3

Ale to QF wpłacało chyba 5 mln do Barcelony, a nie Barca do nich, jak to miało miejsce z Unicefem.

2

XDD

3

No, jeszcze Cillessen za niego

0

A ja Ramosa xd

0

Co do Bayernu, zgoda, rzeczywiście Bayern był mocny, jeśli nie mocniejszy przed Pepem. Ale w wakacje 2015 czytałem tekst Pawła Wilkowicza o Cruyffie i tam było coś o tym jak podczas meczu z Francją Niemcy ustawiali się w trójkąt nie dając Francuzom grać, to miało swoje korzenie w Johanie.

4

Ten dziadek z przypadku dobre jest xd odruchowo chciałem odebrać :D

20

Munir także :D

0

Polecam Wam studiować ekonomię, ja jestem w technikum ekonomiczym, kierunek trudny, ale korzyści mogą być ogromne z niego.

0

Grałem w Fifie karierę menedżera długo 3 razy, przez 10 sezonów albo więcej i za każdym razem Barcelona sprowadzała Pogbę :D

0

To jeszcze mało, gdyby nie Cruyff, nie byłoby MŚ dla Hiszpanii i dla Niemiec, Arsenalu genialnego swego czasu, Bayernu świetnego, świetnej Holandii.. Można by tak długo.

0

Na śnieg nie kupuj butów, bo sniegu praktycznie nie będzie :D

1

na tym zdjeciu w koszulce Barcy myślałem że to Vettel :D

0

I ja to szanuje, ale nie uznawajcie Xiaiomi za najlepszy telefon świata, bo tani.

0

Nikt nie mówi o cenie, ale za jakość się płaci. Iphone 6, Iphone 6s, Galaxy S6, S7, Note 7, LG G4, G5, V10, HTC 10, czy nawet żałosny Huawei P9, albo Xperia Z5.

1

No nie gadajcie że i tu jest wysyp fanatyków Xiaiomi. Nie wierzę. Podam Ci co najmniej 7 telefonów które rozjeżdżają tą chińską zabawkę.

0

Ser del Barca es, al millor que hiha!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

4-4-2? :D

0

Miął ktoś taki problem że nie nie można się połaczyć z siecią? Jest napisane "usługa wyłączona" jak wyjąłem karte SIM to samo, włożyłem inną to samo, nie mogę włączyć ustawień sieci ani transmisji danych. Nie mam już pomysłu co robić.

3

Już padła xd

2

Myślę że najbardziej stosownym komentarzem po tym meczu będzie:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Spoko, i tak wcisną, przecież to Real

0

Przecież to Typowy Jugol, musi taki byc :D

4

Bardzo chętnie bym pojechał, uwielbiam ich. Wiadomo w jakim mieście?

31

Ja bym tą ekipę z Bayernu postawił z ekipą z finału na Wembley 2011. Niemcy nie wiedzieliby o co chodzi.

1

Suarez jaki zapłon xd

0

Nie jego dzień absolutnie..

5

Tym bardziej że większość gra na skrzydle.

0

Brawo Ney, Brawo Ardaaaaaaaaaa

0

Ta pułapka im wyszła :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?