Tak mnie zastanawia.. Może rzeczywiście warto by było kupić takiego Neymara tylko na prawą stronę, a Messiego do pomocy, bo gdy on schodzi rozegrać, prawa stronę zajmuje Dani, a w obronie hektar przestrzeni. W gdybanie kogo kupić nie będę się bawił, może Hazarda gdyby był w formie, może innego dzika.
Tylko kto będzie asekurował Busiego..
W każdym razie co o tym myślicie?
0
CO ZA MECZ!
1
KARNY!
0
Gimenez, gdzieś Ty był?
38
Komentatorzy boją się krytykować Lewego.
0
Priv.
0
Alaba złamał linie, a potem nie przeciął piłki.
1
Teraz będzie antyfutbol totalny. Mogli strzelić później.
1
GOL!
0
Bo doi się o 18. A własnie na 18 chcą przełożyć mecz.
@mercurial2000 ja nie, ale wujek ma u którego jestem co weekend. :)
61
Nie, kurde. Akurat dojenie wypada na tą godzinę. Nie ma opcji.
1
Tak.
1
Koniec z tą drewnianą ligą i jej mistrzem. Niedługo Liga Mistrzów!
2
A to sam Suarez nie jest XXL? :D
2
Kurde, bo się obudzimy z ręką w nocniku.
2
A ja się nabijalem z każdego kto stawiał na nich w połowie sezonu. :D
Brawo, zamkneliscie ryje wszystkim takim jak ja.
0
Co prezentuje Bellerin oprócz szybkości? Pytam serio, bo ja w nim nie widzę nic specjalnego.
0
Nike Tanjun albo Roshe runy :)
8
Kibice Lecha dno i wodorosty.
1
Negowanie tego co w grze widzi Xavi jest dosyć nie mądre.
0
Tak mnie zastanawia.. Może rzeczywiście warto by było kupić takiego Neymara tylko na prawą stronę, a Messiego do pomocy, bo gdy on schodzi rozegrać, prawa stronę zajmuje Dani, a w obronie hektar przestrzeni. W gdybanie kogo kupić nie będę się bawił, może Hazarda gdyby był w formie, może innego dzika.
Tylko kto będzie asekurował Busiego..
W każdym razie co o tym myślicie?
1
A jak ja coś takiego mówię to cisza. :(
0
Kibiców? Chyba pseudo.
0
City grało rezerwami?
1
Co roku rocznica śmierci w wypada w okolicach matury, więc wiesz. :D
24
Dzisiaj mija 22 rocznica śmierci jednego z najlepszych kierowców w historii. Absolutny geniusz i nad talent. Leo Messi swoich czasów. Ayrton Senna.
0
Dzięki. Będę teraz chodził cały dzień szczęśliwy że mi ktoś z redakcji odpisał i nie jest to odwołanie od bana. Dzięki. :D
0
To nie była czerwona wprost, tylko druga żółta. To duża różnica.
0
Fenomenalne zdjęcie. Jakby ktoś miał w większej rozdzielczości to bardzo bym prosił.
0
Imie mówi samo za siebie :D
1
Może to prezent na urodziny, niekoniecznie kontuzja.