14

Pewnie już było, ale taki jest efekt tego że jest 4 piłkarzy z Barcelony i jeden z Realu. :D

0

Rzucają race i petardy na boisko, chorwaccy kibice.

3

Co za debile...

1

Druga bramka Barcelonismo jeżeli dobrze liczę na tym Euro.

1

Rakieta!!

0

A strzelenie gola da awans. Myślisz że ktokolwiek będzie chciał dojść do finału grając 120 min defensywnie i strzelać karne?

1

Dobre jest, teraz w fazie grupowej wiadomo że wszyscy kalkuluja i grają defensywnie. W fazie pucharowej się rozkręci. Ale faktycznie przydałoby się parę Południowoamerykańskich drużyn.

5

Witam wszystkich wracających po banie za hejtowanie Polsatu tak jak ja :D

3

1

Wszedł i ogarnął Francję, absolutnie żadnych zastrzeżeń do jego gry nie ma.

17

"It is impossible for Zlatan to have a heart attack. Nothing is stupid enough to attack Zlatan." Hahahahah xd

3

Dokładnie, Mundialem w Brazylii byłem zachwycony do czasu półfinałów. Cholerne 7-1 i przegrany przez Argentynę finał..

0

Rok temu zagrał turniej życia i go wygrał, był jednym z głównych jego architektów.

2

Ale brama! Hamsik!

2

A to szacunek kolego :D Jasne że nic, przecież on się podciąga z KONTUZJĄ KOLANA!

1

A co trenujesz że cię ręce bolą? Siatkę, ręczną? :D

0

Nie oglądałem do tej pory CA. Jest czego żałować? Jest lepsze niż w tamtym roku?

5

Iniesta to jest nad legenda. Czujemy to tu w Polsce, wyobrażam sobie jak wiele zawdzięczają mu Hiszpanie.

1

Portugalia kolejny po Anglii turniejowy ogóras.

1

Szkoda strzępić ryja.

1

Tak.

2

Nie byłoby. C+ kodował by wszystko tak jak Ligę Mistrzów. Chyba że by udostępnić dla wszystkich, ale to nie realne.

0

Ten Arnautović to nawet wygląda jak Zlatan. :D

0

Ale już potwierdzony. Na koncie Juve na Facebooku już go prezentują.

0

Włosi mają najpiękniejszy hymn świata (obok naszego i Barçy. :)

2

Też macie wrażenie że powtórki na tym Euro są nie pełne? Nie pokazują akcji z odpowiedniego punktu albo kąta tylko tak na odwal.

0

Ze tez Ci Włosi się tak muszą bronić.. Nudny mecz przez to :P

0

Niestety, będą przerwy i to parodniowe między poszczególnymi fazami..

1

Ale ja to kocham, kończy się jeden mecz, za godzina dla siebie i kolejny, coś wspaniałego :D

15

W Hiszpanii będzie ból dupy ze Gerard a nie Ramosik strzelił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?