Obawiam się że City może wygrać LM w tym roku, Pep robi tam rewolucję jak u nas na początku (odstawienie Ronniego i Deco). Pep jest geniuszem i wie co robi, na pewno Citizens będą groźni w tym roku.
Poza tym jeju, dlaczego powolujecie się na "komisje" Macierewicza, skoro ona kest powołana przez PARTIĘ. Czyli z góry jest stronnicza. Komisja Millera była powołana przez organ państwowy, zupełnie bez stronny. A to że wtedy rządziło PO nie ma absolutnie żadnego związku z komisją.
Była komsja Millera, ustaliła przyczynę i tyle. Chyba tylko w Polsce jest tyłu mądrali negujacych zdanie jakby nie patrzeć ludzi którzy się znaja, mają związek z lotnictwem. Ciekaw jestem ile Antek spędził godzin w powietrzu.
To nie ma nic wspólnego z fizyką, tylko z czystym myśleniem. Lub wiedzą. Myślisz że skrzydła są robione z diamentów? Albo grafenu? Brzoza przy takiej prędkości spokojnie je połamie. Zresztą nie musi łamać skrydla, wystarczy ze urwie lotke albo klape, już samolot jest niesterowalny.
Sporo tu userow zajmujących się obstawianie meczów, więc mam pytanie. Jeżeli obstawiam 5 meczów i 4 wejdą jeden nie i te 5 meczów jest na jednym jakby kuponie, to dostaje siano za te 4 mecze czy nie? Sytuacja taka jak Typowa FIFA na fb wstawili.
Przejmuję się owszem, nie wstydzę się tego. Bo tak popularna gra jak FIFA jednak tworzy opinie nt. piłkarzy i jak ktoś kto obejrzy max EURO czy coś i zagra to pomyśli sobie że faktycznie CR7 jest lepszy niż najlepszy w historii, no popatrz jak to brzmi xd
I już tych narzekających na narzekających jest więcej niż narzekających xd Ogarnijcie się, wiem że na tym łatwo teraz polecenia złapać, ale jeżeli chce ktoś wyrazić swoją krytykę nt,. kompletnie nie zrozumiałej decyzji twórców ich ulubionej gry, to niech to robią. To La Rambla.
Czytam opinie o telefonach i zdecydowana większość zarzutów dotyczy baterii. Chwali, chwali, ale ta bateria. Czytasz dalej i pisze ktoś taki że nie wytrzyma 2 dni. Nosz kur, jak chcesz żeby Ci telefon w dzisiejszych czasach wytrzymał 2 dni to na dzień go musisz wyłączyć. Czego wy się spodziewacie po czymś co ma np. 3 GB ramu, albo potężny ekran do obsluzenia? Flagowy smartphone swego czasu a ma trzymać jak jakaś Nokia 5220.
2
Wszędzie spisek, wszędzie. Widać że PiS już wam uprał mózgi.
3
A szkoda ku**a gadać, szkoda strzępić ryja.
0
Tak, mi GTA 5 chodziła bardzo płynnie przy 4 GB ramu, czyli minimalnej ilości, RAM ma raczej mały na to wpływ czy będzie działać czy nie :)
1
Grupa motoryzacyjna na Facebooku. Zarządzana przez Youtubera Kickstera. Na prawdę sporo tam osób które mogą Ci pomóc.
0
Pytaj na WyznaFcach :D
0
Kurde, myslalem że sie wycofujesz xd mam pecha do zakładów, ale dobra xd co proponujesz?
2
Obawiam się że City może wygrać LM w tym roku, Pep robi tam rewolucję jak u nas na początku (odstawienie Ronniego i Deco). Pep jest geniuszem i wie co robi, na pewno Citizens będą groźni w tym roku.
7
Ale Portugalia.. :/
0
Spokojnie, przez dwa lata zmieni się bardzo dużo w Atleti, Godin już nie będzie taki dobry,Torres tez, odejdzie pewnie Griezmann.
