0

Ciekawe kiedy spuchną z takim pressingiem xd

0

Sam Umtiti gra świetnie :D

3

Za mocni dla nas. Przegraliśmy z nimi nawet na wygranych przez nas w wielkim stylu Mistrzostwach Świata w 2014.

1

Raczej o tego w finale LM :D 90+7 :D

0

Jesus 2-0! Ładnie!

4

A ja szczerze Ci tego życzę, powodzenia!

6

Neymar jaka piła :O

0

1-0 Brazylia, ale Neyowi coś siw stało.

1

Na Igrzyskach!

5

Kwadratowy Messi na avatarze i wiadomo że wyznawca PESa.

1

Griezmann 83? To na pewno nie jest realistyczne xd

1

A może by tak Harta w rozliczeniu? :D Gość jest kapitalny, jedne mistrzostwa przekreslily jego karierę w MC, a zapomnieli że w dużej części dzięki niemu byli w 1/2 finału LM i udało im się tam stracić tylko 1 bramkę.

7

Oby Umtiti już jutro zawitał do podstawowej XI.

9

Tak samo my Matsa.

1

Jak Fabregas faktycznie pójdzie do Realu to wcale się nie zdziwię, ten człowiek już dawno zapomniał co to znaczy szacunek do barw.

1

Olimpiada to okres między Igrzyskami Olimpijskimi, a Igrzyska to to co jest teraz w Rio.

0

Chciałbym mieć taki problem jak Ty :D

0

3 raz piłka za darmo.

0

To jak nadrobił ta stratę pokazuje jak wielkim jest sprinterem, może sobie zwalić start a i tak nadrobi to i wypracuje przewagę. To wszystko na 100 m, w ciągu niecałych 10 s. Wow.

1

O nie. Oby zagrał dziś. :(

0

Tylko 1. :D

0

Jezu Walcott.

0

4-3! JESZCZE JEDEN!

4

Takie kreatywne to pół biedy, najgorsze jak ktoś coś wylicza i za każdym razem na 4. punkcie walnie Arsenal. Zbiera się na rzyganie.

0

Takich którzy zgodzą się być nr 2, w takiej cenie, i przede wszystkim takich kocurów jak Alves, uwierz, jest mało.

1

Jeżeli Bravo odejdzie, to Valencia raczej nie sprzeda nam dwóch swoich piłkarzy (Alcacer i Alves). Oby Bravo został.

0

Czemu Drzyzga bez formy? Na pewno Łomacza (z całym szacunkiem, jak do każdego polskiego siatkarza) zjada.

0

Kurde. Dobra, dzięki panowie.

0

Telefonów, wszystkich marek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?