Ale redakcjo, musicie być trochę szybsi. To info było już 2 godziny temu, w internecie to dużo. Wiadomość o zatwierdzeniu zmian w LM jest już prawie wszędzie, ale jeszcze nie u nas. Nie mówię że macie być równo z Twitterem, ale wszystkim nam byłoby milej gdyby newsy były szybciej. Pozdrawiam :)
Co do tweetow Pique. To jego standard na początek sezonu, mówił o tym rok temu po aferze z SPE i pewnych pachołkowych sprawach. Taki już po prostu jest i takiego go uwielbiamy.
Skończ już się osmieszac i idź spać. Nic nie zmieni twoje gadanie. Bravo odchodzi, Stegen zostaje i tyle. Jakby było odwrotnie to byś płakał za 2 lata ze musimy kupować bramkarza za 50 mln, bo Bravo jednak nie jest z wina.
Rok temu jak odpadali z eliminacji "Wstyd dla kraju" "eurowpier**l hehehe". Teraz jak jest największa od 20 lat szansa awansować to słychać "już lepiej niech nie awansują, dostana 50 goli" "niech nie robią wstydu". Jakie raki tak mogą mówić to nie wiem. Wiecznie źle. Pewnie boją się że Legia stanie się Bayernem naszej ligi.
0
Dałeś Wolfsburg, Tottenham, Inter, a nie dałeś Arsenalu? Nieźle.
0
Mam nadzieję że Sam będzie w pierwszym a Masche w drugim. :)
0
No fakt, źle zrobił, ale w tamtym czasie nie miał lepszej propozycji. Też za nim jakoś nie przepadam, zawsze miałem wrażenie że gra na odwal.
4
Bez przesady.
1
W menedzerze zadań ustaw na grę priorytet, powinno pomóc.
0
Raikkonen zepsuł wyścig Ferrari. Brawo..
0
Skończcie płakać nad rozlanym mlekiem. Bravo jest świetny, zawdzięczamy mu wiele, ale już go nie ma i tyle. Po co ta szopka?
1
Ktoś jeszcze musi przekonywać maruderów do niego? Myślę że żywa legedna wystarczy.
3
Ale robisz to w szyrderczy, zupełnie nie potrzebny sposób.
1
Znowu ktoś wyraża swoją opinię i spotyka się z takimi komentarzami. Po co to? Oprócz tego że dla polubien?
10
Widzieli?
0
Krzysztof Wyrzykowski i Tomasz Jaroński się nazywają :D
0
Żegnaj legendo. #alwaysinourshearts
24
Oby się rozwinął i przejął pałeczkę bo Busim.
Ale redakcjo, musicie być trochę szybsi. To info było już 2 godziny temu, w internecie to dużo. Wiadomość o zatwierdzeniu zmian w LM jest już prawie wszędzie, ale jeszcze nie u nas. Nie mówię że macie być równo z Twitterem, ale wszystkim nam byłoby milej gdyby newsy były szybciej. Pozdrawiam :)
0
Wylosowali to? :D
0
Thx.
1
Czemu Rosja nie może być z Ukrainą? Przez wojnę?
1
Barca pokazana tylko jak traci gola xd nie no jest jedna akcja. Szmata Ronaldo jest :D
0
Witamy na pokładzie, bądź gotowy na hejt! Powodzenia!
0
W sensie Cilessen i Masip, tak?
1
No racja racja. Nie mówię że nie. :D
0
Co do tweetow Pique. To jego standard na początek sezonu, mówił o tym rok temu po aferze z SPE i pewnych pachołkowych sprawach. Taki już po prostu jest i takiego go uwielbiamy.
3
Skończ już się osmieszac i idź spać. Nic nie zmieni twoje gadanie. Bravo odchodzi, Stegen zostaje i tyle. Jakby było odwrotnie to byś płakał za 2 lata ze musimy kupować bramkarza za 50 mln, bo Bravo jednak nie jest z wina.
1
Uff. Czekałem właśnie na info od Cope. Ale będziemy mieli napadziora!
4
Przeciwko Huesce czy Vilanovense to grał na Masip. A Apoel taka Granade czy Betis to by roztrzaskal.
0
Nie nie :D.
0
I każdego kto ma chociaż odrobinę empatii. Puknij się w głowę, żeby życzyć komuś kontuzji.
19
Rok temu jak odpadali z eliminacji "Wstyd dla kraju" "eurowpier**l hehehe". Teraz jak jest największa od 20 lat szansa awansować to słychać "już lepiej niech nie awansują, dostana 50 goli" "niech nie robią wstydu". Jakie raki tak mogą mówić to nie wiem. Wiecznie źle. Pewnie boją się że Legia stanie się Bayernem naszej ligi.
0
Gracias Claudio!
0
Jakieś opinie o LG G4? Jakieś zamienniki jego tej samej klasy?