7 lutego 2017, 22:22
1
XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd
7 lutego 2017, 22:18
0
Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.
7 lutego 2017, 22:17
Vidal to ma pecha po prostu największego..
7 lutego 2017, 22:16
Czerwona?!
7 lutego 2017, 22:09
2
Trochę szkoda mi Godina. :/
7 lutego 2017, 21:45
Messi to jednak Messi.
7 lutego 2017, 21:44
GOOOOOOOOOL! LUIS!!
7 lutego 2017, 21:37
No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.
7 lutego 2017, 21:33
No no Gomes :D
7 lutego 2017, 21:30
XDDDD
7 lutego 2017, 21:26
Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd
7 lutego 2017, 21:24
Roberto masakra.. :(
7 lutego 2017, 21:18
Wakabayashi w bramce? :O
7 lutego 2017, 21:14
Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D
7 lutego 2017, 21:10
Aa faktycznie :x
7 lutego 2017, 21:07
3
Cillesen! Brawo!
7 lutego 2017, 21:06
Ajj, Suarez kapitalnie.
7 lutego 2017, 21:04
Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?
7 lutego 2017, 21:00
Vamos vamos!
6 lutego 2017, 14:46
Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.
6 lutego 2017, 13:14
Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.
6 lutego 2017, 13:10
Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D
5 lutego 2017, 04:13
35
Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.
4 lutego 2017, 16:38
Ajj Gerard..
4 lutego 2017, 16:35
Brawo Alcacer!
4 lutego 2017, 16:34
4
Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.
4 lutego 2017, 16:30
I 2:0 dla nas równie dobrze.
4 lutego 2017, 16:28
Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.
4 lutego 2017, 16:18
Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.
4 lutego 2017, 16:17
Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
XDDD chyba spią już, o kartce też po minucie zczaili xd
0
Jeszcze prawidłowy gol.. Nie robi się ciekawie.
1
Vidal to ma pecha po prostu największego..
0
Czerwona?!
2
Trochę szkoda mi Godina. :/
0
Messi to jednak Messi.
0
GOOOOOOOOOL! LUIS!!
0
No faktycznie Gomes b. dobrze, nie jak Jasper, ale świetny, Roberto tez sie rozkręca.
0
No no Gomes :D
0
XDDDD
1
Na naszej Ramblie się cżessto pojawia xd
0
Roberto masakra.. :(
2
Wakabayashi w bramce? :O
1
Holendrzy w Barcelonie są skazani na dobrą grę :D
0
Aa faktycznie :x
3
Cillesen! Brawo!
0
Ajj, Suarez kapitalnie.
0
Kiedy ostatni raz straciliśmy 2 gole na Camp Nou?
0
Vamos vamos!
1
Co ten Tebasik zrobi.. Konsekwentnie stara się lizać dupsko Realowi i Perezowi, a ci są na niego źli i chcą swojej superligi. Biedactwo.
0
Gdyby wszystko wykorzystywał, albo przynajmniej 90% to aż cieżko wyobrazić sobie jego statystyki.
0
Kiedyś Neymar - Lacazette - Dybala, ajj. Jak nie on to Milik :D
35
Byłoby świetnie, ale szanse na to są nikłe, wręcz zerowe. Niestety.
0
Ajj Gerard..
0
Brawo Alcacer!
4
Ćwiąkała ostrożnie, ale ewidentnie woli Pique.
1
I 2:0 dla nas równie dobrze.
0
Vidal narazie b. dobrze. A podania Messiego to jeden z lepszych afrodyzjaków.
0
Co zjebali.. Ale Vidal podanie wow.
0
Szczerze mówiąc myślałem że z przyjściem Digne obrazek Mathieu na LO odejdzie raz na zawsze..