8 lipca 2016, 15:51
0
Duda jaki angielski xd
8 lipca 2016, 12:51
55
Słowa "Perez posmarował" zaczynają mieć sens.
8 lipca 2016, 11:03
12
Szczerze mówiąc to wolałbym Carrasco niż Saula nawet. Gość jest przefenomenalny. Atletico ma pake niesamowita.
8 lipca 2016, 09:10
Jest wspaniały. Liczyłem że będzie gwiazdą Euro i wygra ME dla Francji. Jest blisko. :)
7 lipca 2016, 23:19
2
Jak można być takim rakiem żeby uważać że karny niezasłużony?
7 lipca 2016, 23:00
1
Jeden śmieć wysypiska nie robi, ale Umtiti ma papiery na geniusza. Potrzebuje gry, cieszę się bardzo że jest u nas.
7 lipca 2016, 22:35
Mustafi. ;-)
7 lipca 2016, 22:30
Jeeeest!!
7 lipca 2016, 22:13
17
Umtiti profesorka.
7 lipca 2016, 21:49
8
Ręka + praca łokciem. Karny oczywisty.
7 lipca 2016, 21:46
Karny!
7 lipca 2016, 21:05
Ja tak mam przy Włoskim :)
7 lipca 2016, 20:51
Vamos Francja!
7 lipca 2016, 20:32
Niby PiS, ale jak komentuje Laskowski to TVP. Inaczej Polsat.
7 lipca 2016, 18:29
Na tym że tamta kosztuje 300 zł i jest trochę większa :D ja kupiłem chińską i nie ma żadnych wad. Wszystko wyszywane, autentycznie wygląda, dopóki nie powiedziałem kolegom że to z Chin to za nic by się nie skapowali :D
7 lipca 2016, 17:34
Podroba, ale jest identyczna jak oryginał.
6 lipca 2016, 22:25
A Portugalia nie zasłużyła żeby być w półfinale. :)
6 lipca 2016, 22:23
Francuzi im w finale zrobią Jesień Średniowiecza.
6 lipca 2016, 20:21
Nieaktualne. Payet ma 3 gole.
6 lipca 2016, 12:29
https://www.easports.com/fifa/cover-vote?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_ic_yt_cover-vote-yta-070516&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=8839&ts=1467784149879 Głosowanie na piłkarza na okładce FIFA, głosujcie na Hazarda! :D
6 lipca 2016, 09:58
7
"Hajs się musi zgadzać" jasne że musi, myślisz że wszystko jest za darmo? Prowadzenie strony też kosztuje.
5 lipca 2016, 22:45
Przyjaciele!!
3 lipca 2016, 21:14
Giroud!! 1-0!
3 lipca 2016, 21:05
Widzę że niewielu jak ja za Francją. :D
3 lipca 2016, 17:06
28
Przeczytałem Mueller i kopara mi opadła..
3 lipca 2016, 15:42
Pewnie jutro będzie "Szkoda tej Islandii, świetnie grali, brawa za waleczność"
3 lipca 2016, 15:38
Najwyższe w historii?
Oni za każdym razem jak się wyprzedzają to są jaja. Oby gwiazdor przegrał tytuł w tym roku, bo już zaczyna mu odbijać po paru zwycięstwach.
2 lipca 2016, 20:45
Myślę że nawet taki El Jarek by tam sobie lepiej poradził..
2 lipca 2016, 20:34
Powiat rycki, zajebista pogoda B)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Duda jaki angielski xd
55
Słowa "Perez posmarował" zaczynają mieć sens.
12
Szczerze mówiąc to wolałbym Carrasco niż Saula nawet. Gość jest przefenomenalny. Atletico ma pake niesamowita.
0
Jest wspaniały. Liczyłem że będzie gwiazdą Euro i wygra ME dla Francji. Jest blisko. :)
2
Jak można być takim rakiem żeby uważać że karny niezasłużony?
1
Jeden śmieć wysypiska nie robi, ale Umtiti ma papiery na geniusza. Potrzebuje gry, cieszę się bardzo że jest u nas.
1
Mustafi. ;-)
0
Jeeeest!!
17
Umtiti profesorka.
8
Ręka + praca łokciem. Karny oczywisty.
0
Karny!
1
Ja tak mam przy Włoskim :)
1
Vamos Francja!
0
Niby PiS, ale jak komentuje Laskowski to TVP. Inaczej Polsat.
1
Na tym że tamta kosztuje 300 zł i jest trochę większa :D ja kupiłem chińską i nie ma żadnych wad. Wszystko wyszywane, autentycznie wygląda, dopóki nie powiedziałem kolegom że to z Chin to za nic by się nie skapowali :D
1
Podroba, ale jest identyczna jak oryginał.
1
A Portugalia nie zasłużyła żeby być w półfinale. :)
1
Francuzi im w finale zrobią Jesień Średniowiecza.
0
Nieaktualne. Payet ma 3 gole.
0
https://www.easports.com/fifa/cover-vote?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_ic_yt_cover-vote-yta-070516&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=8839&ts=1467784149879
Głosowanie na piłkarza na okładce FIFA, głosujcie na Hazarda! :D
7
"Hajs się musi zgadzać" jasne że musi, myślisz że wszystko jest za darmo? Prowadzenie strony też kosztuje.
0
Przyjaciele!!
0
Giroud!! 1-0!
0
Widzę że niewielu jak ja za Francją. :D
28
Przeczytałem Mueller i kopara mi opadła..
17
Pewnie jutro będzie "Szkoda tej Islandii, świetnie grali, brawa za waleczność"
1
Najwyższe w historii?
2
Oni za każdym razem jak się wyprzedzają to są jaja. Oby gwiazdor przegrał tytuł w tym roku, bo już zaczyna mu odbijać po paru zwycięstwach.
0
Myślę że nawet taki El Jarek by tam sobie lepiej poradził..
0
Powiat rycki, zajebista pogoda B)