Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).
Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.
0
Busquets dzisiaj fizycznie nie wyrabia. :(
40
A co ma nie chcieć grać jak najlepszy piłkarz w historii?
0
Ale piła Neya :o
0
Ło matko..
0
Cieżko powiedzieć narazie, Neymar pewnie cos ala Messi, będzie wszędzie.
0
Ten Hazard to brat Edena?
6
Cały Arsenal, co za mecz to musiał być.
0
Jakiś dobry SopCast Realu?
1
w canal+
2
Z takim kryciem to i Valbuena by trafil
0
Świetny pomysł, wykonanie nie wiem, bo nie grałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niesamowity jest.
3
"gry" xd
7
SŁAPSZY XDDDD
0
Cały czas to w sumie z żadnym xd
Co do reszty się zgodzę.
1
Coś Ty, prześlizgną sie co najmniej do półfinału, jak zawsze.
0
Fajna historia? :D Wojna z nimi i jednocześnie z 2 innymi doprowadziła nase wojsko (leniwe, bo szlacheckie) do całkowitego upadku. Ogólnie nigdy nie było nam po drodze, teraz jest inaczej bo Turcja bierze naszą stronę w konflikcie na Bliskim Wschodzie (w sensie Amerykańsko-Europejską).
0
Jesz taką od parunastu lat u nas w Polsce
0
Swoją drogą, chciałbym to zobaczyć xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie, bo to Argentyńczyk
0
Na święta? Na pewno nie.
4
Chelsea w LM długo nie pogra jak tak dalej pójdzie.
Oh wait.. :v
0
Celeron i Pentium, bo to klasa gorzej niż Core. Ogólnie Core i3 powinien spokojnie wystarczyć do takich prac codziennych, ale w GTA V to nie popykasz.
0
No nie wierzę, co za raki tam pracują, to jest nie do pojęcia. To jest śmiech.
0
Nie wierzę w ten cytat, to już jest zbyt głupie xd
3
Najlepiej sprawę zamieść pod dywan i przyporządkować się rządowi, nie? Wiedziałem że jakieś rycerzyk się znajdzie co tak napisze bo polecenia lecą. Niech dyskusja trwa, to bardzo ważny temat, a postawa rządu w tej sprawie jest fatalna.
5
Jeden z lepszych komentarzy ostatniego czasu. Podpisuję się.
1
Cienki jest to ma ciężko.