1

XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd

0

Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.

1

Vidal to ma pecha po prostu największego..

0

Czerwona?!

2

Trochę szkoda mi Godina. :/

0

Messi to jednak Messi.

0

GOOOOOOOOOL! LUIS!!

0

No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.

0

No no Gomes :D

0

XDDDD

1

Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd

0

Roberto masakra.. :(

2

Wakabayashi w bramce? :O

1

Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D

0

Aa faktycznie :x

3

Cillesen! Brawo!

0

Ajj, Suarez kapitalnie.

0

Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?

0

Vamos vamos!

1

Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.

0

Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.

0

Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D

35

Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.

0

Ajj Gerard..

0

Brawo Alcacer!

4

Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.

1

I 2:0 dla nas równie dobrze.

0

Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.

0

Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.

0

Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?