0

LUIS!!!!!

0

Umtiti ewidentnie gdzieś zgubił formę, oby ją sszybko znalazł.

1

Suarezy obydwa pieknie :D

0

Cillesen :O ale to zrobił :D

0

Neymar pięknie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Prawie w ogóle, akurat ten Xiaomi jest okej, ale nie daj sie mydlić że są to boskie telefony, bo są ludzie ktorzy mowią że są lepsze od S7 czy IP6s xdd Za ta kwotę absolutnie godny polecenia.

0

Braaaawo Ney.

0

Karny!

2

Teraz Kameruńczyk XDDDDDD

0

Mogł strzelać

0

Już sie zaczynaja kontrowersje..

3

Ale skąd wiesz ze nie stanął? Po sezonie 2013/2014 na prawdę był blisko odejścia, nie wiadomo czy nie dostał oferty z PSG czy z United wtedy, nie wszystko wycieka do prasy. A jak wiemy nasz Leoś jest skromny, więc sie tym nie chwalił.

2

3 lata to okres każdego trenera, dobrze będzie dla Barçy jeśli odejdzie.

1

Dzięki panowie.

0

Kiedy Real odrabia kolejkę w LL?

5

Ojezu już rurki i rurki, co za jakiś kompleks macie tych spodni? Niech sobie noszą.

3

A może Aleix zostaje, bo nie ma miejsca na rezerwowego bocznego obrońcę? Musi być bramkarz, i jakoś trzeba rozplanowac pozostale 6 miejsc na ławce i środkowi obrońcy czy pomocnicy są ważniejsi niż boczny obrońca, którego z reguły (a na pewno u Lucho) się nie zmienia.

2

Ja też, niesamowicie. Ależ bym chciał zeby Ferrari i Reb Bill osiągnęły poziom Mercedesa. Jak znowu będzie wygrywał Hamilton to mnie coś strzeli.

1

XDDDDDDD Filmik miesiąca xD

0

Kto się spodziewał że w tamtym roku przegramy z Valencią na Camp Nou, po tym jak pare tygodni wcześniej pokonaliśmy ich 7:0? Spokojnie, sezon jeszcze długi.

1

3-5-2 na 100%.

0

Dokładnie, cieszę się że w końcu pokazuje pełnię ogromnego talentu.

13

Fajnie grają, ale w słabych zespołach, Barça to nie ich poziom.

0

Messi!

1

Gdyby to wpadło to woooooooow.

1

Dobrze; okej; w miarę; okej

3

Co zjebał xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?