0

Chciałbym się do czegoś przyczepić, ale nie ma do czego nawet :D

0

Once de gala z Mascherano? No chyba nie bardzo :D

0

Ewidentnie mu się wróciło bo widać po ruchu, ale nie ma co robić afery.

0

Ciężko sie gra Paco u nas narazie :(

0

Wooooow :D

0

Może jeszcze Sam wejdzie :D

0

Neymar gra dla drużyny i widać efekty

0

Kapitalnie! :D

0

Tylko że on nie gra praktycznie jako pomocnik :D

0

Teraz uwaga, mamy 2-0.

0

Już mam :D

9

U mnie jeszcze nie xd

1

O Neymar znowu czarny :D

0

Felix Brych w EU, w Hiszpanii wszyscy dramat.

0

Ojejciu, tylko nie to.. może dostał SMS ze został ojcem? Już skończcie z tym byciem anty na dobra współczesnej technologii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

LG G5, albo S6, ew Huawei P9.

0

Polecacie Huawei P9 Lite?

0

YZF

0

Rosja w każdej formie była w wiecznym kryzysie i 100 lat za Zachodem (patrz wschód Polski a zachód) i w żadnym wypadku względy ekonomiczne nie prowadzily do ich upadku.

0

Brawo Bartek :D

0

W ogóle, niech się ubierają jak chcą, szkoda tylko ze mamy zestawy jak 80% reprezentacji

0

Dobre pytanie :D

0

Ej my nawet ładnie gramy, o co chodzi, gole przyjdą

0

Chyba sam się zdziwił ze nikt do niego nie doskoczyl, tak mi się wydaje

0

W historii* :D

11

Nawet notatnik staje po stronie Pique, wow xd

47

Brawo Madryt, stracilisxie najlepszego obronce świata.

1

Vamos Polska!

0

Lepiej żałować że coś zrobiłeś, niż że czegoś nie zrobiłeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?