14 lutego 2017, 15:33
1
Jakiś sprawdzony sposób żeby dziś nie przegapic 80% meczu szukając transmisji oprócz kupienia C+?
13 lutego 2017, 14:06
0
Lepiej postaw na Real, w obu przypadkach będziesz zadowolony :D Albo X2.
12 lutego 2017, 13:29
Chyba mu chodziło o "9" raczej.
12 lutego 2017, 12:34
Na pewno w pierwszej 10, ale trzeba by sie trochę zastanawiać, sporo było tych lisów. Myślę że okolice 5-6-7 miejsca.
12 lutego 2017, 11:29
55
Oby pokazał tym hiszpańskim patałachom klasę sędziowską.
11 lutego 2017, 16:55
GOOOOOL!
11 lutego 2017, 16:43
Mathieu prawie na 16. metrze xd
11 lutego 2017, 16:38
Messi genialnie.
11 lutego 2017, 16:28
Ale mało się różnią od koszulek Alaves.
11 lutego 2017, 16:17
Czemu te koszulki :/
11 lutego 2017, 14:49
Dobry mecz Grosika.
11 lutego 2017, 14:26
No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.
11 lutego 2017, 14:15
Komentarz usunięty przez użytkownika
11 lutego 2017, 10:43
A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D
9 lutego 2017, 21:24
8
Każą tak robić xd
9 lutego 2017, 21:22
Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD
9 lutego 2017, 21:17
A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD
9 lutego 2017, 19:29
Stadion Narodowy w Warszawie.
9 lutego 2017, 14:56
6
Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD
9 lutego 2017, 14:49
Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.
8 lutego 2017, 15:21
Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.
7 lutego 2017, 22:52
UMTITI!!!!!!
7 lutego 2017, 22:50
Może się odwołają..
7 lutego 2017, 22:48
CO KURWA
7 lutego 2017, 22:43
ALE AKCJA :O
7 lutego 2017, 22:41
No nie..
7 lutego 2017, 22:38
Niech już mają za tego gola nieuznanego xd
7 lutego 2017, 22:36
Ajjj.
7 lutego 2017, 22:29
JASPER :O Król dzisiaj.
7 lutego 2017, 22:27
No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Jakiś sprawdzony sposób żeby dziś nie przegapic 80% meczu szukając transmisji oprócz kupienia C+?
0
Lepiej postaw na Real, w obu przypadkach będziesz zadowolony :D Albo X2.
0
Chyba mu chodziło o "9" raczej.
1
Na pewno w pierwszej 10, ale trzeba by sie trochę zastanawiać, sporo było tych lisów. Myślę że okolice 5-6-7 miejsca.
55
Oby pokazał tym hiszpańskim patałachom klasę sędziowską.
0
GOOOOOL!
0
Mathieu prawie na 16. metrze xd
0
Messi genialnie.
0
Ale mało się różnią od koszulek Alaves.
0
Czemu te koszulki :/
0
Dobry mecz Grosika.
0
No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D
8
Każą tak robić xd
0
Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD
0
A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD
0
Stadion Narodowy w Warszawie.
6
Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD
1
Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.
0
Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.
0
UMTITI!!!!!!
1
Może się odwołają..
0
CO KURWA
0
ALE AKCJA :O
0
No nie..
0
Niech już mają za tego gola nieuznanego xd
0
Ajjj.
0
JASPER :O Król dzisiaj.
0
No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..