6 listopada 2016, 22:24
0
Oj tam najlepszym się zdarza XD
6 listopada 2016, 22:15
4
Ney to ma chyba zakaz strzelania xd
6 listopada 2016, 22:13
Luis, złap kartkę, proszę.
6 listopada 2016, 22:08
Masche wrócił do formy, świetnie się go dziś ogląda.
6 listopada 2016, 22:02
BÓG.
6 listopada 2016, 21:57
Wiem ile ma, ale przyznaj że często robi show zamiast robić przewagę zespołowi.
6 listopada 2016, 21:52
1
Neymar jest wielkim geniuszem gdy gra dla zespołu, czomu robi to tak rzadko.
6 listopada 2016, 21:28
Już się bałem że przekombinuja. Brawo!
6 listopada 2016, 21:01
Roberto.. :(.
6 listopada 2016, 20:56
HAHAHHA Ćwiąkała co dowalil xdd
6 listopada 2016, 20:50
Sevilli.
6 listopada 2016, 20:44
Chyba najbardziej przereklamowany hymn świata.
6 listopada 2016, 15:11
3
Juz drugi raz widzę coś z La Rambla na głównej na mistrzach, brawo panowie :D
6 listopada 2016, 13:47
COYG!
6 listopada 2016, 12:08
2
Oby dziś Busi zagrał jak na niego przystało, bo będzie ciężko.
2 listopada 2016, 22:41
Przynajmniej nasza porażka mniej boli xx
2 listopada 2016, 22:40
BEKA BEKA XDDD.
2 listopada 2016, 16:43
24
Obraza dla Sergio.
31 października 2016, 19:23
Komentarz usunięty przez użytkownika
31 października 2016, 19:15
O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.
30 października 2016, 20:37
Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?
30 października 2016, 17:29
Moze na wiosnę odpali. :D
30 października 2016, 14:09
Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.
29 października 2016, 21:29
Tak ciężko bez Andresa?
29 października 2016, 16:19
W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.
29 października 2016, 15:21
Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.
28 października 2016, 20:20
W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D
27 października 2016, 19:47
6
Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D
27 października 2016, 19:45
Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.
27 października 2016, 17:38
Nie ma opcji.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Oj tam najlepszym się zdarza XD
4
Ney to ma chyba zakaz strzelania xd
0
Luis, złap kartkę, proszę.
0
Masche wrócił do formy, świetnie się go dziś ogląda.
0
BÓG.
0
Wiem ile ma, ale przyznaj że często robi show zamiast robić przewagę zespołowi.
1
Neymar jest wielkim geniuszem gdy gra dla zespołu, czomu robi to tak rzadko.
0
Już się bałem że przekombinuja. Brawo!
0
Roberto.. :(.
1
HAHAHHA Ćwiąkała co dowalil xdd
0
Sevilli.
1
Chyba najbardziej przereklamowany hymn świata.
3
Juz drugi raz widzę coś z La Rambla na głównej na mistrzach, brawo panowie :D
0
COYG!
2
Oby dziś Busi zagrał jak na niego przystało, bo będzie ciężko.
0
Przynajmniej nasza porażka mniej boli xx
0
BEKA BEKA XDDD.
24
Obraza dla Sergio.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.
0
Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?
0
Moze na wiosnę odpali. :D
0
Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.
0
Tak ciężko bez Andresa?
0
W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.
1
Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.
0
W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D
6
Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D
0
Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.
1
Nie ma opcji.