0

LUIS!!!

0

Lewa strona statyczna bez Neya.

58

Problem karnych mają z głowy :v

0

Państwo bez rządów, anarchia, upadek, rozbiory.. :D

0

XDDDDDDDDDDD

0

Aż włącze, bo wy cały czas o tej lasce :D

0

Tak btw przypomnijcie mi ile jest tam przedstawicieli z "Najlepszej Ligi Swiata?" :v

0

Oni Neuera to z przyzwyczajenia chyba tam ładują.

1

Kurwa.

0

Pique :O

0

"powody techniczne"

2

Ja mam 17 i jestem pewny w tym co mówię, Leo jest najlepszym piłkarzem w historii, nie można tego negować :)

2

Hazard jest genialny. Nie lubie Chelsea ale cieszę się że wrócił do formy.

0

Dopiero wstalem.. Księżniczka Leia :(

0

Ale to nie jest prawda, huragan Matthew albo Andrew.. to nie są żeńskie imiona.

1

Oglądam powtórkę Niemcy - Włochy z Euro i powiem Wam, Florenzi jest świetny.

0

Dla mnie był dobry, ale patrząc ogółem to rzeczywiście, słabo.

1

Chetnie bym zaczął rok od manity w El clasico, ten już nie będzie taki fartowny dla nich :D

0

Ja nie mam w akcie urodzenia grupy krwi wpisanej, autentycznie.

0

Zdania widzę podzielone, może byc ciekawie. :D

0

Ale ile można jeden temat wałkować? Co mamy znowu pisać o tym że Enrique zrobił tylko 2 zmiany? Nasz największy rywal jest jawnie wspomagany przez organizacje, trzeba to nagłośnić. Poza tym to dotyczy też nas.

3

Dokładnie, ale jeden argument przeciwko TK i już cały Trybunał zły zawsze. Do tej pory była to ostatnia niezawistna komórka i ta ostateczna. Teraz to marionetka w rękach PiSu.

0

Polecam ekran takiej wielkości całkowicie, wygoda ogromna. Dodatkowo korzystać z tak wielkiego Super Amoleda Samsunga, świetna sprawa.

0

Ma ktoś gifa z tym pierwszym rajdem Messiego na 2-0?

13

Najlepszy piłkarz w historii.

0

Aktywnie, może bez błysku, ale dobry mecz.

0

Neymar jest niesamowity.

1

O, mogę być komentatorem F1 xd

2

Kolejna świetna kontra :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?