17 czerwca 2016, 21:45
14
Pewnie już było, ale taki jest efekt tego że jest 4 piłkarzy z Barcelony i jeden z Realu. :D
17 czerwca 2016, 19:46
0
Rzucają race i petardy na boisko, chorwaccy kibice.
17 czerwca 2016, 19:43
3
Co za debile...
17 czerwca 2016, 19:23
1
Druga bramka Barcelonismo jeżeli dobrze liczę na tym Euro.
17 czerwca 2016, 19:15
Rakieta!!
17 czerwca 2016, 16:48
A strzelenie gola da awans. Myślisz że ktokolwiek będzie chciał dojść do finału grając 120 min defensywnie i strzelać karne?
17 czerwca 2016, 16:38
Dobre jest, teraz w fazie grupowej wiadomo że wszyscy kalkuluja i grają defensywnie. W fazie pucharowej się rozkręci. Ale faktycznie przydałoby się parę Południowoamerykańskich drużyn.
17 czerwca 2016, 16:29
5
Witam wszystkich wracających po banie za hejtowanie Polsatu tak jak ja :D
16 czerwca 2016, 15:10
15 czerwca 2016, 23:11
Wszedł i ogarnął Francję, absolutnie żadnych zastrzeżeń do jego gry nie ma.
15 czerwca 2016, 22:00
17
"It is impossible for Zlatan to have a heart attack. Nothing is stupid enough to attack Zlatan." Hahahahah xd
15 czerwca 2016, 21:57
Dokładnie, Mundialem w Brazylii byłem zachwycony do czasu półfinałów. Cholerne 7-1 i przegrany przez Argentynę finał..
15 czerwca 2016, 21:54
Rok temu zagrał turniej życia i go wygrał, był jednym z głównych jego architektów.
15 czerwca 2016, 15:45
2
Ale brama! Hamsik!
15 czerwca 2016, 12:59
A to szacunek kolego :D Jasne że nic, przecież on się podciąga z KONTUZJĄ KOLANA!
15 czerwca 2016, 12:26
A co trenujesz że cię ręce bolą? Siatkę, ręczną? :D
15 czerwca 2016, 12:24
Nie oglądałem do tej pory CA. Jest czego żałować? Jest lepsze niż w tamtym roku?
15 czerwca 2016, 08:14
Iniesta to jest nad legenda. Czujemy to tu w Polsce, wyobrażam sobie jak wiele zawdzięczają mu Hiszpanie.
14 czerwca 2016, 22:28
Portugalia kolejny po Anglii turniejowy ogóras.
14 czerwca 2016, 21:35
Szkoda strzępić ryja.
14 czerwca 2016, 20:10
Tak.
14 czerwca 2016, 18:53
Nie byłoby. C+ kodował by wszystko tak jak Ligę Mistrzów. Chyba że by udostępnić dla wszystkich, ale to nie realne.
14 czerwca 2016, 18:43
Ten Arnautović to nawet wygląda jak Zlatan. :D
14 czerwca 2016, 13:40
Ale już potwierdzony. Na koncie Juve na Facebooku już go prezentują.
13 czerwca 2016, 22:59
Włosi mają najpiękniejszy hymn świata (obok naszego i Barçy. :)
13 czerwca 2016, 22:21
Też macie wrażenie że powtórki na tym Euro są nie pełne? Nie pokazują akcji z odpowiedniego punktu albo kąta tylko tak na odwal.
13 czerwca 2016, 21:27
Ze tez Ci Włosi się tak muszą bronić.. Nudny mecz przez to :P
13 czerwca 2016, 17:20
Niestety, będą przerwy i to parodniowe między poszczególnymi fazami..
13 czerwca 2016, 17:17
Ale ja to kocham, kończy się jeden mecz, za godzina dla siebie i kolejny, coś wspaniałego :D
13 czerwca 2016, 16:45
15
W Hiszpanii będzie ból dupy ze Gerard a nie Ramosik strzelił xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
14
Pewnie już było, ale taki jest efekt tego że jest 4 piłkarzy z Barcelony i jeden z Realu. :D
0
Rzucają race i petardy na boisko, chorwaccy kibice.
3
Co za debile...
1
Druga bramka Barcelonismo jeżeli dobrze liczę na tym Euro.
1
Rakieta!!
0
A strzelenie gola da awans. Myślisz że ktokolwiek będzie chciał dojść do finału grając 120 min defensywnie i strzelać karne?
1
Dobre jest, teraz w fazie grupowej wiadomo że wszyscy kalkuluja i grają defensywnie. W fazie pucharowej się rozkręci. Ale faktycznie przydałoby się parę Południowoamerykańskich drużyn.
5
Witam wszystkich wracających po banie za hejtowanie Polsatu tak jak ja :D
3
1
Wszedł i ogarnął Francję, absolutnie żadnych zastrzeżeń do jego gry nie ma.
17
"It is impossible for Zlatan to have a heart attack. Nothing is stupid enough to attack Zlatan." Hahahahah xd
3
Dokładnie, Mundialem w Brazylii byłem zachwycony do czasu półfinałów. Cholerne 7-1 i przegrany przez Argentynę finał..
0
Rok temu zagrał turniej życia i go wygrał, był jednym z głównych jego architektów.
2
Ale brama! Hamsik!
2
A to szacunek kolego :D Jasne że nic, przecież on się podciąga z KONTUZJĄ KOLANA!
1
A co trenujesz że cię ręce bolą? Siatkę, ręczną? :D
0
Nie oglądałem do tej pory CA. Jest czego żałować? Jest lepsze niż w tamtym roku?
5
Iniesta to jest nad legenda. Czujemy to tu w Polsce, wyobrażam sobie jak wiele zawdzięczają mu Hiszpanie.
1
Portugalia kolejny po Anglii turniejowy ogóras.
1
Szkoda strzępić ryja.
1
Tak.
2
Nie byłoby. C+ kodował by wszystko tak jak Ligę Mistrzów. Chyba że by udostępnić dla wszystkich, ale to nie realne.
0
Ten Arnautović to nawet wygląda jak Zlatan. :D
0
Ale już potwierdzony. Na koncie Juve na Facebooku już go prezentują.
0
Włosi mają najpiękniejszy hymn świata (obok naszego i Barçy. :)
2
Też macie wrażenie że powtórki na tym Euro są nie pełne? Nie pokazują akcji z odpowiedniego punktu albo kąta tylko tak na odwal.
0
Ze tez Ci Włosi się tak muszą bronić.. Nudny mecz przez to :P
0
Niestety, będą przerwy i to parodniowe między poszczególnymi fazami..
1
Ale ja to kocham, kończy się jeden mecz, za godzina dla siebie i kolejny, coś wspaniałego :D
15
W Hiszpanii będzie ból dupy ze Gerard a nie Ramosik strzelił xd