Ale mnie takie coś irytuje "kiedyś tak a kiedyś tak". Ten dział istnieje od ponad roku zaledwie i od zawsze była tu gimbaza i robienie wiele dla poleceń. Nihil novi.
Jak byś miał rodzinę to ciekawe czy chciałbys ryzykować życie. Niki Lauda też wycofał się z wyścigu o duzo wieksza stawke i to w czasach gdy ryzykowało się więcej.
Między innymi dlatego w "dzisiejszej F1" kierowcy nie giną co tydzień. Ale też uważam że da sie jechać, tylko trzeba umieć, wypadły 2 beztalencia, Kimi miał pecha. Może po czerwonej fladze będzie normalne ściganie, zobaczymy. Ale do wypadku Ericsona wyścig wyśmienity.
1
Ale mam opóźniona transmisje xd
0
Oczyświscie, nadal świetnie wykonuje swoją pracę, ale nie jest tak zabójczo skuteczny jak nas do tego przyzwyczaił.
41
Nic tu o tym nie mówimy, ale Suarez też jest bez formy, ewidentnie.
0
Masche wow.
1
Movember
6
Powiało nudą..
0
I 4-2 Xd.
0
Ale ta Legia potrafi dostarczyć emocji, nie tylko negatywnych. Duma.
0
Masz taki link jaki każdy ma, musisz wziąć udostępnij na Twitterze i stamtąd skopiować link.
0
http://en.toty.uefa.com/friends-team=AFF1621254F7C1BE92F64550478C56E6.html
0
Ze niby Ronaldo nie jest znany?
0
Roberto? Rafinha?
0
Ale to są angielskie kluby, oni za wszystkich tyle płacą. To wcale nie znaczy że jest tyle wart.
1
Oh shit, mój błąd. Dopiero wstałem po sobocie, musisz zrozumieć.
0
Co ku**a? Kiedy niby Barcelona ostatni raz grała ultradefensywnie? Bo nie przypominam sobie. A już na pewno nie w El Clasico.
1
http://m.imgur.com/92g7GvG
2
Ale mnie takie coś irytuje "kiedyś tak a kiedyś tak". Ten dział istnieje od ponad roku zaledwie i od zawsze była tu gimbaza i robienie wiele dla poleceń. Nihil novi.
17
No nie mogę z tym Ramosem XD Ale obecność Neymara tam równie dziwna.
0
Jak to jest z tym Leonem? Będzie grał dla Polski czy nie?
5
Co za patola.
5
O, nie dawno kupiłem ich telefon :D
0
Gdzieś problem na stykach i powstaje zwarcie na skutek którego palą się zasilacze. Chyba że źle zrozumiałem problem
1
Absolutnie nie. O ile porównywanie Hamiltona do Senny to lekka przesada, to Verstappena jak najbardziej, talent ma niesamowity.
0
Verstappen szacunek wieczny za ten wyścig. Wow, wow, wow.
0
Verstappen kapitalny wyścig. Wow.
0
Wznowienie o 18.21
1
Jak byś miał rodzinę to ciekawe czy chciałbys ryzykować życie. Niki Lauda też wycofał się z wyścigu o duzo wieksza stawke i to w czasach gdy ryzykowało się więcej.
1
Między innymi dlatego w "dzisiejszej F1" kierowcy nie giną co tydzień. Ale też uważam że da sie jechać, tylko trzeba umieć, wypadły 2 beztalencia, Kimi miał pecha. Może po czerwonej fladze będzie normalne ściganie, zobaczymy. Ale do wypadku Ericsona wyścig wyśmienity.
0
Ależ wyścig w Brazylii. Godny F1 w końcu. 17/71 Laps.
0
http://www.haxball.com/?roomid=~2539255f61dc59ecc2b96a5389b76d9ee1beda94cd0b32f1a368a6c40d0ea57d0
Wbijać!