają, ale już dajcie spokój z tym wmawianiem komuś komu kibicować.
To głupie że strony City. Bravo przecież też robił błędy na CA. A Hart w nie jednym meczu ratował im dupsko. Dzięki niemu byli w 1/2 LM. Nie mówię że masz Claudio jest gorszy od Harta, bo są na podobnym poziomie, ale Hart jest wiele wiele młodszy i takie posunięcie ze strony City byłoby głupie.
0
W meczu Francja - Irlandia za faul na Griezmannie ktoś wyleciał.
2
Tacy piłkarze na tej pozycji to skarb. 26 milionów to będzie o wiele za mało. 46 to już bez rewelacji.
0
A może lubi ich oglądać, bo faktycznie grają fajnie? Jacy wy jesteście zacofani, jeju. Też nie lubię jak Niemcy wygrywają, ale już dajcie spokój z tym wmawianiem komuś komu kibicować.
1
Francja :D.
0
Ja tam za Francją.
18
Zdjąć MVP finału CL i wpuścić absolutne drewno z drewnianego klubu w grającego drewnianej lidze. Wilmots wtf?
1
Podsiadło wszedł :D
0
Francja to odpadnie pewnie w finale, i to z pucharem. :D
1
Zmiana ma służyć powrocie do tradycji, wiele klubów tak teraz robi, szczególnie na koszulkach.
0
Ale miał rację..
0
Ankietowo to liczą
0
Portugalia też żadnego nie przegrała :D Ale byliśmy lepsi i w całym Euro i w tym meczu.
0
Już za 2 lata, Polska będzie mistrzem świata!
0
Dziex.
9
A szkoda kur*a gadać, szkoda strzępić ryja, naprawdę.
25
Krycha jest absolutnym geniuszem.
0
Guardiola mode im się włączył :D
6
Tyle czekałem na początek meczu a teraz chcę żeby już się skończył xd
0
Super wiadomość :D
0
Ja jestem z Żelechowa, ale obecnie Kłoczew obok Ryk. Kropilo parę razy raptem :))
1
Lubelskie pozdrawia z czyścitkim niebiem i suszą od paru tygodni :D
0
Niesamowity jest.
0
Jeju, luz w dupie z tym kibicowaniem, bo emocje tu już większe niż po odsłonięciu Jezusa w Świebodzinie.
0
Dzięki wielkie chłopaki. :D W sumie to pasuje, Rey - Real.
3
Co w Hiszpanii oznacza przydomek "Real"? Bo ma go i R. Sociedad i R. Madryt i R. Deportivo..
1
Grafik płakał jak projektował. xd
3
Nie byłem, ale będzie mega, mówię Ci. Tylko się bardzo zakurzysz.
0
Nasi już nic nie muszą, to jest piękne.. Vamos Polska!
1
Nie ma tragedii.
2
To głupie że strony City. Bravo przecież też robił błędy na CA. A Hart w nie jednym meczu ratował im dupsko. Dzięki niemu byli w 1/2 LM. Nie mówię że masz Claudio jest gorszy od Harta, bo są na podobnym poziomie, ale Hart jest wiele wiele młodszy i takie posunięcie ze strony City byłoby głupie.