17 maja 2016, 14:16
0
Co ten Sfinks? Gdzie Roberto?
16 maja 2016, 21:49
2
Włącz internet i wyłącz Wi-Fi, mi czasem pomaga, ale tylko na chwilę bo szybko pieniądze zżera.
16 maja 2016, 21:42
6
Pique za Ruiza. Reszta nawet zgoda. Szczególnie fakt doceniena Busiego.
16 maja 2016, 20:41
3
Oho, "lepszy sort" się znalazł. Powiedz mi jak ciężko się tam do was dostać? Czy muszę oddawać moje pieniądze na króla Rydzyka?
16 maja 2016, 20:32
Prawdopodobnie odchodzi, więc sobie pozwala na wiele, chociaż on zawsze sobie na wiele pozwalał. :D
16 maja 2016, 14:57
1
Generowanie artykułów. :D
16 maja 2016, 14:55
I ten ból w komentarzach.
15 maja 2016, 22:35
Tak o to, dzięki :D
15 maja 2016, 21:39
Czy to jest rekord Zamory?
15 maja 2016, 19:47
4
CE! CWK! CWKS! LEGIA!
15 maja 2016, 19:28
Ma ktoś video z podnoszenia pucharu? Czy jeszcze nie było?
15 maja 2016, 19:11
Co to dla niego jakieś Mistrzostwo Hiszpanii. :V
15 maja 2016, 15:54
34 gole. Andy albo Alan Cole się nazywał.
15 maja 2016, 15:47
Verstappen wygrywa w Barcelonie, wielkie brawa. Hamilton "mistrz kierownicy" xd
15 maja 2016, 13:51
Dzisiaj w Barcelonie podwójnie święto, oprócz świętowania tytułu, GP Hiszpanii F1. Pozdrawiam kibiców Ferrari. :D
15 maja 2016, 00:53
Rok temu tytuł dał Messi, teraz Suarez. Piękna historia. Za rok Neymar. :)
15 maja 2016, 00:50
13
Na prawdę poziom męskość ustalasz według tego co oglądają? To tak samo głupie jak oceniać to wg ubioru.
15 maja 2016, 00:39
Brawo Szpak! Brawo Ukraina, mimo wszystko.
14 maja 2016, 20:17
Hajto w Kocham Cię Polsko xd
14 maja 2016, 19:08
OLELE OLALA, SER DEL BARCA ES AL MILLOR QUE HI HA!
14 maja 2016, 18:49
CAMPEONES! JAK JA ICH KOCHAM.
14 maja 2016, 18:46
Madrid cabron salud a campeon na trybunach xd
14 maja 2016, 18:45
Ser del barça es el millor que hi ha!
14 maja 2016, 18:41
CAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!
14 maja 2016, 18:39
Dwie.
14 maja 2016, 18:38
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
14 maja 2016, 18:37
Za dobry. :)
14 maja 2016, 18:28
Ej co jest ku**a?
14 maja 2016, 18:19
Messi co porobił. :D
14 maja 2016, 18:14
MATS!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co ten Sfinks? Gdzie Roberto?
2
Włącz internet i wyłącz Wi-Fi, mi czasem pomaga, ale tylko na chwilę bo szybko pieniądze zżera.
6
Pique za Ruiza. Reszta nawet zgoda. Szczególnie fakt doceniena Busiego.
3
Oho, "lepszy sort" się znalazł. Powiedz mi jak ciężko się tam do was dostać? Czy muszę oddawać moje pieniądze na króla Rydzyka?
0
Prawdopodobnie odchodzi, więc sobie pozwala na wiele, chociaż on zawsze sobie na wiele pozwalał. :D
1
Generowanie artykułów. :D
1
I ten ból w komentarzach.
0
Tak o to, dzięki :D
0
Czy to jest rekord Zamory?
4
CE! CWK! CWKS! LEGIA!
0
Ma ktoś video z podnoszenia pucharu? Czy jeszcze nie było?
0
Co to dla niego jakieś Mistrzostwo Hiszpanii. :V
0
34 gole. Andy albo Alan Cole się nazywał.
2
Verstappen wygrywa w Barcelonie, wielkie brawa. Hamilton "mistrz kierownicy" xd
1
Dzisiaj w Barcelonie podwójnie święto, oprócz świętowania tytułu, GP Hiszpanii F1. Pozdrawiam kibiców Ferrari. :D
4
Rok temu tytuł dał Messi, teraz Suarez. Piękna historia. Za rok Neymar. :)
13
Na prawdę poziom męskość ustalasz według tego co oglądają? To tak samo głupie jak oceniać to wg ubioru.
0
Brawo Szpak! Brawo Ukraina, mimo wszystko.
1
Hajto w Kocham Cię Polsko xd
1
OLELE OLALA, SER DEL BARCA ES AL MILLOR QUE HI HA!
1
CAMPEONES! JAK JA ICH KOCHAM.
2
Madrid cabron salud a campeon na trybunach xd
0
Ser del barça es el millor que hi ha!
0
CAMPIONS!!!!!!!!!!!!!!!!
4
Dwie.
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=1
1
Za dobry. :)
0
Ej co jest ku**a?
0
Messi co porobił. :D
0
MATS!