Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.
To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.
Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.
Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.
3
Ale to QF wpłacało chyba 5 mln do Barcelony, a nie Barca do nich, jak to miało miejsce z Unicefem.
2
XDD
3
No, jeszcze Cillessen za niego
0
A ja Ramosa xd
0
Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.
4
Ten dziadek z przypadku dobre jest xd odruchowo chciałem odebrać :D
20
Munir także :D
0
Polecam Wam studiować ekonomię, ja jestem w technikum ekonomiczym, kierunek trudny, ale korzyści mogą być ogromne z niego.
0
Grałem w Fifie karierę menedżera długo 3 razy, przez 10 sezonów albo więcej i za każdym razem Barcelona sprowadzała Pogbę :D
0
To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.
0
Na śnieg nie kupuj butów, bo sniegu praktycznie nie będzie :D
1
na tym zdjeciu w koszulce Barcy myślałem że to Vettel :D
0
I ja to szanuje, ale nie uznawajcie Xiaiomi za najlepszy telefon świata, bo tani.
0
Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.
1
No nie gadajcie że i tu jest wysyp fanatyków Xiaiomi. Nie wierzę. Podam Ci co najmniej 7 telefonów które rozjeżdżają tą chińską zabawkę.
0
Ser del Barca es, al millor que hiha!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
4-4-2? :D
0
Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.
3
Już padła xd
2
Myślę że najbardziej stosownym komentarzem po tym meczu będzie:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Spoko, i tak wcisną, przecież to Real
0
Przecież to Typowy Jugol, musi taki byc :D
4
Bardzo chętnie bym pojechał, uwielbiam ich. Wiadomo w jakim mieście?
31
Ja bym tą ekipę z Bayernu postawił z ekipą z finału na Wembley 2011. Niemcy nie wiedzieliby o co chodzi.
1
Suarez jaki zapłon xd
0
Nie jego dzień absolutnie..
5
Tym bardziej że większość gra na skrzydle.
0
Brawo Ney, Brawo Ardaaaaaaaaaa
0
Ta pułapka im wyszła :D