1

Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.

0

Szkoda. Po prostu szkoda.

1

Nie jego pozycja.

2

PIQUE!

0

2 faule i nic..

0

Mascherano....

0

O NIE :(((((((

6

Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D

0

Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.

0

Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D

0

Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd

2

CO ZA RAK XD

0

Tzw fart :D

1

Jak dodawałem to nie było :D

3

FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
20. S. Roberto

1

Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.

0

Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?

0

Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo

33

Mądrych aż miło posłuchać :)

0

Zależy jaką masz konsole :D Ale Fife zawsze lepiej mieć na Xboxie.

35

Nie ma opcji żeby przebić ten z 2012 w wykonaniu Chelsea, no nie ma.. To był dramat jakiś.

1

Klikasz najlepsze z 1h i zamiast 1h wpisujesz 999999999h :D

1

Nie ma już Ligi BBVA :D

2

Obejrzyj jeszcze raz ostatni finał Ligi Mistrzów.

2

No tak, ale napisał "no chyba ze to właśnie z Barca ma się mierzyć" więc o co chodzi?

1

Znowu lejemy kogoś i nie mogę oglądać. :( Ale dobrze się dzieje, vamos!

0

Tego nawet SPORT czy oficjalna strona Barcy nie jest w stanie zrobić stary :D

1

Prosto z rzutu z autu co warto dodać :D

0

Prawie 2 razy więcej. To się w głowie nie mieści. :O

0

Dobra, już jestem pewny że jesteś po prostu idiotą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?