0

Busquets dzisiaj fizycznie nie wyrabia. :(

40

A co ma nie chcieć grać jak najlepszy piłkarz w historii?

0

Ale piła Neya :o

0

Ło matko..

0

Cieżko powiedzieć narazie, Neymar pewnie cos ala Messi, będzie wszędzie.

0

Ten Hazard to brat Edena?

6

Cały Arsenal, co za mecz to musiał być.

0

Jakiś dobry SopCast Realu?

1

w canal+

2

Z takim kryciem to i Valbuena by trafil

0

Świetny pomysł, wykonanie nie wiem, bo nie grałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niesamowity jest.

3

"gry" xd

7

SŁAPSZY XDDDD

0

Cały czas to w sumie z żadnym xd
Co do reszty się zgodzę.

1

Coś Ty, prześlizgną sie co najmniej do półfinału, jak zawsze.

0

Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).

0

Jesz taką od parunastu lat u nas w Polsce

0

Swoją drogą, chciałbym to zobaczyć xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie, bo to Argentyńczyk

0

Na święta? Na pewno nie.

4

Chelsea w LM długo nie pogra jak tak dalej pójdzie.


Oh wait.. :v

0

Celeron i Pentium, bo to klasa gorzej niż Core. Ogólnie Core i3 powinien spokojnie wystarczyć do takich prac codziennych, ale w GTA V to nie popykasz.

0

No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.

0

Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd

3

Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.

5

Jeden z lepszych komentarzy ostatniego czasu. Podpisuję się.

1

Cienki jest to ma ciężko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?