1

A jeszcze 2 dni temu oglądałem kanał Masnego mówiącego że ogólnie na Ziemii jest spokój teraz. Mówi tam też że wszystko jest z dnia na dzień. To jest niebywale jak szybko zmienia się teraz świat, fascynujące i przerażające.

4

Tak jak reszta manipulacją PiSowska, to działa w dwie strony.

0

Co to jest to yerba mate? :D

0

Nie ogarniam jak można oglądać ten amatorski "wyścig" zamiast Tour de France..

0

A ja mam nadzieję że wskoczy po miesiącu do XI. :D

0

Nasz nowy gracz jest mańkutem :D

0

A jeszcze rok temu Dybala i Vietto stawiani byli na równi. I większość z was wolała Vietto co ciekawe :D

0


Końcówka

5

Jestem dobrej myśli, Tobie też to polecam.

4

Brawo zarząd, brawo.

0

To że się tym chwalisz pokazuje że jesteś na siłę inny.

0

W 1.6 gram xd

0

Poczekaj chwilę, może masz wolny internet chwilowo, albo telefon nie wyrabia.

18

Zanim odpowie Ci jakiś nerd mówiąc że "snapchat to chwilowa moda" i że on nawet nie ma telewizora to Ci odpowiem. Jak dostaniesz snapa to masz go na liście po lewej od ekranu z aparatem, a po prawej masz stories znajomych i klikając w nie możesz je przeglądać. Tylko musisz mieć znajomych i muszą oni coś dodać. :)

2

A wiesz co? Ja mam i snapa i Facebooka i Instagrama i kur*a wszystko inne i gram w CS i chodzę w butach takich jak wszyscy. Przynajmniej nie mam parcia na bycie sztucznie innym jak to teraz wiele osób. W tym Ty.

5

Ale Bartomeu to lubi zaskakiwać. Jeżeli Digne potwierdzony to brawa wielkie, szczególnie że bez spekulacji, czekamy na napastnika kupionego w ten sam sposób.

8

Norma, PiS nie lubi Owsiaka, bo ludzie wolą dawać na WOŚP niż na samochody dla księży.

0

Dziwcie się Leo? Ten człowiek 3 razy rok po roku przegrał to o czym marzył całe życie. Trzy razy. To że tylko rzucił reprezentację to nic, wielu rzuciłoby piłkę całkowicie. Mam nadzieje ze w tym sezonie najlepszy w historii się odbije od dna mentalnego w jakim jest i wróci w stylu w jakim tylko Leo Messi może wrócić. Vamos Leo!

2

Coś dużo gada ten jego brat, agent jego?

0

Bo co roku są turnieje reprezentacyjne po sezonie, a to Mistrzostwa Świata, a to Copa America, a to Euro, a to Puchar Konfederacji. Nie ma kiedy..

0

Przed sezonem chyba

1

Patrzysz na to przez pryzmat tego jak grają teraz. 10 lat temu nie porównałbyś Messiego do np. Il Fenomeno, a dziś spokojnie. Tak samo daj czas tym obecnym U-23.

0

Kochani Cule, błagam. Wiecie jak będę mogł obejrzeć finał na telefonie?

1

Vamos Francja!

2

Fatalny to Ty jesteś, następne pytanie proszę. :D

0

Iniesta za Krossa, mógłby rzeczywiście byc :D A Pazdan ew za Pique :D Dodałem, bo jednak lepszy od Payeta był :D

1

Jaka jest wasza XI tego Euro?

Wg mnie to:

Fabiański

Piszczek, Boateng, Pique, Evra

Matuidi, Krychowiak, Kross

Bale, Morata, Griezmann

0

A Ty czaisz że go ta opcja nie interesuje? Co ci do tego czy kupi czy nie, nie umiesz mu pomóc to nie komentuj.

0

Jeżeli dysku na którym jest Windows, to tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?