0

Co ten Sfinks? Gdzie Roberto?

2

Włącz internet i wyłącz Wi-Fi, mi czasem pomaga, ale tylko na chwilę bo szybko pieniądze zżera.

6

Pique za Ruiza. Reszta nawet zgoda. Szczególnie fakt doceniena Busiego.

3

Oho, "lepszy sort" się znalazł. Powiedz mi jak ciężko się tam do was dostać? Czy muszę oddawać moje pieniądze na króla Rydzyka?

0

Prawdopodobnie odchodzi, więc sobie pozwala na wiele, chociaż on zawsze sobie na wiele pozwalał. :D

1

Generowanie artykułów. :D

1

I ten ból w komentarzach.

0

Tak o to, dzięki :D

0

Czy to jest rekord Zamory?

4

CE! CWK! CWKS! LEGIA!

0

Ma ktoś video z podnoszenia pucharu? Czy jeszcze nie było?

0

Co to dla niego jakieś Mistrzostwo Hiszpanii. :V

0

34 gole. Andy albo Alan Cole się nazywał.

2

Verstappen wygrywa w Barcelonie, wielkie brawa. Hamilton "mistrz kierownicy" xd

1

Dzisiaj w Barcelonie podwójnie święto, oprócz świętowania tytułu, GP Hiszpanii F1. Pozdrawiam kibiców Ferrari. :D

4

Rok temu tytuł dał Messi, teraz Suarez. Piękna historia. Za rok Neymar. :)

13

Na prawdę poziom męskość ustalasz według tego co oglądają? To tak samo głupie jak oceniać to wg ubioru.

0

Brawo Szpak! Brawo Ukraina, mimo wszystko.

1

Hajto w Kocham Cię Polsko xd

1

OLELE OLALA, SER DEL BARCA ES AL MILLOR QUE HI HA!

1

CAMPEONES! JAK JA ICH KOCHAM.

2

Madrid cabron salud a campeon na trybunach xd

0

Ser del barça es el millor que hi ha!

0

CAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Dwie.

1

Za dobry. :)

0

Ej co jest ku**a?

0

Messi co porobił. :D

0

MATS!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?