Ale ile można jeden temat wałkować? Co mamy znowu pisać o tym że Enrique zrobił tylko 2 zmiany? Nasz największy rywal jest jawnie wspomagany przez organizacje, trzeba to nagłośnić. Poza tym to dotyczy też nas.
Dokładnie, ale jeden argument przeciwko TK i już cały Trybunał zły zawsze. Do tej pory była to ostatnia niezawistna komórka i ta ostateczna. Teraz to marionetka w rękach PiSu.
0
LUIS!!!
0
Lewa strona statyczna bez Neya.
58
Problem karnych mają z głowy :v
0
Takie trochę: http://img.wiocha.pl/images/7/7/77b5b9410f2e0cd7405a7137e1b06a2f.jpg
0
Państwo bez rządów, anarchia, upadek, rozbiory.. :D
0
XDDDDDDDDDDD
0
Aż włącze, bo wy cały czas o tej lasce :D
0
Tak btw przypomnijcie mi ile jest tam przedstawicieli z "Najlepszej Ligi Swiata?" :v
0
Oni Neuera to z przyzwyczajenia chyba tam ładują.
1
Kurwa.
0
Pique :O
0
"powody techniczne"
2
Ja mam 17 i jestem pewny w tym co mówię, Leo jest najlepszym piłkarzem w historii, nie można tego negować :)
2
Hazard jest genialny. Nie lubie Chelsea ale cieszę się że wrócił do formy.
0
Dopiero wstalem.. Księżniczka Leia :(
0
Ale to nie jest prawda, huragan Matthew albo Andrew.. to nie są żeńskie imiona.
1
Oglądam powtórkę Niemcy - Włochy z Euro i powiem Wam, Florenzi jest świetny.
0
Dla mnie był dobry, ale patrząc ogółem to rzeczywiście, słabo.
1
Chetnie bym zaczął rok od manity w El clasico, ten już nie będzie taki fartowny dla nich :D
0
Ja nie mam w akcie urodzenia grupy krwi wpisanej, autentycznie.
0
Zdania widzę podzielone, może byc ciekawie. :D
0
Ale ile można jeden temat wałkować? Co mamy znowu pisać o tym że Enrique zrobił tylko 2 zmiany? Nasz największy rywal jest jawnie wspomagany przez organizacje, trzeba to nagłośnić. Poza tym to dotyczy też nas.
3
Dokładnie, ale jeden argument przeciwko TK i już cały Trybunał zły zawsze. Do tej pory była to ostatnia niezawistna komórka i ta ostateczna. Teraz to marionetka w rękach PiSu.
0
Polecam ekran takiej wielkości całkowicie, wygoda ogromna. Dodatkowo korzystać z tak wielkiego Super Amoleda Samsunga, świetna sprawa.
0
Ma ktoś gifa z tym pierwszym rajdem Messiego na 2-0?
13
Najlepszy piłkarz w historii.
0
Aktywnie, może bez błysku, ale dobry mecz.
0
Neymar jest niesamowity.
1
O, mogę być komentatorem F1 xd
2
Kolejna świetna kontra :D