0

Duda jaki angielski xd

55

Słowa "Perez posmarował" zaczynają mieć sens.

12

Szczerze mówiąc to wolałbym Carrasco niż Saula nawet. Gość jest przefenomenalny. Atletico ma pake niesamowita.

0

Jest wspaniały. Liczyłem że będzie gwiazdą Euro i wygra ME dla Francji. Jest blisko. :)

2

Jak można być takim rakiem żeby uważać że karny niezasłużony?

1

Jeden śmieć wysypiska nie robi, ale Umtiti ma papiery na geniusza. Potrzebuje gry, cieszę się bardzo że jest u nas.

1

Mustafi. ;-)

0

Jeeeest!!

17

Umtiti profesorka.

8

Ręka + praca łokciem. Karny oczywisty.

0

Karny!

1

Ja tak mam przy Włoskim :)

1

Vamos Francja!

0

Niby PiS, ale jak komentuje Laskowski to TVP. Inaczej Polsat.

1

Na tym że tamta kosztuje 300 zł i jest trochę większa :D ja kupiłem chińską i nie ma żadnych wad. Wszystko wyszywane, autentycznie wygląda, dopóki nie powiedziałem kolegom że to z Chin to za nic by się nie skapowali :D

1

Podroba, ale jest identyczna jak oryginał.

1

A Portugalia nie zasłużyła żeby być w półfinale. :)

1

Francuzi im w finale zrobią Jesień Średniowiecza.

0

Nieaktualne. Payet ma 3 gole.

7

"Hajs się musi zgadzać" jasne że musi, myślisz że wszystko jest za darmo? Prowadzenie strony też kosztuje.

0

Przyjaciele!!

0

Giroud!! 1-0!

0

Widzę że niewielu jak ja za Francją. :D

28

Przeczytałem Mueller i kopara mi opadła..

17

Pewnie jutro będzie "Szkoda tej Islandii, świetnie grali, brawa za waleczność"

1

Najwyższe w historii?

2

Oni za każdym razem jak się wyprzedzają to są jaja. Oby gwiazdor przegrał tytuł w tym roku, bo już zaczyna mu odbijać po paru zwycięstwach.

0

Myślę że nawet taki El Jarek by tam sobie lepiej poradził..

0

Powiat rycki, zajebista pogoda B)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?