1

Ale mam opóźniona transmisje xd

0

Oczyświscie, nadal świetnie wykonuje swoją pracę, ale nie jest tak zabójczo skuteczny jak nas do tego przyzwyczaił.

41

Nic tu o tym nie mówimy, ale Suarez też jest bez formy, ewidentnie.

0

Masche wow.

1

Movember

6

Powiało nudą..

0

I 4-2 Xd.

0

Ale ta Legia potrafi dostarczyć emocji, nie tylko negatywnych. Duma.

0

Masz taki link jaki każdy ma, musisz wziąć udostępnij na Twitterze i stamtąd skopiować link.

0

Ze niby Ronaldo nie jest znany?

0

Roberto? Rafinha?

0

Ale to są angielskie kluby, oni za wszystkich tyle płacą. To wcale nie znaczy że jest tyle wart.

1

Oh shit, mój błąd. Dopiero wstałem po sobocie, musisz zrozumieć.

0

Co ku**a? Kiedy niby Barcelona ostatni raz grała ultradefensywnie? Bo nie przypominam sobie. A już na pewno nie w El Clasico.

1

2

Ale mnie takie coś irytuje "kiedyś tak a kiedyś tak". Ten dział istnieje od ponad roku zaledwie i od zawsze była tu gimbaza i robienie wiele dla poleceń. Nihil novi.

17

No nie mogę z tym Ramosem XD Ale obecność Neymara tam równie dziwna.

0

Jak to jest z tym Leonem? Będzie grał dla Polski czy nie?

5

Co za patola.

5

O, nie dawno kupiłem ich telefon :D

0

Gdzieś problem na stykach i powstaje zwarcie na skutek którego palą się zasilacze. Chyba że źle zrozumiałem problem

1

Absolutnie nie. O ile porównywanie Hamiltona do Senny to lekka przesada, to Verstappena jak najbardziej, talent ma niesamowity.

0

Verstappen szacunek wieczny za ten wyścig. Wow, wow, wow.

0

Verstappen kapitalny wyścig. Wow.

0

Wznowienie o 18.21

1

Jak byś miał rodzinę to ciekawe czy chciałbys ryzykować życie. Niki Lauda też wycofał się z wyścigu o duzo wieksza stawke i to w czasach gdy ryzykowało się więcej.

1

Między innymi dlatego w "dzisiejszej F1" kierowcy nie giną co tydzień. Ale też uważam że da sie jechać, tylko trzeba umieć, wypadły 2 beztalencia, Kimi miał pecha. Może po czerwonej fladze będzie normalne ściganie, zobaczymy. Ale do wypadku Ericsona wyścig wyśmienity.

0

Ależ wyścig w Brazylii. Godny F1 w końcu. 17/71 Laps.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?