0

Jedziemy! Vamos!

2

Wszyscy wierzą, ale nie ma się co oszukiwać, przy takiej intesywności jak z RSSS nie mamy czego dziś szukać..

1

Stara zasada :)

6

Ku**a i to samo co z Sociedad, super. Tylko tym razem wbiją nam kilka bramek.

3

Tam powinien stać przecież Busi, gdzie on jest?

0

Nie mam innej możliwości wykupu niż SMS, bo 10 mi nie szkoda, ale tylko SMS.

0

Rok temu spora część pięknego El Clasico obejrzałem na YouTube, moze i dziś będziemy mieli szczęście. :D

1

Raczej nie ma szans że cokolwiek stamtąd dziś będzie działać..

4

Idźcie wszyscy na wykupione transmisje i sopcasty, może akurat jakies drhtv będzie smigać :D

0

A można tam płacić SMS?

0

Nasz Maestro dopiero wraca po kontuzji która go miała wykluczyć na kilka miesięcy, więc może nie dawać tyle co zazwyczaj.

0

Za to nie ma co oskarżać Lucho, bo Digne był gotowy do gry, ale Alba prawdopodobnie sam chciał grac.

0

Tak.

0

Możemy poczuć się dziś jak kibice Realu i Portugalii w 2016 :)

0

COOO XDD

0

Nigdy nie będzie..

1

Jak nas ruchaja na sędzowaniu to jest ok?

0

Messi i Neymar!!!!!

0

Zobaczymy co Denis zdziała :)

0

Już spuchły pajace z San Sebastian? Zaraz im Leo pokaże kto tu jest kim.

3

Nazywasz Leo flegmatycznym?

0

To się nie skończy dobrze..

0

Właśnie czytałem że bylo ostro :D

3

Nie mogłem tego wcześniej napisac, brawo Rosberg! Cieszy mnie każde utarcie nosa Hamiltonowi :D

0

Nie jest, nie słuchaj.

0

Kwalifikacje całe szczescie chyba się uda, może Vettel coś namiesza, pierwszy w P3, zobaczymy :D

0

Nie obejrzę najważniejszego wyścigu w sezonie :( Trzymajcie za mnie kciuki za Rosberga :D

2

Takie posty powinny być przypięte na górze, może nie byłoby tyle pytań o transmisję. Świetna robota.

5

O nie, juz sie zaczyna? :(

0

Naucz się używać przycisku "odpowiedz" bo szybko polecisz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?