0

P9, nie patrz nawet na Sony. Szrot nad szrotem.

4

Standard xd Xiaimiboye tak mają.

4

A szkoda kur** gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę.

2

Jaki Rudy? Masip niezdecydowany całkowicie wyciągnał tylko ręce, zamiast się rzucić po piłkę.

0

0-1..

0

Na treningu, ale dziwnie wygląda sprawa z tym urazem, tak jak kolega wyżej napisał. :)

9

Kontuzję ma, nie dramatyzuj.

3

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

1

Równie dobrze AS mógł odnotować brak Kucharczyka.

5

Oto Złota Piłka 2016 w pełnej krasie.

0

CRIS IS ON FIRE! XD

0

Vamos Andres!

0

Dzięki :D.

9

Na pewno było "puta" :D

0

Lewy dolny rog, jakby ktoś miał to zdjęcie jako pojedyncze, bardzo bym prosił, idealne na tapetę.

1

Jak ktoś nie wie co to znaczy hipokryzja zapraszam pod głowny news na stronie Realu XDD

6

Mecz trochę jak El Clasico za czasów Mourinho.

1

Dzicz kurwa.

2

JEEEEST!!!!!!!!

0

KARNY!!!!

1

Ufff

2

Za daleko dla Neya było

1

Taki już nasz Luis jest :D

0

SUAREZ!!!!!!!!!!

1

Kogo krył Mascherano? Swój cień?

0

Munir 1-1...

1

Rakieta co zwalił.

1

Najlepszy Messi z Neymarem i Mats, najsłabszy na razie chyba Digne i Luis. I sędzia oczywiście.

12

Aj gdyby to wpadło :D

0

Ajj, dzieje się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?