0

CO ZA MECZ!

1

KARNY!

0

Gimenez, gdzieś Ty był?

38

Komentatorzy boją się krytykować Lewego.

0

Priv.

0

Alaba złamał linie, a potem nie przeciął piłki.

1

Teraz będzie antyfutbol totalny. Mogli strzelić później.

1

GOL!

0

Bo doi się o 18. A własnie na 18 chcą przełożyć mecz.
@mercurial2000 ja nie, ale wujek ma u którego jestem co weekend. :)

61

Nie, kurde. Akurat dojenie wypada na tą godzinę. Nie ma opcji.

1

Tak.

1

Koniec z tą drewnianą ligą i jej mistrzem. Niedługo Liga Mistrzów!

2

A to sam Suarez nie jest XXL? :D

2

Kurde, bo się obudzimy z ręką w nocniku.

2

A ja się nabijalem z każdego kto stawiał na nich w połowie sezonu. :D
Brawo, zamkneliscie ryje wszystkim takim jak ja.

0

Co prezentuje Bellerin oprócz szybkości? Pytam serio, bo ja w nim nie widzę nic specjalnego.

0

Nike Tanjun albo Roshe runy :)

8

Kibice Lecha dno i wodorosty.

1

Negowanie tego co w grze widzi Xavi jest dosyć nie mądre.

0

Tak mnie zastanawia.. Może rzeczywiście warto by było kupić takiego Neymara tylko na prawą stronę, a Messiego do pomocy, bo gdy on schodzi rozegrać, prawa stronę zajmuje Dani, a w obronie hektar przestrzeni. W gdybanie kogo kupić nie będę się bawił, może Hazarda gdyby był w formie, może innego dzika.
Tylko kto będzie asekurował Busiego..
W każdym razie co o tym myślicie?

1

A jak ja coś takiego mówię to cisza. :(

0

Kibiców? Chyba pseudo.

0

City grało rezerwami?

1

Co roku rocznica śmierci w wypada w okolicach matury, więc wiesz. :D

24

Dzisiaj mija 22 rocznica śmierci jednego z najlepszych kierowców w historii. Absolutny geniusz i nad talent. Leo Messi swoich czasów. Ayrton Senna.

0

Dzięki. Będę teraz chodził cały dzień szczęśliwy że mi ktoś z redakcji odpisał i nie jest to odwołanie od bana. Dzięki. :D

0

To nie była czerwona wprost, tylko druga żółta. To duża różnica.

0

Fenomenalne zdjęcie. Jakby ktoś miał w większej rozdzielczości to bardzo bym prosił.

0

Imie mówi samo za siebie :D

1

Może to prezent na urodziny, niekoniecznie kontuzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?