22 października 2016, 16:53
0
Neymar jaka piła :OOO
22 października 2016, 16:51
Już jedna niestety była :(
22 października 2016, 16:38
1
Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.
22 października 2016, 16:37
Messsssssssiiiiii!
22 października 2016, 16:30
2
WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.
22 października 2016, 16:28
Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.
22 października 2016, 16:26
O nie..
22 października 2016, 11:01
Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D
21 października 2016, 22:30
Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?
21 października 2016, 20:01
8
Ale się fangol zmienił :o
19 października 2016, 22:38
26
Henry na trybunach
19 października 2016, 22:35
Łyso? :D
19 października 2016, 22:31
karny!
19 października 2016, 22:19
Mathieu czerwona..
19 października 2016, 22:14
HaT Trick!
19 października 2016, 22:06
Messiiiiiiiiiiiiii
19 października 2016, 21:59
Po co on to ruszał? Stones był za nim..
19 października 2016, 21:58
Bravo co zrobił xd
19 października 2016, 21:33
Zgadzam się :D
19 października 2016, 21:31
Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.
19 października 2016, 21:20
Jednak schodzi..
19 października 2016, 21:17
Geri wstawaj proszę, proszę.
19 października 2016, 21:12
http://www.flashscore.pl/mecz/GKdZGG4l/#wideo
19 października 2016, 21:11
3
Sześćdziesiątka strzeli? :D
19 października 2016, 21:06
KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.
19 października 2016, 20:40
Skąd brać linki acestream?
19 października 2016, 16:37
Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p
18 października 2016, 21:28
To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd
18 października 2016, 21:20
4
Jezu jaka beka z Realu xdd
17 października 2016, 22:25
Najlepsza liga świata :v
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Neymar jaka piła :OOO
0
Już jedna niestety była :(
1
Ale o co chodzi? Piłki nie dotknął Luis, nie brał udziału w akcji. Gol prawidłowy.
0
Messsssssssiiiiii!
2
WEŹ NAWET TAK NIE MYŚL.
1
Ja bym sie zapadł pod ziemie gdyby taki ktoś jak Iniesta dostał przeze mnie kontuzję.
0
O nie..
0
Zbyt banalne wyniki żeby tak łatwo weszło :D
0
Wymagania ma jak Wiedźmin czy ciut mniejsze?
8
Ale się fangol zmienił :o
26
Henry na trybunach
0
Łyso? :D
0
karny!
0
Mathieu czerwona..
1
HaT Trick!
0
Messiiiiiiiiiiiiii
0
Po co on to ruszał? Stones był za nim..
0
Bravo co zrobił xd
1
Zgadzam się :D
1
Nie ma co za duzo dziś od niego wymagać, dopiero wrócił do gry. Ale obym się zaskoczył.
0
Jednak schodzi..
0
Geri wstawaj proszę, proszę.
0
http://www.flashscore.pl/mecz/GKdZGG4l/#wideo
3
Sześćdziesiątka strzeli? :D
0
KRÓL. BÓG. LEO. MESSI.
1
Skąd brać linki acestream?
0
Na Marce to samo zdjęcie w FHD a w Asie jakieś 240p
0
To dlatego się tak obawiali kibiców Legii i ich nie chcieli, bali się ze będzie to wyglądać na trybunach tak jak teraz wygląda xd
4
Jezu jaka beka z Realu xdd
2
Najlepsza liga świata :v