Aha, czyli dosyć proste. Myśałem że masz jakieś kino domowe i wyspecjalizowane ustawienia dźwięku, ale chwilę pogrzebać i może i mi się to uda na zwykłym telewizorze. :)
A ten Lewicki podał jakieś argumenty?
Ogólnie nie wiem co w polityce Obamy bylo nie tak i dobre stosunki z Europą i dbanie o właśnie podwórko wojnami na Bliskim Wschodzie.
Ja mam taką za 120 z Chin i piore ze wszystkim normalnie, gram w niej, nosze ja na co dzień i nic absolutnie się w jej stanie nie zmieniło, nawet się nie skurczyła.
6
Chcesz emocji to napisz że Bóg nie istnieje, albo że Hilary powinna wygrać bo jest lepsza :D
3
Tak, inaczej ciężko by było te telefony rozróżnić. Musi być znaczek S w kwadraciku.
1
Też za Ferrari, ale wole Vettela :D
1
A jednak Hamilton na PP. Oby jutro Nico go ograł na starcie i zdobył mistrzostwo świata.
8
Hejt dla hejtu widzę. Obejrzyj dokładnie. Interwencje takie jak na na początku mało kto umie.
0
Aha, czyli dosyć proste. Myśałem że masz jakieś kino domowe i wyspecjalizowane ustawienia dźwięku, ale chwilę pogrzebać i może i mi się to uda na zwykłym telewizorze. :)
1
Jak możesz zwiększyć głos trybun? :D
0
Co tak walneło?
1
Zepsuł mu się samochód i nie szedł do garażu tylko chodził po torze i w końcu operator kamery dał mu się pobawić w kamerzystę :D
0
Haha Alonso mistrz XDD
0
Wy nawet w kwestii żartów nie potraficie zapomnieć o swoich poglądach, trochę mi was szkoda.
5
Nie, nie wiemy. Wcale nikt o tym nie napisał wcześniej na La Rambla, ani nie napisała tego redakcja WYTŁUSZCZONYM DRUKIEM w tym artykule, wcale.
0
Aa to inna sprawa :D
9
James siedząc na ławce ma 6 asyst skubany.
0
Ona lubi tak się ubierać, akurat dla niej to normalne :D
0
To się obudził.
0
Fakt? Serio? To ta sama półka co Super Express.
0
Skąd masz takie informacje? Jakiś artykuł, źródło?
1
Baaardzo polecam ten film wszystkim. Szczególnie dziś, gdy mamy wiele opinii z różnych stron na bardzo wrażliwy temat.
1
Potrafisz coś innego niż argumentum ad personam?
1
Myślę że nie słusznie, ale musiałbym mieszkac w Stanach żeby tak stwierdzić.
1
A ten Lewicki podał jakieś argumenty?
Ogólnie nie wiem co w polityce Obamy bylo nie tak i dobre stosunki z Europą i dbanie o właśnie podwórko wojnami na Bliskim Wschodzie.
1
Ale jego? Nie obchodzi mnie przeszłość kandydatów, tylko to jakimi prezydentami będą. A wiem że Trump będzie beznadziejnym.
5
Tragedia i dramat. Co ci Amerykanie narobili. Wybór głupszy niż Brexit.
0
Ja mam to samo co, tylko w szkole byłem.
0
Nieee, wydaje mi się że to Aleksander Macedończyk powiedział.
0
Jak zagrają młodzi to coś może z tego byc dla Realu.
3
Ja mam taką za 120 z Chin i piore ze wszystkim normalnie, gram w niej, nosze ja na co dzień i nic absolutnie się w jej stanie nie zmieniło, nawet się nie skurczyła.
0
Neymar jaki sprint :O
0
O to chodziło