17 października 2016, 18:34
0
Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D
17 października 2016, 15:54
Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D
16 października 2016, 19:50
Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.
15 października 2016, 17:41
Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(
15 października 2016, 17:31
Wooooow :D
15 października 2016, 17:27
Może jeszcze Sam wejdzie :D
15 października 2016, 17:02
Neymar gra dla drużyny i widać efekty
15 października 2016, 16:59
Kapitalnie! :D
15 października 2016, 16:56
Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D
15 października 2016, 16:53
Teraz uwaga, mamy 2-0.
15 października 2016, 16:38
Już mam :D
15 października 2016, 16:37
9
U mnie jeszcze nie xd
15 października 2016, 16:31
1
O Neymar znowu czarny :D
15 października 2016, 15:23
Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.
15 października 2016, 14:36
Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.
15 października 2016, 11:36
Komentarz usunięty przez użytkownika
14 października 2016, 17:56
LG G5, albo S6, ew Huawei P9.
14 października 2016, 00:41
Polecacie Huawei P9 Lite?
13 października 2016, 17:00
YZF
12 października 2016, 21:31
Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.
12 października 2016, 19:41
Brawo Bartek :D
12 października 2016, 00:58
W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji
11 października 2016, 22:24
Dobre pytanie :D
11 października 2016, 22:23
Ej my nawet ładnie gramy, o co chodzi, gole przyjdą
11 października 2016, 21:02
Chyba sam się zdziwił ze nikt do niego nie doskoczyl, tak mi się wydaje
10 października 2016, 20:07
W historii* :D
10 października 2016, 15:43
11
Nawet notatnik staje po stronie Pique, wow xd
10 października 2016, 10:27
47
Brawo Madryt, stracilisxie najlepszego obronce świata.
8 października 2016, 20:24
Vamos Polska!
8 października 2016, 18:53
Lepiej żałować że coś zrobiłeś, niż że czegoś nie zrobiłeś :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D
0
Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D
0
Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.
0
Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(
0
Wooooow :D
0
Może jeszcze Sam wejdzie :D
0
Neymar gra dla drużyny i widać efekty
0
Kapitalnie! :D
0
Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D
0
Teraz uwaga, mamy 2-0.
0
Już mam :D
9
U mnie jeszcze nie xd
1
O Neymar znowu czarny :D
0
Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.
0
Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
LG G5, albo S6, ew Huawei P9.
0
Polecacie Huawei P9 Lite?
0
YZF
0
Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.
0
Brawo Bartek :D
0
W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji
0
Dobre pytanie :D
0
Ej my nawet ładnie gramy, o co chodzi, gole przyjdą
0
Chyba sam się zdziwił ze nikt do niego nie doskoczyl, tak mi się wydaje
0
W historii* :D
11
Nawet notatnik staje po stronie Pique, wow xd
47
Brawo Madryt, stracilisxie najlepszego obronce świata.
1
Vamos Polska!
0
Lepiej żałować że coś zrobiłeś, niż że czegoś nie zrobiłeś :)