A może by tak Harta w rozliczeniu? :D Gość jest kapitalny, jedne mistrzostwa przekreslily jego karierę w MC, a zapomnieli że w dużej części dzięki niemu byli w 1/2 finału LM i udało im się tam stracić tylko 1 bramkę.
To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.
0
Ciekawe kiedy spuchną z takim pressingiem xd
0
Sam Umtiti gra świetnie :D
3
Za mocni dla nas. Przegraliśmy z nimi nawet na wygranych przez nas w wielkim stylu Mistrzostwach Świata w 2014.
1
Raczej o tego w finale LM :D 90+7 :D
0
Jesus 2-0! Ładnie!
4
A ja szczerze Ci tego życzę, powodzenia!
6
Neymar jaka piła :O
0
1-0 Brazylia, ale Neyowi coś siw stało.
1
Na Igrzyskach!
5
Kwadratowy Messi na avatarze i wiadomo że wyznawca PESa.
1
Griezmann 83? To na pewno nie jest realistyczne xd
1
A może by tak Harta w rozliczeniu? :D Gość jest kapitalny, jedne mistrzostwa przekreslily jego karierę w MC, a zapomnieli że w dużej części dzięki niemu byli w 1/2 finału LM i udało im się tam stracić tylko 1 bramkę.
7
Oby Umtiti już jutro zawitał do podstawowej XI.
9
Tak samo my Matsa.
1
Jak Fabregas faktycznie pójdzie do Realu to wcale się nie zdziwię, ten człowiek już dawno zapomniał co to znaczy szacunek do barw.
1
Olimpiada to okres między Igrzyskami Olimpijskimi, a Igrzyska to to co jest teraz w Rio.
0
Chciałbym mieć taki problem jak Ty :D
0
3 raz piłka za darmo.
0
To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.
1
O nie. Oby zagrał dziś. :(
0
Tylko 1. :D
0
Jezu Walcott.
0
4-3! JESZCZE JEDEN!
4
Takie kreatywne to pół biedy, najgorsze jak ktoś coś wylicza i za każdym razem na 4. punkcie walnie Arsenal. Zbiera się na rzyganie.
0
Takich którzy zgodzą się być nr 2, w takiej cenie, i przede wszystkim takich kocurów jak Alves, uwierz, jest mało.
1
https://www.google.pl/search?sourceid=chrome-psyapi2&ion=1&espv=2&ie=UTF-8&q=100%20m%20m%C4%99%C5%BCczyzn&oq=100%20m%20m%C4%99%C5%BC&aqs=chrome.1.69i57j0l3.4511j0j8#mie=oly%2C%5B%22%2Fm%2F04kjwh%22%2C6%2C%22g%22%2C1%2Cnull%2C%22%2Fx%2F3hxw1bfymbzs6%22%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2Cnull%2C0%5D
1
Jeżeli Bravo odejdzie, to Valencia raczej nie sprzeda nam dwóch swoich piłkarzy (Alcacer i Alves). Oby Bravo został.
0
Czemu Drzyzga bez formy? Na pewno Łomacza (z całym szacunkiem, jak do każdego polskiego siatkarza) zjada.
0
Kurde. Dobra, dzięki panowie.
0
Telefonów, wszystkich marek.