22 września 2016, 19:40
1
Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.
21 września 2016, 23:49
0
Szkoda. Po prostu szkoda.
21 września 2016, 23:43
Nie jego pozycja.
21 września 2016, 23:27
2
PIQUE!
21 września 2016, 23:23
2 faule i nic..
21 września 2016, 23:16
Mascherano....
21 września 2016, 23:13
O NIE :(((((((
21 września 2016, 23:06
6
Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D
21 września 2016, 22:30
Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.
21 września 2016, 22:16
Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D
21 września 2016, 21:49
Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd
21 września 2016, 21:45
CO ZA RAK XD
21 września 2016, 21:41
Tzw fart :D
21 września 2016, 21:18
Jak dodawałem to nie było :D
21 września 2016, 21:17
3
FCB XI: 1. Ter Stegen 3. Piqué 4. Rakitic 5. Sergio 8. Iniesta 9. Suárez 10. Messi 11. Neymar 14. Mascherano 18. Alba 20. S. Roberto
21 września 2016, 20:20
Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.
21 września 2016, 15:41
Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?
20 września 2016, 22:24
Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo
20 września 2016, 18:44
33
Mądrych aż miło posłuchać :)
20 września 2016, 15:52
Zależy jaką masz konsole :D Ale Fife zawsze lepiej mieć na Xboxie.
19 września 2016, 21:13
35
Nie ma opcji żeby przebić ten z 2012 w wykonaniu Chelsea, no nie ma.. To był dramat jakiś.
18 września 2016, 13:22
Klikasz najlepsze z 1h i zamiast 1h wpisujesz 999999999h :D
17 września 2016, 23:29
Nie ma już Ligi BBVA :D
17 września 2016, 17:27
Obejrzyj jeszcze raz ostatni finał Ligi Mistrzów.
17 września 2016, 17:25
No tak, ale napisał "no chyba ze to właśnie z Barca ma się mierzyć" więc o co chodzi?
17 września 2016, 14:14
Znowu lejemy kogoś i nie mogę oglądać. :( Ale dobrze się dzieje, vamos!
16 września 2016, 22:52
Tego nawet SPORT czy oficjalna strona Barcy nie jest w stanie zrobić stary :D
15 września 2016, 22:17
Prosto z rzutu z autu co warto dodać :D
15 września 2016, 22:15
Prawie 2 razy więcej. To się w głowie nie mieści. :O
15 września 2016, 16:09
Dobra, już jestem pewny że jesteś po prostu idiotą.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Granie w 4K dopiero na Xboxie Scorpio za ponad rok.
0
Szkoda. Po prostu szkoda.
1
Nie jego pozycja.
2
PIQUE!
0
2 faule i nic..
0
Mascherano....
0
O NIE :(((((((
6
Ja znam takiego który nie prezentuje nic w takich meczach :D
0
Cholerne sopcasty, 5% z nich działa. Jeszcze opóźnione o 10 minut.
0
Rakieta jakie dryblingi dzisiaj :D
0
Przyzwyczajeni że po 5-6 dostają a teraz tylko 3 xd
2
CO ZA RAK XD
0
Tzw fart :D
1
Jak dodawałem to nie było :D
3
FCB XI:
1. Ter Stegen
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
14. Mascherano
18. Alba
20. S. Roberto
1
Jak mam czas to zawsze myślę, przede wszystkim nad ustawieniem się, gdy mam piłkę to różnie bywa.
0
Można kupić Eleven na miesiąc na za SMS?
0
Ale za 2013 dostał Ronaldo, za 2012 Leo
33
Mądrych aż miło posłuchać :)
0
Zależy jaką masz konsole :D Ale Fife zawsze lepiej mieć na Xboxie.
35
Nie ma opcji żeby przebić ten z 2012 w wykonaniu Chelsea, no nie ma.. To był dramat jakiś.
1
Klikasz najlepsze z 1h i zamiast 1h wpisujesz 999999999h :D
1
Nie ma już Ligi BBVA :D
2
Obejrzyj jeszcze raz ostatni finał Ligi Mistrzów.
2
No tak, ale napisał "no chyba ze to właśnie z Barca ma się mierzyć" więc o co chodzi?
1
Znowu lejemy kogoś i nie mogę oglądać. :( Ale dobrze się dzieje, vamos!
0
Tego nawet SPORT czy oficjalna strona Barcy nie jest w stanie zrobić stary :D
1
Prosto z rzutu z autu co warto dodać :D
0
Prawie 2 razy więcej. To się w głowie nie mieści. :O
0
Dobra, już jestem pewny że jesteś po prostu idiotą.