6
Poza tym jeju, dlaczego powolujecie się na "komisje" Macierewicza, skoro ona kest powołana przez PARTIĘ. Czyli z góry jest stronnicza. Komisja Millera była powołana przez organ państwowy, zupełnie bez stronny. A to że wtedy rządziło PO nie ma absolutnie żadnego związku z komisją.
Była komsja Millera, ustaliła przyczynę i tyle. Chyba tylko w Polsce jest tyłu mądrali negujacych zdanie jakby nie patrzeć ludzi którzy się znaja, mają związek z lotnictwem. Ciekaw jestem ile Antek spędził godzin w powietrzu.
0
To nie ma nic wspólnego z fizyką, tylko z czystym myśleniem. Lub wiedzą. Myślisz że skrzydła są robione z diamentów? Albo grafenu? Brzoza przy takiej prędkości spokojnie je połamie. Zresztą nie musi łamać skrydla, wystarczy ze urwie lotke albo klape, już samolot jest niesterowalny.
2
Dzięki wielkie, już wszystko wiem :D
0
Ale przesrane xd i na żaden zwrot nie ma co liczyć? :D
1
Sporo tu userow zajmujących się obstawianie meczów, więc mam pytanie. Jeżeli obstawiam 5 meczów i 4 wejdą jeden nie i te 5 meczów jest na jednym jakby kuponie, to dostaje siano za te 4 mecze czy nie? Sytuacja taka jak Typowa FIFA na fb wstawili.
8
Roberto jeszcze wygryzie Carvajala i Juanfrana, zobaczycie :D
1
Arek ma pecha..
3
To jest Orlik xd
1
Odgrzewany kotlet to na obiad dzisiaj chyba miałeś. Wszystkie części są genialne.
0
Wszystkie Kac Vegas, Jak ugryźć 10 milionów, sporo tego jest, nie słuchaj maruderów z góry.
3
Byłem wczoraj i temperatura była idealna na ognisko :)
0
Przejmuję się owszem, nie wstydzę się tego. Bo tak popularna gra jak FIFA jednak tworzy opinie nt. piłkarzy i jak ktoś kto obejrzy max EURO czy coś i zagra to pomyśli sobie że faktycznie CR7 jest lepszy niż najlepszy w historii, no popatrz jak to brzmi xd
3
I już tych narzekających na narzekających jest więcej niż narzekających xd Ogarnijcie się, wiem że na tym łatwo teraz polecenia złapać, ale jeżeli chce ktoś wyrazić swoją krytykę nt,. kompletnie nie zrozumiałej decyzji twórców ich ulubionej gry, to niech to robią. To La Rambla.
17
Jak Chelsea da 32 mln funtów za Luiza to będą większymi frajerami niż PSG które dało za niego 50 mln kilka lat temu xd
62
6 transferów było też przed sezonem 2014/2015 i przed 2008/2009 :D
If you know what i mean B)
3
Znowu paraliż lotnictwa na tydzień. Nie dobrze.
1
Laporte woli grać w przyszłości z Bartra niż z Umtitim?
Chociaż i tak pewnie grałby Varane :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak Cavani przejdzie do Napoli to Arek pogra conajwyzej jak Sandro w tamtym sezonie..
4
Czytam opinie o telefonach i zdecydowana większość zarzutów dotyczy baterii. Chwali, chwali, ale ta bateria. Czytasz dalej i pisze ktoś taki że nie wytrzyma 2 dni. Nosz kur, jak chcesz żeby Ci telefon w dzisiejszych czasach wytrzymał 2 dni to na dzień go musisz wyłączyć. Czego wy się spodziewacie po czymś co ma np. 3 GB ramu, albo potężny ekran do obsluzenia? Flagowy smartphone swego czasu a ma trzymać jak jakaś Nokia 5220.
0
W sensie z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej? :D