0

Oj tam najlepszym się zdarza XD

4

Ney to ma chyba zakaz strzelania xd

0

Luis, złap kartkę, proszę.

0

Masche wrócił do formy, świetnie się go dziś ogląda.

0

BÓG.

0

Wiem ile ma, ale przyznaj że często robi show zamiast robić przewagę zespołowi.

1

Neymar jest wielkim geniuszem gdy gra dla zespołu, czomu robi to tak rzadko.

0

Już się bałem że przekombinuja. Brawo!

0

Roberto.. :(.

1

HAHAHHA Ćwiąkała co dowalil xdd

0

Sevilli.

1

Chyba najbardziej przereklamowany hymn świata.

3

Juz drugi raz widzę coś z La Rambla na głównej na mistrzach, brawo panowie :D

0

COYG!

2

Oby dziś Busi zagrał jak na niego przystało, bo będzie ciężko.

0

Przynajmniej nasza porażka mniej boli xx

0

BEKA BEKA XDDD.

24

Obraza dla Sergio.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

O shit, Anoeta tuż przed El Clasico, nie dobrze. BTW genialny kalendarz.

0

Ogląda ktoś GP Meksyku i powie jak tam Vettel i czy Rosberg ma szansę wygrać czy Hamilton juz zdominował?

0

Moze na wiosnę odpali. :D

0

Był. Teraz to pierwszy raz o nim głośno od 2 lat, bo caly czas kontuzje.

0

Tak ciężko bez Andresa?

0

W moim P9 lite mozna to wyłączyć gdzieś w ustawieniach paska powiadomień. Poszukaj gdzieś, na pewno da się to wyłączyć bo tez to miałem.

1

Bez przesady, to tylko 15 minut panowie.

0

W kwestii polskich klubów nie ma takich chorągiewek :D

6

Neymar widać że bez żony, jedyny porządne Audi wziął :D

0

Sory chłopaki, ale hymn Sevilli jest beznadziejny, w ogóle nie rozumiem zachwytów nad nim. Nasz hymn jest fajny do śpiewania, Liverpoolu też znakomity a także Włoski. W hymnie Sevilli nie widzę nic ciekawego.

1

Nie ma opcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?