1

Jakiś sprawdzony sposób żeby dziś nie przegapic 80% meczu szukając transmisji oprócz kupienia C+?

0

Lepiej postaw na Real, w obu przypadkach będziesz zadowolony :D Albo X2.

0

Chyba mu chodziło o "9" raczej.

1

Na pewno w pierwszej 10, ale trzeba by sie trochę zastanawiać, sporo było tych lisów. Myślę że okolice 5-6-7 miejsca.

55

Oby pokazał tym hiszpańskim patałachom klasę sędziowską.

0

GOOOOOL!

0

Mathieu prawie na 16. metrze xd

0

Messi genialnie.

0

Ale mało się różnią od koszulek Alaves.

0

Czemu te koszulki :/

0

Dobry mecz Grosika.

0

No racja, dlatego usunąłem żeby się specjalnie nie kompromitować, bo zobaczyłem powtórkę w lepszej jakości.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A ta nowa to katalońska czy madrycka czy neutralna? :D

8

Każą tak robić xd

0

Raz nikt nie zaznaczył dobrze, to były jajka xD

0

A propos Milionerow, byłem na nagraniu 3 odcinków ostatnio z wycieczką. Nie wyobrażacie sobie jakie tam tępoty są. Ja bym wygrał 250000 oconajmniej z tymi pytaniami. Pytanie największa planeta Układu Słonecznego a ta siedzi i się zastanawia xD

0

Stadion Narodowy w Warszawie.

6

Ci w białym to jak w podstawówce, w 7 do piłki leci XD

1

Z powodu ogromnego kompleksu Barcelony* powinno być.

0

Znaczy to widział pewnie techniczny i przekazał głównemu, ale to nadal paranoja z tym protokołem.

0

UMTITI!!!!!!

1

Może się odwołają..

0

CO KURWA

0

ALE AKCJA :O

0

No nie..

0

Niech już mają za tego gola nieuznanego xd

0

Ajjj.

0

JASPER :O Król dzisiaj.

0

No nie wiem czy to na żółtą zasługiwało, nie mogł nic zrobic..

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?