27 października 2016, 15:57
0
P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.
26 października 2016, 18:31
4
Standard xd Xiaimiboye tak mają.
26 października 2016, 17:56
A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
25 października 2016, 21:48
2
Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.
25 października 2016, 21:45
0-1..
25 października 2016, 21:33
Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)
25 października 2016, 21:28
9
Kontuzję ma, nie dramatyzuj.
25 października 2016, 20:48
3
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
25 października 2016, 13:34
1
Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.
23 października 2016, 22:35
5
Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.
23 października 2016, 22:20
CRIS IS ON FIRE! XD
23 października 2016, 10:19
Vamos Andres!
23 października 2016, 02:09
Dzięki :D.
23 października 2016, 00:37
Na pewno było "puta" :D
23 października 2016, 00:35
Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.
22 października 2016, 18:11
Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD
22 października 2016, 18:09
6
Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.
22 października 2016, 18:06
Dzicz kurwa.
JEEEEST!!!!!!!!
22 października 2016, 18:04
KARNY!!!!
22 października 2016, 17:54
Ufff
22 października 2016, 17:49
Za daleko dla Neya było
22 października 2016, 17:35
Taki już nasz Luis jest :D
22 października 2016, 17:34
SUAREZ!!!!!!!!!!
22 października 2016, 17:29
Kogo krył Mascherano? Swój cień?
22 października 2016, 17:24
Munir 1-1...
22 października 2016, 17:22
Rakieta co zwalił.
22 października 2016, 17:09
Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.
22 października 2016, 17:02
12
Aj gdyby to wpadło :D
22 października 2016, 16:56
Ajj, dzieje się.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.
4
Standard xd Xiaimiboye tak mają.
4
A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.
2
Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.
0
0-1..
0
Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)
9
Kontuzję ma, nie dramatyzuj.
3
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
1
Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.
5
Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.
0
CRIS IS ON FIRE! XD
0
Vamos Andres!
0
Dzięki :D.
9
Na pewno było "puta" :D
0
Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.
1
Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD
6
Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.
1
Dzicz kurwa.
2
JEEEEST!!!!!!!!
0
KARNY!!!!
1
Ufff
2
Za daleko dla Neya było
1
Taki już nasz Luis jest :D
0
SUAREZ!!!!!!!!!!
1
Kogo krył Mascherano? Swój cień?
0
Munir 1-1...
1
Rakieta co zwalił.
1
Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.
12
Aj gdyby to wpadło :D
0
Ajj, dzieje się.