3 grudnia 2016, 16:12
0
Jedziemy! Vamos!
3 grudnia 2016, 16:04
2
Wszyscy wierzą, ale nie ma się co oszukiwać, przy takiej intesywności jak z RSSS nie mamy czego dziś szukać..
3 grudnia 2016, 15:58
1
Stara zasada :)
3 grudnia 2016, 15:41
6
Ku**a i to samo co z Sociedad, super. Tylko tym razem wbiją nam kilka bramek.
3 grudnia 2016, 13:54
3
Tam powinien stać przecież Busi, gdzie on jest?
3 grudnia 2016, 13:52
Nie mam innej możliwości wykupu niż SMS, bo 10 mi nie szkoda, ale tylko SMS.
3 grudnia 2016, 13:41
Rok temu spora część pięknego El Clasico obejrzałem na YouTube, moze i dziś będziemy mieli szczęście. :D
3 grudnia 2016, 13:40
Raczej nie ma szans że cokolwiek stamtąd dziś będzie działać..
3 grudnia 2016, 13:22
4
Idźcie wszyscy na wykupione transmisje i sopcasty, może akurat jakies drhtv będzie smigać :D
3 grudnia 2016, 12:29
A można tam płacić SMS?
2 grudnia 2016, 15:50
Nasz Maestro dopiero wraca po kontuzji która go miała wykluczyć na kilka miesięcy, więc może nie dawać tyle co zazwyczaj.
28 listopada 2016, 15:37
Za to nie ma co oskarżać Lucho, bo Digne był gotowy do gry, ale Alba prawdopodobnie sam chciał grac.
27 listopada 2016, 22:28
Tak.
27 listopada 2016, 22:26
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
27 listopada 2016, 22:25
COOO XDD
27 listopada 2016, 22:24
Nigdy nie będzie..
27 listopada 2016, 22:22
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
27 listopada 2016, 22:02
Messi i Neymar!!!!!
27 listopada 2016, 21:46
Zobaczymy co Denis zdziała :)
27 listopada 2016, 21:24
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.
27 listopada 2016, 21:18
Nazywasz Leo flegmatycznym?
27 listopada 2016, 21:01
To się nie skończy dobrze..
27 listopada 2016, 20:52
Właśnie czytałem że bylo ostro :D
27 listopada 2016, 20:25
Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D
26 listopada 2016, 19:04
Nie jest, nie słuchaj.
26 listopada 2016, 13:01
Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D
26 listopada 2016, 12:10
Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D
25 listopada 2016, 15:55
Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.
24 listopada 2016, 19:04
5
O nie, juz sie zaczyna? :(
Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jedziemy! Vamos!
2
Wszyscy wierzą, ale nie ma się co oszukiwać, przy takiej intesywności jak z RSSS nie mamy czego dziś szukać..
1
Stara zasada :)
6
Ku**a i to samo co z Sociedad, super. Tylko tym razem wbiją nam kilka bramek.
3
Tam powinien stać przecież Busi, gdzie on jest?
0
Nie mam innej możliwości wykupu niż SMS, bo 10 mi nie szkoda, ale tylko SMS.
0
Rok temu spora część pięknego El Clasico obejrzałem na YouTube, moze i dziś będziemy mieli szczęście. :D
1
Raczej nie ma szans że cokolwiek stamtąd dziś będzie działać..
4
Idźcie wszyscy na wykupione transmisje i sopcasty, może akurat jakies drhtv będzie smigać :D
0
A można tam płacić SMS?
0
Nasz Maestro dopiero wraca po kontuzji która go miała wykluczyć na kilka miesięcy, więc może nie dawać tyle co zazwyczaj.
0
Za to nie ma co oskarżać Lucho, bo Digne był gotowy do gry, ale Alba prawdopodobnie sam chciał grac.
0
Tak.
0
Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)
0
COOO XDD
0
Nigdy nie będzie..
1
Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?
0
Messi i Neymar!!!!!
0
Zobaczymy co Denis zdziała :)
0
Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.
3
Nazywasz Leo flegmatycznym?
0
To się nie skończy dobrze..
0
Właśnie czytałem że bylo ostro :D
3
Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D
0
Nie jest, nie słuchaj.
0
Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D
0
Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D
2
Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.
5
O nie, juz sie zaczyna? :(
0
Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D