0

Neymar jaka piła :OOO

0

Już jedna niestety była :(

1

Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.

0

Messsssssssiiiiii!

2

WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.

1

Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.

0

O nie..

0

Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D

0

Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?

8

Ale się fangol zmienił :o

26

Henry na trybunach

0

Łyso? :D

0

karny!

0

Mathieu czerwona..

1

HaT Trick!

0

Messiiiiiiiiiiiiii

0

Po co on to ruszał? Stones był za nim..

0

Bravo co zrobił xd

1

Zgadzam się :D

1

Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.

0

Jednak schodzi..

0

Geri wstawaj proszę, proszę.

0

3

Sześćdziesiątka strzeli? :D

0

KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.

1

Skąd brać linki acestream?

0

Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p

0

To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd

4

Jezu jaka beka z Realu xdd

2

Najlepsza liga świata :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?